انجمن های تخصصی  فلش خور
- گفت و گو آزاد نسخه ۳۱۱ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: - گفت و گو آزاد نسخه ۳۱۱ (/showthread.php?tid=266438)

RE: - گفت و گو آزاد نسخه ۳۱۱ - Interstellar - 20-07-2017

(20-07-2017، 0:22)parmida.a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ی زمانی مدیر میشدی حجم پ.خ ها میرفت بالاتر :/
هنوز همونه وضعیت؟-___- دیگه جا ندارم -_-

آره , ولی هنوزم کمه به نظرم

RE: - گفت و گو آزاد نسخه ۳۱۱ - RedSparrow - 20-07-2017

(20-07-2017، 0:22)parmida.a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیگه جا ندارم -_-

پاک کن دگ اونارو -.-

RE: - گفت و گو آزاد نسخه ۳۱۱ - ÆMÆշЇÑζ - 20-07-2017

(19-07-2017، 17:02)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-07-2017، 16:58)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-07-2017، 16:54)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-07-2017، 16:50)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-07-2017، 16:47)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

توتول؟! آشناس D: [!]
نه دیگه میخوام از مدیریتُ اینا استعفا بدم، برم خیلی مُنزوی گونه ،عین ی پسر خوب واسه خودم خَلوَت کُنم
این عکس نوشته خَزه رو هم ببین▼
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://s9.picofile.com/file/8301021968/12394192_1533613623619323_288091500_n.jpg

(:
واقعا علي؟؟ نكن اينكارو باو..چرا اخه؟؟
من كه هستم تنها چي؟؟!!

:||
||:

حصين تنهاهه اخه؟؟!!
احساس سيجل؟؟؟ خخخ تف  :|

ناموسا دم نويسندش گرم  :/
شاید اینکار حس خوبی بم میده 
هیم :|
وقتی من رفتم این شعرو بخون D: ▼
من اگه تو نباشی، دیگه چیجوری واسه گُنده عا بُکُنم قاطی ، دلمو خوش بکنم به چی وقتی هس دورم آژیر |:
لاتیشو پُر کن D:
حصین پولُ پله زیاد داره انگار دوستایِ فنی ام همینطور
+
و دلیلِ نیومدن آلبوم مجازم اینه که هیچکس گفت پول ندارم برم استدیو ظبط کنم آهنگارو 
: )

باشه Telegh_08

حصين از طريق بستن قرارداد با كمپاني خارجي ( الان دقيق حضور ذهن ندارم  پول و پله خوبي بش رسيده..
ولي منظور من از تنها نبودنش خانومش ( ژاله ) صادق..شايع...عضو جديد كاغذ ركورد كه تو البوم ياد معرفي ميشه...داش جفي.. كل اكيپ كاغذ ركورد...
منظورم اوناس...
+
علي خيلي عقبي .__.
اون كه استوري يه ماه پيش هيچكسه  :|

الان مجاز تا يه قدمي فروشه..
خود ترك مجاز هم ضبط شده..
تا الان 11 تا ترك داره البوم مجاز..
اهنگسازياش هم توسط مهديار تموم شده..
فقط ميكس و كنترل نهاييش مونده..
گرچه كه فن ها دل خوشي از قول هاي ملتفت ندارن..ولي خوب توييت هاي هيچكس اينو ميگه...
بیخیـــ ـال   |:

(19-07-2017، 21:09)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-07-2017، 20:25)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-07-2017، 21:15)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شبی پُر از ستاره :|
+ سلام بر مردم ایران زمین :|

(19-07-2017، 19:22)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

#TOOTOOL
:|
مانیز به دوستدارانِ این ترک پیوستیم.. هم اکنون 
|:

خوش اومدی ‎=D

چـاـقــال D‎:
باشه بابا D;  سُلطانی، ولی بی دُمی..
باشه چـ *قال :|
رفتی تو نَخِ آهنگا :|
ولی پیشرو آدمیه که برا پیشرفت خودش دوستُ دشمنو نمیشناسه ..!

پيشرو نيازي به اين حواشي براي معروفيت و پيشرفت نداره اصا..

ولي بعد اون پست جنجالي تتلو درباره اون موزه و حجاب اتنا اصلاني :| پيشرو اينو داد بيرون..

تتلو گفته پول تو جيبي اينو من ميدادم Lol

من اگه كليپ گ* خوردن اينو نزارم تتلو نيستم Telegh_01Telegh_01

RE: - گفت و گو آزاد نسخه ۳۱۱ - -Demoniac- - 20-07-2017

(19-07-2017، 17:24)mohan نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-07-2017، 17:15)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-07-2017، 17:12)mohan نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-07-2017، 17:10)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-07-2017، 17:04)mohan نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

:/

جون عمتو قسم بخور ! :/
با همه کاربرا اینجوری حرف بزنی که ...
ای بابا ! 5
آره فکر کنم پست قبلی گفته بودی :/
ب جون عمه ی نداشتم قسم :V
کاربرا خیلیم راضین :|
عع ! خب بگذریم حالا :/
چطوری ؟ :|||||

دعوا رو میگی راضین ؟ :/
ولش اصن ..
من بَدَم .
اندیو ؟ !
مگه الان من دارم باهات دعوا میکنم ؟ :| 25r30
منم بد نیستم ... ولی خوبم نیستم ..*

خودت چی فکر میکنی ؟! ...
دعوا داشتی ... ولی من حسش رو نداشتم ...
..
بی خیال .
چخبرا ؟
:|
|:
من کلا همین شکلیم خواهر :/
مدلمه :| حرفامم همش مزاح بود وگرنه دعوا نداشتم :|
شاید نباید از اول با شوخی و خنده باهات حرف میزدم :/
برداشت بد کردی :|
+
سلامتی ! ._.
توچی ؟ :/

(19-07-2017، 17:40)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-07-2017، 17:02)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-07-2017، 16:58)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-07-2017، 16:54)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-07-2017، 16:50)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(:
واقعا علي؟؟ نكن اينكارو باو..چرا اخه؟؟
من كه هستم تنها چي؟؟!!

