انجمن های تخصصی  فلش خور
××خبر به روایت عکس×× - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: علم، فرهنگ، هنر (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=40)
+--- انجمن: خبرها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=42)
+--- موضوع: ××خبر به روایت عکس×× (/showthread.php?tid=256957)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

RE: ♦♦♦♦ اُتـاق خـبر ♦♦♦♦ - Mαяѕє - 27-01-2016

دستیگیری 8 نفر از اراذل و اوباش در مارندران

××خبر به روایت عکس×× 9
 فرمانده نیروی انتظامی مازندران گفت: 8 نفر از اراذل و اوباشی که در روزهای اخیر با انتشار کلیپ در فضای مجازی و تلگرام سعی بر رعب و وحشت در جامعه داشتند, دستگیر شدند.
به گزارش ایرنا، سردار مسعود جعفری نسب در گفت و گو با خبرنگاران افزود: حضور میدانی اراذل و اوباش را در استان نداشته ایم و انتشار این فیلم ها دعوای درون گروهی آنان در فضای مجازی در قالب تلگرام بوده است.

وی با بیان هنوز سه نفر دستگیر نشدند و تحت تعقیب قرار دارند، تاکید کرد:جنگ درون گروهی بین اراذل و اوباش در مازندران افتاده است و این ممکن است به نفع پلیس برای اشناسایی انان باشد ،اما به امنیت جامعه به دلیل انتشار این کلیپ ها تا حدودی خدشه وارد شد.

جعفری نسب با اشاره به این نکته که هر چند در برخورد با آسیب های اجتماعی و اخلاقی از طریق برنامه تلگرام در فضای مجازی تا حدی با مشکل مواجه هستیم، ولی در مقوله خودنمایی و عرض اندام کردن اراذل و اوباش در تلگرام با قدرت برخورد شده است.

فرمانده انتظامی مازندران با بیان اینکه برخی از اراذل و اوباش دستگیر شده از جمله 'س -ش' ، ' ن - م ' ، ' ع- ط' و ' ر- ب' از شهرهای آمل ، بابل ، جویبار و قائمشهر گرو کشی هایی داشته اند که به طور یقین قوه قضائیه بر اساس مستندات ، مجازات سنگینی را برای این افراد در نظر می گیرد.

جعفری نسب در بخش دیگری از این مصاحبه ، به ماموریت مهم پلیس در مبارزه با عرضه کنندگان مواد مخدر در استان اشاره کرد و گفت: در دو سال اخیر پاک سازی مناطق آلوده به اتمام رسیده است و امسال دو هزار و 100نفر از خرده فروشان مواد مخدر دستگیر و از آنان 275کیلو گرم انواع مواد مخدر ضبط شد.

وی از انهدام و متلاشی شدن 40 باند مواد مخدر و 87 باند سرقت در سال جاری در مازندران خبر داد و گفت: 106 کلانتری و پاسگاه در استان در گیر مبارزه با قاچاقچیان مواد مخدر هستند و مبارزه لکه ای با عرضه کنندگان مواد مخدر را با قدرت ادامه می دهیم .

RE: ♦♦♦♦ اُتـاق خـبر ♦♦♦♦ - Mαяѕє - 29-01-2016

پس از سقوط یک گردشگر بینوا در چاهی در هند بار دیگر خطر انداختن عکس سلفی مطرح‌شده است.
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، پس از سقوط یک گردشگر بینوا در چاهی در هند بار دیگر خطر انداختن عکس سلفی مطرح‌شده است. این خانم استرالیایی که سعی داشت در منطقه‌ی گردشگری جونادا در استان گجرات کنار یک چاه عکس سلفی بی اندازد از پشت در این چاه 9 متری افتاد. ساکنین محلی که صدای جیغ او را شنیده بودند از لباس‌های خود طنابی ساختند و پایین انداختند. خانم گردشگر هم به آن چنگ زد و او را بیرون کشیدند. ظاهراً پای چپ مصدوم آسیب‌دیده و به لحاظ جسمی تحلیل رفته بود.
××خبر به روایت عکس×× 9

RE: ♦♦♦♦ اُتـاق خـبر ♦♦♦♦ - Mαяѕє - 04-02-2016

××خبر به روایت عکس×× 9
مرد 42 ساله ای با 15 ضربه چاقو در خیابان آذربایجان توسط قاتل یا قاتلان ناشناس به قتل رسید.
به گزارش جام جم آنلاین ، ساعت 2 بعد‌از ظهر روز گذشته قتل مردی 42 ساله توسط مرکز فوریت‌های پلیسی 110 گزارش شد و رسیدگی به این موضوع به مأموران کلانتری 129 جامی محول شد.

