انجمن های تخصصی  فلش خور
چگونه حال پسران را بگیریم؟ ( موضوعی مفید واسه دخترا ) آقا پسرا لطفا وارد نشوید - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+--- موضوع: چگونه حال پسران را بگیریم؟ ( موضوعی مفید واسه دخترا ) آقا پسرا لطفا وارد نشوید (/showthread.php?tid=244298)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

RE: چگونه حال پسران را بگیریم؟ ( موضوعی مفید واسه دخترا ) آقا پسرا لطفا وارد نشوید - elnaz* - 26-10-2016

پسرا گناه دارن آخه Dodgy

RE: چگونه حال پسران را بگیریم؟ ( موضوعی مفید واسه دخترا ) آقا پسرا لطفا وارد نشوید - ایرانی666 - 26-10-2016

هییییییی خدا هیچی ندارم بگم

RE: چگونه حال پسران را بگیریم؟ ( موضوعی مفید واسه دخترا ) آقا پسرا لطفا وارد نشوید - I Lvoe Justin - 18-01-2017

بابا ایول باحال بود.

RE: چگونه حال پسران را بگیریم؟ ( موضوعی مفید واسه دخترا ) آقا پسرا لطفا وارد نشوید - mT_pOoM_taaK - 18-01-2017

خدایی گناهه ها. :|

(29-09-2016، 11:54)محمد طوفان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-09-2015، 10:01)ѦℳIℛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آخه ما پسرا چه گناهی کردیم ؟ ها ؟ ها؟  3cy

داداش گلم گناه ما اینکه جنس برتریم حسودیشون میشه

این از اون حرفا بود که رو هواست!! -_-

RE: چگونه حال پسران را بگیریم؟ ( موضوعی مفید واسه دخترا ) آقا پسرا لطفا وارد نشوید - I Lvoe Justin - 19-01-2017

خدمونو واسه این پسرا خسته کنیم آخه Undecided

RE: چگونه حال پسران را بگیریم؟ ( موضوعی مفید واسه دخترا ) آقا پسرا لطفا وارد نشوید - Maryam.n.r - 16-11-2017

(14-09-2015، 9:55)آرالیا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من الان چند تا توصیه براتون دارم که چطوری حال پسرا رو بگیرید.این کارهایی که من توصیه میکنم صد در صد تضمینیه و تا ابد هم گارانتی داره.
توی یک پارتی با دوستتون رو به روی یه پسر بشینید و دوتایی چند دقیقه به موهاش زل بزنید.بعد با دوستتون در گوش هم پچ پچ کنید همینطور که دارید موهای پسره رو با انگشت نشون میدید بزنید زیر خنده.
به خدا همچین اعصابش خورد میشه که نگو!
وقتی با دوست پسرتون دارید قدم میزنید شروع کنید به تعریف کردن از تیپ و قیافه فلان هنرپیشه مرد.لا به لای صحبتاتون حالیش کنید که چقدر هیکلش افتضاحه و مدل موهاش مال عهد جان علیشاه خانه!!
وقتی با دوست پسرتون دارید قدم میزنید مسیر قدم زدنتون رو به سمت گرونترین پاساژ در دسترس کج کنید.و اونجا تا میتونید از جیب پسره خرج کنید.
باور کیند شب که میرسه خونه ۵،۶ تا قرص اعصاب میخوره!
در صورت داشتن یک برادر غیرتی،اون رو تحریک کنید که یه مدتی دنبالتون بیاد.بعد توی خیابون از یه پسر بخت برگشته ساعت بپرسید و طوری رفتار کنید که انگار مدتهاست اون رو میشناسید!مطمئن باشید وقتی از بیمارستان مرخص میشه دیگه نمیشه شناختش!
در چت روم برای یک پسر داستان رفتن به خونه یکی از دوست پسراتون رو تعریف کنید و بعد وقتی ازتون خواست عکستون رو بهش بدید بهش بگید نه!من به هر کسی عکسم رو نمیدم.
راستی میدونستید وقتی از دخترا میپرسن چرا به دوست پسراتون میگید بی اف چی جواب میدن؟
میگم:آخه مخفف بدبخت فلک زده اس!!

شمــــــــا هم اگه راه های دیگه ای بلدین بگین اگرم بلد نیستین سپاسو نظرتونو بدینو برین
 Big Grin  Tongue

شوخی کردم تا فردا صبح همینجا بمون ببینم چی بهت میرسه  Wink  Big Grin

RE: چگونه حال پسران را بگیریم؟ ( موضوعی مفید واسه دخترا ) آقا پسرا لطفا وارد نشوید - niloo.joker - 29-12-2017

میسی Big Grin

RE: چگونه حال پسران را بگیریم؟ ( موضوعی مفید واسه دخترا ) آقا پسرا لطفا وارد نشوید - @n81108 - 04-01-2018

(19-09-2015، 9:07)p.a.r.y.a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پسرا اصلا واقعا مثل یه پسر رفتار نمی کنن اگرم بکنن انگار دخترن

لايك

RE: چگونه حال پسران را بگیریم؟ ( موضوعی مفید واسه دخترا ) آقا پسرا لطفا وارد نشوید - mih - 04-01-2018

(08-11-2015، 14:42)مهسا کوچولو نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این پسر پسر می کنید چیه؟چه شکلیه؟مگه در دنیا فقط خانم و یه سری میمون وجود نداره؟ Huh  :297:

به به شما دیگه از کجا اومدین اگه حرف شما درسته فکر کنم یه عده از میمونا زیادی با هاتون فامیل باشن این طور نیست
یه عده مطلب طنز نوشتن دارن با هم میخندن ولی ندیده بودم کسی اینطور به نزدیکای خودشم توهین کنه
لطفا قبل از تایپ یه کم اون بالا رو هم کار بندازین بد نیست

RE: چگونه حال پسران را بگیریم؟ ( موضوعی مفید واسه دخترا ) آقا پسرا لطفا وارد نشوید - nazanin jon - 04-01-2018

وااای عالی بود ولی الان پسرا دس پاچن سری میزنن تو یه فاز دیگع ولی عالی بود مرسیو