:||
||:

حصين تنهاهه اخه؟؟!!
احساس سيجل؟؟؟ خخخ تف  :|

ناموسا دم نويسندش گرم  :/
شاید اینکار حس خوبی بم میده 
هیم :|
وقتی من رفتم این شعرو بخون D: ▼
من اگه تو نباشی، دیگه چیجوری واسه گُنده عا بُکُنم قاطی ، دلمو خوش بکنم به چی وقتی هس دورم آژیر |:
لاتیشو پُر کن D:
حصین پولُ پله زیاد داره انگار دوستایِ فنی ام همینطور
+
و دلیلِ نیومدن آلبوم مجازم اینه که هیچکس گفت پول ندارم برم استدیو ظبط کنم آهنگارو 
: )

باشه Telegh_08

حصين از طريق بستن قرارداد با كمپاني خارجي ( الان دقيق حضور ذهن ندارم  پول و پله خوبي بش رسيده..
ولي منظور من از تنها نبودنش خانومش ( ژاله ) صادق..شايع...عضو جديد كاغذ ركورد كه تو البوم ياد معرفي ميشه...داش جفي.. كل اكيپ كاغذ ركورد...
منظورم اوناس...
+
علي خيلي عقبي .__.
اون كه استوري يه ماه پيش هيچكسه  :|

الان مجاز تا يه قدمي فروشه..
خود ترك مجاز هم ضبط شده..
تا الان 11 تا ترك داره البوم مجاز..
اهنگسازياش هم توسط مهديار تموم شده..
فقط ميكس و كنترل نهاييش مونده..
گرچه كه فن ها دل خوشي از قول هاي ملتفت ندارن..ولي خوب توييت هاي هيچكس اينو ميگه...
بیخیـــ ـال   |:

(19-07-2017، 17:25)ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-07-2017، 17:11)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اينا هيپ هاپه بندري نی  Smile

نه جدي ديس ترك پيشرو به تتلوهه..
خعلي هم قشنگه...و بي نظيره از نظر قافيه بندي و محتوا كلي و جريان و اصولش....

بعد از اون پست جنجالي تتلو درباره اتنا اصلاني پيشرو اينو داد بيرون..

بگوش ...   :|

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://rezapishro.co/Music/Totool

اوپس .__.

اوکی ._.\

+ تنکس (:

(19-07-2017، 17:12)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

توام مث من تحت تاثیر قرار گرفتی ._. ؟
لعنتی -_- خیلی خوب بود ...
مخصوصا اونجاش ک میگه قود قود قود :|
:V

آره خیلی .__.

لعنتی اون تیکش که اصا نابودم کرد -__-
اوني كه مسخره ميكنه از رپ و هيپ و هاپ رو بويي نبرده...
همين تيكه قوقول با بيت و بيس كلي كه ميكس بشه به طرز عجيبي زيبا و مفهمومي ميشه..

خدايي خوب نبود؟؟ Telegh_01
یه مدت گیر داده بودن ب پلنگ و پنگوعن ! :|
حالام گیر دادن ب مرغ و خروس :/
رپ دیگه شده باغ وحش 25r30 :|||
بعدشم :| مفهوم قد قد قد چی میتونه باشه ؟ :|||
لامصب ذهنمو درگیر کرده :V

RE: - گفت و گو آزاد نسخه ۳۱۱ - IM JUST TIRED - 20-07-2017

هعی روزگار 

RE: - گفت و گو آزاد نسخه ۳۱۱ - Son of anarchy - 20-07-2017

هعیی:|

نکنی مارو بدنام نزد پروردگار

RE: - گفت و گو آزاد نسخه ۳۱۱ - Son of anarchy - 20-07-2017

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: -Demoniac-، HÚñ〒ÈR 

درسا؟:|

RE: - گفت و گو آزاد نسخه ۳۱۱ - ÆMÆշЇÑζ - 20-07-2017

شما كه چيزي از رپ نميدوني جاشيه درست نكنين لطفا مرسي...

همين قدقد رو وقتي پيشرو ميكس و تنظيم ميكنه و وقتي شما نميدوني كه همين قدقد اشاره به تتلوعه براي پستاي اينستاش ممنون ميشم مسخره نكنيد..!!

كسي از رپ نقد ميكنه كه بدونه تفسير اين بيت چيه و شروع به انتقاد ازش ميكنه..

راجب چيزي بحث كنيد كه ازش حداقل اطلاعات رو داشته باشيد..

باتشكر

بااینکه چیزی از رپ نمیدونم ولی هرچی میدونم همه از تتلو بهترن 

ما از رپ فقط یاس با امینم رو میشناسیم