انجمن های تخصصی  فلش خور
كدوم ساز را داريد يا اگر نداريد از كدوم ساز خوشتان می آيد ؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: آهنگ و موسیقی (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=26)
+--- موضوع: كدوم ساز را داريد يا اگر نداريد از كدوم ساز خوشتان می آيد ؟ (/showthread.php?tid=236)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

RE: كدوم ساز را داريد يا اگر نداريد از كدوم ساز خوشتان مي آيد - istanbul - 17-01-2012

من گیتارو ویولون میزنمHeart

RE: كدوم ساز را داريد يا اگر نداريد از كدوم ساز خوشتان مي آيد - danial kabiri - 21-01-2012

هم گیتار کلاسیک وهم اگوستیک و هم الکتریک دارمHeartHeartHeartBlushBlushBlushBlushHeart
بابا دمت گرمممممممممممممممممممممممممممممممممممConfusedHuhSmileTongueSadBig GrinUndecidedHeartBlushAngryExclamationSleepy:cool:ShyRolleyesWinkIdeaDodgyAngel
(17-01-2012، 16:26)istanbul نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

افرین

RE: كدوم ساز را داريد يا اگر نداريد از كدوم ساز خوشتان مي آيد - 57575757 - 21-01-2012

ویلن چونکه 7ساله ویلن میزنم وهیچ سازی به سختی وزیبایی ویلن نمیرسه.Shy

RE: كدوم ساز را داريد يا اگر نداريد از كدوم ساز خوشتان مي آيد - sasamob - 22-01-2012

جاز دارم
مدل YAMAHA
---------------------
هر کس برای چیزی که ندارد میجنگد
ما برای عشق
دشمنان برای شرف

RE: كدوم ساز را داريد يا اگر نداريد از كدوم ساز خوشتان مي آيد - gader - 22-01-2012

:angel:

RE: كدوم ساز را داريد يا اگر نداريد از كدوم ساز خوشتان مي آيد - amir1 - 23-01-2012

فقطع گیتار حال میده اونم برای یار زدنHeartHeartHeartHeartHeartBlushHeartHeartHeartHeartBlushBlushHeartHeartHeartHeartBlushBlushBlushHeartHeartHeartHeartHeart
(21-01-2012، 17:08)danial kabiri نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هم گیتار کلاسیک وهم اگوستیک و هم الکتریک دارمHeartHeartHeartBlushBlushBlushBlushHeart
بابا دمت گرمممممممممممممممممممممممممممممممممممConfusedHuhSmileTongueSadBig GrinUndecidedHeartBlushAngryExclamationSleepy:cool:ShyRolleyesWinkIdeaDodgyAngel
(17-01-2012، 16:26)istanbul نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

افرین

(23-01-2012، 9:02)amir1 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فقطع گیتار حال میده اونم برای یار زدنHeartHeartHeartHeartHeartBlushHeartHeartHeartHeartBlushBlushHeartHeartHeartHeartBlushBlushBlushHeartHeartHeartHeartHeart

اپرین اپرینTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongue

RE: كدوم ساز را داريد يا اگر نداريد از كدوم ساز خوشتان مي آيد - HATE - 16-02-2012

گیتار دوست دارم و فقط واسه دل خودت بزنی !
از سنتور هم خوشم میاد!

RE: كدوم ساز را داريد يا اگر نداريد از كدوم ساز خوشتان مي آيد - EMINEM2 - 29-02-2012

من از درامز و گیتار برقی خوشم میاد
ولی از گیتار برقی تو آهنگ های متال اصلا خوشم نمیاد.

تست روانشناسی - MAHDIS10 - 29-02-2012

[/align]

RE: كدوم ساز را داريد يا اگر نداريد از كدوم ساز خوشتان مي آيد - poya - 29-02-2012

منم از كيتار خوشم مياد