انجمن های تخصصی  فلش خور
▲▼ تو پروفایل نفر قبلـی چه چیزی نَظَرِتو جَلب کردهـ ؟ ≈نُسخـ ـه 6≈ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: ▲▼ تو پروفایل نفر قبلـی چه چیزی نَظَرِتو جَلب کردهـ ؟ ≈نُسخـ ـه 6≈ (/showthread.php?tid=254186)

RE: ▲▼ تو پروفایل نفر قبلـی چه چیزی نَظَرِتو جَلب کردهـ ؟ ≈نُسخـ ـه 6≈ - tina barbi - 31-07-2016

(31-07-2016، 12:23)Michaeljack نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-07-2016، 12:21)tina barbi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-07-2016، 12:19)Michaeljack نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-07-2016، 12:11)tina barbi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لوس...

هوی بچه کجای پروفایل من لوس نوشته از خودت در نکن کلمه

ازعکست تشخیص دادم.هوی تو کلات. خودت بچه ای نی نی

حیف که نمیخوام اخطار بخورم
پس مراقب باش که من رو عکس آواتارم بیشتر از خودم حساسم

من اخطارخوردم دیگه واسم مهم نی. حساسی ک حسا سی به من چ

RE: ▲▼ تو پروفایل نفر قبلـی چه چیزی نَظَرِتو جَلب کردهـ ؟ ≈نُسخـ ـه 6≈ - Michaeljack - 31-07-2016

(31-07-2016، 12:26)tina barbi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-07-2016، 12:23)Michaeljack نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-07-2016، 12:21)tina barbi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-07-2016، 12:19)Michaeljack نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-07-2016، 12:11)tina barbi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لوس...

من اخطارخوردم  دیگه واسم مهم نی. حساسی ک حسا سی به من چ

اگه اخطار خوردی و برات مهم نیست در گاله کلمات رو ببند و مراقب باش هر چی دیدی تایپ نکنی دختر خوب که خدایی نکرده به آواتارم که یه بزرگ مرد رو نشون میده توهین کنی

والسلام

RE: ▲▼ تو پروفایل نفر قبلـی چه چیزی نَظَرِتو جَلب کردهـ ؟ ≈نُسخـ ـه 6≈ - tina barbi - 31-07-2016

(31-07-2016، 12:29)Michaeljack نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-07-2016، 12:26)tina barbi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من اخطارخوردم  دیگه واسم مهم نی. حساسی ک حسا سی به من چ

اگه اخطار خوردی و برات مهم نیست در گاله کلمات رو ببند و مراقب باش هر چی دیدی تایپ نکنی دختر خوب که خدایی نکرده به آواتارم که یه بزرگ مرد رو نشون میده توهین کنی

والسلام

تو گاله داری نه من فهمیدی هی من هیچی نمیگم خرشو دراز میبنده بچه پررررو

RE: ▲▼ تو پروفایل نفر قبلـی چه چیزی نَظَرِتو جَلب کردهـ ؟ ≈نُسخـ ـه 6≈ - ᗰIᔕᔕ_ᘔᗩᕼᖇᗩ - 31-07-2016

امضا و بیوگرافیش

RE: ▲▼ تو پروفایل نفر قبلـی چه چیزی نَظَرِتو جَلب کردهـ ؟ ≈نُسخـ ـه 6≈ - Michaeljack - 31-07-2016

امضاش

RE: ▲▼ تو پروفایل نفر قبلـی چه چیزی نَظَرِتو جَلب کردهـ ؟ ≈نُسخـ ـه 6≈ - Berserk - 31-07-2016

آواتار :}

RE: ▲▼ تو پروفایل نفر قبلـی چه چیزی نَظَرِتو جَلب کردهـ ؟ ≈نُسخـ ـه 6≈ - رامین 1993 - 31-07-2016

آواتارش منو کشته اصن خسته ست شدید Big Grin

RE: ▲▼ تو پروفایل نفر قبلـی چه چیزی نَظَرِتو جَلب کردهـ ؟ ≈نُسخـ ـه 6≈ - ☆carlet$☆ - 31-07-2016

حالتش

RE: ▲▼ تو پروفایل نفر قبلـی چه چیزی نَظَرِتو جَلب کردهـ ؟ ≈نُسخـ ـه 6≈ - ʜɪᴅᴅᴇɴ - 01-08-2016

جانی دِپ |:

RE: ▲▼ تو پروفایل نفر قبلـی چه چیزی نَظَرِتو جَلب کردهـ ؟ ≈نُسخـ ـه 6≈ - shuu - 01-08-2016

اواتار،امضا