انجمن های تخصصی  فلش خور
" گفتگــو و بررسی سـریالهای کــره ای " - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: فیلم و سینما (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=22)
+---- انجمن: فیلم و سینمای کره، ژاپن و چین (آسیای شرقی) (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=71)
+---- موضوع: " گفتگــو و بررسی سـریالهای کــره ای " (/showthread.php?tid=254137)

RE: " گفتگــو و بررسی سـریالهای کــره ای " - Apathetic - 08-06-2016

Refresh man به نظر جالب میاد ..
تایوانیه ! ^^
شنیدم درام های تایوانی و تایلندی هم قشنگن .. یا حتی ژاپنی !
برای امتحان که خوبه =))
من مدرسه رو تا 6 دیدم البته بازم میخوام ببینم تا امشب اگه وقت شد ..
خیلی خوبه ولی یه دختره داره عصابمو خورد میکنه >.<

RE: " گفتگــو و بررسی سـریالهای کــره ای " - Apathetic - 08-06-2016

خب من تا سره قسمت 8 مدرسه 2015 رو دیدم ..
اتفاقای جالبی دارن میفتن !
لی اون بی که با هویت خواهرش یعنی گو اون بیول داره زندگی میکنه متوجه چیزلی زیادی راجع به گذشته ی خواهرش شده .
خواهرش وقتی در اردوی مدرسه بوده که بعد ناپدید میشه ، گردنش زخم بوده چون با دوستش سره یه دختره به اسم سو این دعوا میکنن .. این دختر یک ساله که مرده ولی ازش پیام میاد ! هم برای گو اون بیول و هم برای دوستش .
پس دو راه بیشتر نداره ، یا طرف زنده ست یا گوشیش دسته کسی دیگس .
من اول فک میکردم این پیاما کاره اون بیوله ولی برای اونم میومده ! حالا اون بی داره سعی میکنه بفهمه این سواین واقعا کیه ؟ دوباری هم مادرش با مامانش همکلام شده و یه جوری حرف میزنه انگار سواین زنده ست !!
با اینکه ابلهانه ست ولی من میگم هم سواین زنده ست ، هم گو اون بیول .
اخه مگه میشه یه سریال شخصیت اصلیشو بکشه انقدر راحت ؟؟ من دلم میخواد اون بیول زنده باشه و برگرده پیش اون بی و هردو به هویتهای واقعیشون برگردن د کنار هم زندگی کنن ! کاش بشه =))
مثلث عشقی سریال هم داره سخت تر میشه ..
اون مو نارنجیه میدونستین یوک سونگ جه ، خواننده ی گروه btob ئه ؟ خودمم باورم نمیشه هنوز ♡ خیلی صداش خوبه .. بازیشم همینطور ^^
جای دختره اون بی من عاشق پسره شدم ((:
الان هم پسر شناییسته عاشق دختره س هم این خواننده هه !
اهنگای سریال هم عالین . خلاصه پیشنهاد میدم حتما مدرسه 2015 رو توی لیستتون بزارید .. نه اینکه بگم بهترین سریاله ، ولی خب بد هم نیست . لااقل حسابی کنجکاوتون میکنه و تحریک میشید هی دنبال کنید تا بفهمید قضیه چیه ..

RE: " گفتگــو و بررسی سـریالهای کــره ای " - Apathetic - 09-06-2016

سلام ..
خب انگار همه بدجوری مشغول امتحانا هستن !
خیلی حس بدی داره فقط خودمم که دارم حرف میزنم و فیلم میبینم ._. تنهایی سخته خو :|
خب من تا قسمت 10 دیدم . اول اینکه کلش 16 قسمته ! من فکر میکردم 20 تاس ..
خب با این حساب دارم به اخرای مدرسه 2015 نزدیک میشم ! باید بگم داستان عالی شده !!
خمیشه عالی بوده ها ولی حالا عالی تر شده ..
حدسم درست بود ؛ گو اون بیول واقعی زنده ست ! و اخر قسمت 10 بعد از مدتها ازش یه سکانس دیدیم . دریت صورتشو نشون نداد ؛ توی خانه ی مهر ( پرورشگاهی که لی اون بی توش بود ) داشت راه میرفت و به عکس خواهرش نگاه میکرد ! عینک هم زده بود .. خدایا با اینکه بازیگرای هردو خواهرا یه نفره ولی من به شدت عاشق گو اون بیولم تا لی اون بی ! ((:
بازیگرش کیم سو هیونه .. ( با کیم سو هیون اشتباهش نگیرید . این kim so hyun ئه ، اون یکی که مذکره و عشقه اوله منه kim soo hyun ئه ^^
خلاصه بازم میگم مدرسه 2015 رو ببینید . 16 قسمته پس زود تمومش میشه کرد ..
تینا .. ریحانه .. فاطی .. سارا ( اگه هستی ._. ) مدرسه رو قبل از هر چیزی ببینید !! خیلی سریال قشنگیه .. خیلی !
اهنگاش هم عالین من اهنگاشو دان کردم .. ost اصلیش اهنگ reset از Tiger jk ( رپر معروف ) و جین سیل ( عضو گروه قدیمی mad soul child ) هست که این اهنگ فوق العاده ست ♡♡
بعضی از ترکهاشم خواننده ش که دختره صداش خیلی شبیه خواننده ی یکی از ost های نسل خورشیده .. پیدا گردم میگم اسمشو ..

RE: " گفتگــو و بررسی سـریالهای کــره ای " - Dead Silence - 09-06-2016

من رفرش منُ دیدم زیاد جالب نی ..