مأموران کلانتری پس از وقوع در صحنه قتل در خیابان آذربایجان با پیکر غرقه به خون مردی 42 ساله شدند که 15 ضربه چاقو به وی اصابت کرده بود و او را از پای درآورده بود.

بر اساس اطلاعات دریافتی، اثرات خون در تمام نقاط منزل از جمله آشپزخانه به چشم می خورد.

مقتول 8 سال پیش از همسر خود جدا شده بود و با پدر و مادر خود زندگی می‌کرده است.

پدر و مادر مقتول به مأموران اعلام کردند که چند روز به شمال کشور سفر کرده بودند و هنگام بازگشت به خانه پیکر بی جان فرزندشان را در آستانه درب ورودی منزل دیده‌اند و بلافاصله با پلیس تماس گرفته‌اند.

بازپرس کشیک قتل تهران سعید احمد بیگی نیز پس از حضور در صحنه قتل دستور تحقیقات برای شناسایی قاتل یا قاتلان را صادر کرد.

RE: ♦♦♦♦ اُتـاق خـبر ♦♦♦♦ - Mαяѕє - 11-02-2016

××خبر به روایت عکس×× 9
لی آنتونی، دختری که رفتار او را زنانه دانسته بود، با سیم برق خفه کرد.
آقای لی آنتونی نولان 48 ساله در دیدارش با کاتلین پارکر 24 ساله در مورد رفتار وی نظر می‌داد که البته این کار به نظر کاتلین عجیب آمد و به او گفت کار و رفتارش مانند زنان می‌ماند.

به گزارش دیلی‌میل، آنتونی با شنیدن حرف‌های کاتلین به شدت عصبانی شده و سیم برقی که در آن نزدیکی قرار داشت را برداشت و با آن کاتلین بی‌پناه را خفه کرد.

طبق گزارش پلیس او نه تنها از این کار خود پشیمان نبود بلکه قتل کاتلین را برای پیرمردی تعریف کرده و جنازه‌اش را که در صندوق عقب ماشینش بود به او نشان داد. پیرمرد هم شماره ماشین او را برداشت و تحویل پلیس داد.

پس از مدت کوتاهی پلیس توانست او را دستگیر کند. پس از مجرم شناخته شدن آنتونی، دادگاه او را به حبس ابد محکوم کرد و اجازه داد اولین دادگاه فرجام خواهی وی 18 سال بعد، در دادگاه منچستر انجام شود.

RE: ♦♦♦♦ اُتـاق خـبر ♦♦♦♦ - Mαяѕє - 15-02-2016

××خبر به روایت عکس×× 9
پسر جوان که متهم به قتل خواهرش است، در بازجویی‌ها مدعی شد داعشی‌ها قاتل خواهرش هستند.
به گزارش جام‌جم، هجدهم آذر امسال ماموران کلانتری 153 شهرک ولیعصر تهران در تماس مرد سالخورده‌ای، از وجود جسد ملحفه پیچ شده زن جوانی در جوی آب بلوار الغدیر با خبر شدند.

با حضور تیم جنایی مشخص شد جسد متعلق به زن جوانی است که به علت اصابت جسم سخت به سرش جانش را از دست داده است.

در حالی که تحقیقات برای شناسایی هویت زن جوان ادامه داشت، یک هفته پس از کشف جسد، خانواده او با مراجعه به پلیس آگاهی، هویت مقتول به نام مونا 35 ساله را شناسایی کردند.

مادر مقتول در بازجویی گفت: دخترم مونا به تنهایی در خانه اش در چهاردانگه زندگی می‌کرد. نمی‌دانم چه کسی دخترم را به قتل رسانده است اما دو روز قبل از قتل، برادر کوچکش رضا به خانه او رفته بود. پسر 27 ساله ام اعتیاد شدیدی دارد و چند ماهی است به خانه نمی‌آید و در خیابان می‌خوابد.

با اظهارات مادر مقتول در حالی که تحقیقات برای شناسایی و دستگیری پسر جوان به‌عنوان تنها مظنون جنایت آغاز شده بود، رضا روز شنبه با معرفی خود به پلیس آگاهی تسلیم شد.

با انتقال پسر 27 ساله به دادسرای امور جنایی تحقیقات از او آغاز شد. رضا با انکار قتل خواهرش گفت: مونا بعد از طلاق از همسرش اعتیاد شدیدی به شیشه پیدا کرد. در این مدت او با افراد زیادی در ارتباط بود. چند روز قبل از این که خواهرم به قتل برسد من به خانه‌اش رفتم و دو روز آنجا بودم. در این مدت خواهرم شیشه مصرف می‌کرد و مدعی بود داعش به خانه اش حمله کرده است.

