انجمن های تخصصی  فلش خور
- گفت و گو آزاد نسخه ۳۱۱ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: - گفت و گو آزاد نسخه ۳۱۱ (/showthread.php?tid=266438)

RE: - گفت و گو آزاد نسخه ۳۱۱ - DarkLight - 22-07-2017

سلام.........

RE: - گفت و گو آزاد نسخه ۳۱۱ - -Demoniac- - 22-07-2017

(22-07-2017، 15:10)IM JUST TIRED نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عجب

ولی جدی درسا راست میگه این دوستمون حرفات به سنت نمیخوره میخوره 18 یا19 باشی فکر کنم مادر پدرت تحصیلات عالیه باشن")
من فقط سعی میکنم با هر کسی مث خودش حرف بزنم و یه مقدار فان باشم !
میدونی چون تو خانوادمونم تک نوه و تک فرزندم همه فک میکنن من بچم -_- !
ولی من نمیخوام بچه باشم (: !
الانم دارم سعی میکنم اینو بهشون بفهمونم و اینکه خوشحالم فک نمیکنین من بچم ! (:

RE: - گفت و گو آزاد نسخه ۳۱۱ - オスイン - 22-07-2017

مردم چقد بیکارن بهم پیام داده دست از سر عشقم بردار منم میگم کیو میگی

RE: - گفت و گو آزاد نسخه ۳۱۱ - " mohan " - 22-07-2017

درسا نقاشی فکر می خواد ؟ : <
آدمو یاد ارتش هیتلر میندازی ! :/
چه جوانمردانه تایید می کنی !
:/
به به به این رسم نو دوستی ! :/

(22-07-2017، 14:25)オスイン نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-07-2017، 14:19)❤️Arsham ❤️ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
اقا حسین میشه بگین چراتو لیست سیاهتون هستم 
منو درم بیار میخوام یچیزایی رو یهت بگم

سلام دادش بیا تو پ
خ درت اوردم از تو لیست سیاه در مورد کی هست

ارشام خیلی پورو هستی دادش یه چیزی بهت میگم من شانس نداشتم این یه هفته ای که با روژین دوست بودن اعصاب معصاب تعطیل بود فک کنم پریود بوده

RE: - گفت و گو آزاد نسخه ۳۱۱ - ÆMÆշЇÑζ - 22-07-2017

ويرايشش كن ...!!

زشته جلو جمع ..!!
:|

باید دادش میزاشتم یادم رفت هه

RE: - گفت و گو آزاد نسخه ۳۱۱ - " mohan " - 22-07-2017

گرمه ....................
خیلی گرمه ! ...
*_*

RE: - گفت و گو آزاد نسخه ۳۱۱ - IM JUST TIRED - 22-07-2017

(22-07-2017، 16:23)オスイン نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-07-2017، 14:25)オスイン نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-07-2017، 14:19)❤️Arsham ❤️ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام

سلام دادش بیا تو پ

ارشام خیلی پورو هستی دادش یه چیزی بهت میگم من شانس نداشتم این یه هفته ای که با روژین دوست بودن اعصاب معصاب تعطیل بود فک کنم پریود بوده

من همه رو سپاس میزنم ولی تورو نزدم یه چی دیگه زشته دوسته عزیز

(22-07-2017، 16:44)IM JUST TIRED نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-07-2017، 16:23)オスイン نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام

سلام دادش بیا تو پ

من همه رو سپاس میزنم ولی تورو نزدم یه چی دیگه زشته دوسته عزیز

هه شما هنوز موقعی که عشقت بایکی دیگه جز تو دوسته نفهمدید

من دیگه هیچی برا از دست دادن ندارم