واسه همین ادامه نمیدم ..  نمیدونم الان چی ببینم ._. 

یا باید مدرسه رو شروع کنم یا اونی که ریحون گفت ..  

موندم دوراهی

RE: " گفتگــو و بررسی سـریالهای کــره ای " - Apathetic - 09-06-2016

(09-06-2016، 20:29)✘ ɔʁɑzʎ ϱiяʟ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من رفرش منُ دیدم زیاد جالب نی ..

واسه همین ادامه نمیدم ..  نمیدونم الان چی ببینم ._. 

یا باید مدرسه رو شروع کنم یا اونی که ریحون گفت ..  

موندم دوراهی

ریحون چی رو گفت ؟
مدرسه جذابه .. یعنی یه جورایی مثل زنجیر میمونه میگیرتت و میکشتت تا ببینیش ..
ولی باید صبر داشته باشی تا قشنگ بشه .
پیشنهاد میدم مدرسه رو ببینی . میتونی سوالی داشتی اینجا از من بپرسی و باهم نقد کنیم ..
انتخاب با خودته =))

RE: " گفتگــو و بررسی سـریالهای کــره ای " - Apathetic - 10-06-2016

سلام .
خب من 2 قسمت دیگه مدرسه رو تمومومی کنم !
شاید حتی تا اخر امشب تمومش کردم ..
باید بگم این قسمتهای اخری داستان فوق العاده زیبا شده =))
گو اون بیول واقعی برگشت ♡_♡ و با خواهرش روبه رو شد خیلی سکانسهای قشنگی بود ..
حالا برگشته مدرسه و خب گو اون بیول اخلاق تندی داره و کسی جرئت نمیکنه اذیتش کنه در حالیکه اون بی خیلی اروم بود و حالا همه متوجه این تغییرات اخلاقی شدن و خوشحالن چون فکر میکنن حافظه ش برگشته !
این وسط دماغ سویونگ سوخت ^^
چون هنوز فک میکنه دختر روبه روش اون بیه درحالیکه اینبار واقعا اون بیول اومده که امثال اینو ادم کنه .
قضیه ی سواین هم حل شد و معلوم شد پیاما از طرف خواهر سواین بوده که انتقام مرگ خواهرشو بگیره .. ولی خیلی دلم برای سواین سوخت ! مرگ بدی داشت .. خیلی گریه کردم ..
فرضشو کن سر کلاس درس همه فک کنن خوابی و بهت محل ندن در حالیکه داری میمیری !
اره .. سواین داشت میمرد و حتی یه نفرم نپرسید ازش که خوبی یا نه .. و اون دختر مرد و حالا بعد یک سال پرونده ش دوباره باز شد و معلوم شد مدرسه زمان مرگو تغییر داده بودن تا گیر نیفتن که بگن دلیل مرگش بی توجهی مدرسه بوده و زمانش هم زمان کلاس های درسی .
و اون بی برگشت به تونگیونگ ولی خداروشکر دوباره اومد به سئول که پیش مامان جدیدش و خواهر دوقولوش زندگی کنه ..
مو نارنجیه منم پیشقدم شد و بالاخره اولین بوسه ی فیلمو شاهد بودیم ! البته روی لپش بود ._. طفلک تا همین قدرشم خوب جرئت به خرج داده :|
ایان هم مونده اون بیول رو دوس داشته باشه یا اون بی ..
من امیدوارم اون بی بره با پسره من و اون بیول هم با ایان .
راستی کسی چیزی شروع نکرده ؟ مدرسه رو شروع کنید دیگه ((:
خدایی عالی شده این قسمتای اخر .. لااقل من یکی رو بدجوری جذب کرده .

RE: " گفتگــو و بررسی سـریالهای کــره ای " - …Reyhaneh… - 10-06-2016

بابا entertainer محشره!! باور کنین عالیه..
من الان قسمت 13 ام،  14 رو ک تموم کنم خلاصه ی شادی پسند میزارم حال کنین!!
فقط اگه خودتون میخواین ببینین بگین تا من خلاصه ی کامل نزارم ک کل داستانو بفهمین ، فقط جوری تعریف کنم ک بفهمین داستان چیه و جذب شین!
بگین چجوری بزارم؟!
((:

من بعد از اینترتینر شروع میکنم مدرسه رو! حتما!چون دارمش!
ولی نمیدونم چرا اسمش منو یاد school2013 میندازه!!
اون ک وقت تلف کنی بود خیلی داستان جذابی نداش..
ولی خو 2015 رو حتما میبینم((:

خلاصه داستانشو جوری که منو جذب کنه تعریف کن بینم ^_^
فقط لو دهنده نباشه ! که اگه خواستم شروع کنم برام تکراری نشه .
من مدرسه 2013 رو ندیدم ولی 2015 ش قشنگه ..
البته من دو شبه اصن تو یه فاز دیگم :|
اکسو اکسو اکسو ♡.♡
خدا چه قدر میتونه یه کامبک عالی باشه ؟ روزی صد دفعه مانسترو گوش میدم و mvشو میبینم .. خیلی خوبه ((:

RE: " گفتگــو و بررسی سـریالهای کــره ای " - Interstellar - 10-06-2016

یه فیلم کره ای باحال 2016 به نظرتون چی میتونه باشه؟
نظری ندارید؟!

(10-06-2016، 16:02)ɪnτersτellαr نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه فیلم کره ای باحال 2016 به نظرتون چی میتونه باشه؟
نظری ندارید؟!

فیلم یا سریال ؟!
فیلم نظری ندارم ولی سریال ؛ قطعا نسل خورشید .