در مدتی که من آنجا بودم از او خواستم به من پول بدهد. مونا گفت پولی ندارد و به جایش تلفن همراهش را داد. من ساعتی قبل از قتل، از خانه اش خارج شدم و به مغازه دوستم در منطقه خلازیر رفتم و گوشی را به قیمت 30 هزار تومان به او دادم.

مظنون اصلی قتل زن 35 ساله اضافه کرد: در این مدت پسر جوانی که در تره بار کار می‌کرد دوبار به دیدن خواهرم آمد. من در این مدت در خیابان‌ها می‌خوابیدم که در تماس دامادمان متوجه شدم پلیس به‌دنبالم است و من هم خودم را معرفی کردم.

با انکار قتل توسط رضا، او با دستور محسن مدیرروستا بازپرس شعبه ششم دادسرای امورجنایی برای تحقیقات بیشتر بازداشت شد و در اختیار کارآگاهان اداره قتل پلیس آگاهی قرار گرفت.

RE: ♦♦♦♦ اُتـاق خـبر ♦♦♦♦ - Mαяѕє - 15-02-2016

پل یخسازی رشت محلی برای خودکشی جوان 26 ساله شد.
 عصر امروز یک پسر 26 ساله به دلایل نامعلومی خود را از بالای پل یخسازی رشت به پایین پرتاب کرد.

××خبر به روایت عکس×× 9

××خبر به روایت عکس×× 9

RE: ♦♦♦♦ اُتـاق خـبر ♦♦♦♦ - Mαяѕє - 22-02-2016

××خبر به روایت عکس×× 9
مدیر کل انجمن اولیا و مربیان وزارت آموزش و پرورش گفت: سرویس‌های مدارس در ساعت سرویس‌دهی به دانش‌‌آموزان، منعی برای رفت و آمد در سطح شهر ندارند و اگر در محدوده زوج و فرد تردد کنند، جریمه نخواهند شد.
به گزارش فارس، علی‌اصغر احمدی، نظارت‌ بر سرویس مدارس را همه جانبه و دقیق برشمرد و با اشاره به وقوع حادثه‌ای دردناک برای دختر دانش‌آموز نهاوندی که هنگام پیاده شدن از سرویس مدرسه فوت کرده بود، اظهار داشت: حادثه در هر کاری اجتناب ناپذیر است و متاسفانه با اشتباه و سهل انگاری راننده سرویس مدرسه‌ای در نهاوند، دختر دانش‌‌آموزی جان خود را از دست داد که پیگیر دلایل این موضوع هستیم.

وی در خصوص نحوه نظارت بر سرویس‌های مدارس، گفت: انجمن‌های اولیا و مربیان در مناطق سراسر کشور با شرکت‌های حمل و نقل مورد اعتماد قرار داد بسته و به مدارس اعلام می‌کنند و این شرکت‌ها بر کار سرویس‌های مدارس از لحاظ فنی و اخلاقی نظارت می‌کنند و از طرف آموزش و پرورش و نیز سازمان تاکسیرانی بر عملکرد این شرکت‌ها نظارت و بازرسی می‌شود.

احمدی از ساماندهی دقیق تمام سرویس‌های مدارس خبر داد و افزود: تمام وسایل نقلیه‌ای که ساماندهی شده‌اند در ساعاتی که به سرویس‌دهی به دانش‌‌آموزان مشغول هستند منعی برای رفت و آمد در سطح شهر ندارند و اگر در محدوده زوج و فرد تردد کنند، جریمه نخواهند شد.

مدیر کل انجمن اولیا و مربیان وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه سرویس‌های مدارس موظف به حمل و نقل صحیح دانش‌آموزان طبق برنامه زمانبندی شده مدارس هستند، خاطرنشان کرد: اگر خانواده‌ها شکایتی در خصوص بی نظمی این سرویس‌ها و یا موارد دیگر دارند در ابتدا به انجمن اولیا و مربیان منطقه مراجعه کرده و اگر موضوع رفع نشد، شکایت خود را به وزارتخانه اعلام کنند.

RE: ♦♦♦♦ اُتـاق خـبر ♦♦♦♦ - Mαяѕє - 23-02-2016

××خبر به روایت عکس×× 9
دقایقی قبل پسر 27 ساله ای با پرت کردن خود بر روی ریل مترو در ایستگاه گلبرگ به زندگیش پایان داد.
به گزارش میزان، ساعت 13.10 امروز ماموران کلانتری 148 گلبرگ در تماس ماموران ایستگاه مترو گلبرگ در جریان خود کشی پسر جوانی قرار گرفتند.

با حضور ماموران پلیس تحقیقات در رابطه با علت خودکشی پسرجوان آغاز شد؛ بررسی ها نشان می‌داد دقایقی قبل وقتی که قطار در حال ورود به ایستگاه بوده، پسر 27 ساله ای با پریدن روی ریل به زیر قطار رفته و جانش را از دست داده است.

با اعلام موضوع به سعید احمد بیگی بازپرس ویژه قتل تهران، او دستور شناسایی هویت پسر جوان و بازبینی فیلمهای ایستگاه را صادر کرد.

درحال حاضر با خارج کردن جسد پسر جوان حرکت قطار به حالت اولیه بازگشته است.

RE: ♦♦♦♦ اُتـاق خـبر ♦♦♦♦ - Mαяѕє - 25-02-2016

××خبر به روایت عکس×× 9
سلامت روانی عامل قتل پسر 10 ساله در محله وحدت اسلامی تهران توسط گروه متخصصان پزشکی قانونی بررسی شد. در صورت تائید سلامت متهم، پرونده او با صدور کیفرخواست به دادگاه ارسال می‌شود.
به گزارش جام‌ جم ، رسیدگی به پرونده قتل هولناک سپهر کوچولو ساعت 14 و 30 دقیقه دهم شهریور همزمان با کشف جسد پسربچه مقابل خانه‌شان در محله وحدت اسلامی آغاز شد.

بررسی‌ها نشان می‌داد، این کودک برای خرید از خانه خارج شده و ده دقیقه بعد جسدش در حالی که سرش بریده شده بود، مقابل خانه‌شان پیدا شد.

تحقیقات پلیس از اهالی نشان داد، آنها در زمان قتل مردی با لباس آبی نفتی را دیده‌اند که سراسیمه و در حالی که چاقویی در دست داشته، از کوچه فرار کرده است.

شناسایی عامل جنایت
ماموران با بررسی تصاویر دوربین‌های مداربسته ساختمانی در نزدیکی محل جنایت، متوجه شدند مردی جوان پشت سر مقتول وارد کوچه شده و دقیقه‌ای بعد چاقو به دست از کوچه خارج شده است.

سه روز بعد با تحقیقات گسترده قاتل سپهر کوچولو درحالی که لباسش خونی بود، حوالی چهارراه گلوبندک شناسایی و دستگیر شد.

عامل جنایت که خود را اشکان 35 ساله معرفی می‌کرد، در تحقیقات با اعتراف به قتل گفت: چند سالی است که شیشه مصرف می‌کنم و همزمان تحت درمان روانپزشکی هستم. روز حادثه صدایی را شنیدم که می‌گفت چاقو را بردار و به خیابان برو. وقتی وارد کوچه شدم، سپهر را دیدم. پسربچه را پیش از این در رویاهایم دیده بودم. هیچ چیزی از صحنه جنایت را به یاد نمی‌آورم و نمی‌دانم سپهر چگونه به قتل رسیده است.

با اظهارات قاتل 35 ساله او با دستور سجاد منافی‌آذر، بازپرس شعبه سوم دادسرای امور جنایی به اتهام قتل عمد بازداشت شد.

با گذشت 175 روز از جنایت و ادعای جنون از سوی اشکان، روز سه‌شنبه با انتقال قاتل سپهر به پزشکی قانونی، سلامت روحی و روانی او و بررسی ادعای جنون اشکان در کمیسیون تخصصی پزشکی قانونی بررسی شد. با تشکیل کمیسیون ویژه پزشکی قانونی بزودی نتیجه معاینات اعلام می‌شود.

سکوت قاتل
مادر سپهر پس از جلسه کمیسیون پزشکی قانونی به جام‌جم گفت: وقتی متهم را به پزشکی قانونی آوردند، مادرش را شناخت و به سمت او رفت. بعد هم او را به اتاق معاینه بردند که پزشکان اجازه ورود به ما ندادند و 15 دقیقه بعد او را دوباره بیرون آوردند. او خیلی آرام بود و هرچه درباره علت قتل سپهر از او پرسیدیم جوابی نداد.

وی ادامه داد: بعد مرا به اتاق پزشکان بردند و پرسش‌هایی درباره اعتیاد قاتل و رفتارش پرسیدند. شش ماه از قتل پسرم گذشته و هنوز پرونده در دادسرا به نتیجه نرسیده و منتظر اعلام بررسی سلامت روانی متهم هستیم. اگر او دیوانه بود، چطور در دانشگاه درس خوانده و در بانک کار کرده بود؟ او سالم است و با این بهانه می‌خواهد از مجازات فرار کند. همچنان منتظر هستیم تا او محاکمه و به سزای جنایت خود برسد

RE: ♦♦♦♦ اُتـاق خـبر ♦♦♦♦ - Mαяѕє - 26-02-2016

××خبر به روایت عکس×× 9
××خبر به روایت عکس×× 9
××خبر به روایت عکس×× 9
××خبر به روایت عکس×× 9
××خبر به روایت عکس×× 9