انجمن های تخصصی  فلش خور
یه سوال ازپسرا!! - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+--- موضوع: یه سوال ازپسرا!! (/showthread.php?tid=234096)

صفحه‌ها: 1 2 3

RE: یه سوال ازپسرا!! - adminSurd Girl # - 01-07-2015

شما ک همتون میگید اولی چرا ب ناموس مردم چشم دارید؟؟؟؟؟البته اشتباه برداشت نشه ها خاهرم ناموسه در ضمن ادم بدون چادرم هم میتونه حجاب داشته باشه هم فقط مال شوهرش باشه محض اطلاعیه سوال ازپسرا!! 2
موافقا سپاس   

RE: یه سوال ازپسرا!! - مبینا7 - 01-07-2015

(01-07-2015، 7:32)Dayana divoone نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شما ک همتون میگید اولی چرا ب ناموس مردم چشم دارید؟؟؟؟؟البته اشتباه برداشت نشه ها خاهرم ناموسه در ضمن ادم بدون چادرم هم میتونه حجاب داشته باشه هم فقط مال شوهرش باشه محض اطلاعیه سوال ازپسرا!! 2
موافقا سپاس   
دقیقا Blush

RE: یه سوال ازپسرا!! - Ranger* - 16-07-2015

هیچ کدام

RE: یه سوال ازپسرا!! - مهدیه 1381 - 19-07-2015

(24-06-2015، 21:53)pedram 007 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

زنی که مثل مورد دوم باشه ونه مورد اول متعادل

اره راس میگی

RE: یه سوال ازپسرا!! - پسر ایرونی - 19-07-2015

پاکی دختر به چادر بودنش نیست
من سعی میکنم یه دختر خوب انتخاب که اهل زندگی باشه

RE: یه سوال ازپسرا!! - รђคг - 19-07-2015

من که از اون پسرایی که خودشون با صد تا دختر بودن و میخوان همسرشون دست نخورده باشه متنفرم و مورد 2 چون هر چی باشه از حجاب متنفرم

RE: یه سوال ازپسرا!! - KING ERFAN ╬ - 19-07-2015

(24-06-2015، 21:53)pedram 007 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

زنی که مثل مورد دوم باشه ونه مورد اول متعادل
موافقم.منم همینطور

(19-07-2015، 18:01)รђคг نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من که از اون پسرایی که خودشون با صد تا دختر بودن و میخوان همسرشون دست نخورده باشه متنفرم و مورد 2 چون هر چی باشه از حجاب متنفرم
از بس بی ناموس و بی غیرتی

RE: یه سوال ازپسرا!! - ♪neGar♪ - 19-07-2015

از کجا معلوم اولیه زیر اون چادرش  ...

خخخخخخ

مثلا میره دفتر صیغه ی امام رضا خخخخ هر شب زیر یکیه ب نام اسلام

RE: یه سوال ازپسرا!! - IM JUST TIRED - 19-07-2015

(01-07-2015، 6:06)پاستیل خرسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اولی..چون نابه و دس نخوردس..
ههههه دس نخورده ببینم خودت دست نزده ای که دست نخورده میخوای؟این سوال کاملابجاهستش

(19-07-2015، 18:01)รђคг نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ببینم نکنه دوست داری زنت به صدنفرداده باشه هان خوبه مردک بی غیرت Angry

اولی درست دومی هم قبول نارم

RE: یه سوال ازپسرا!! - . . . P oo R ! A . . . - 21-07-2015

یه هیبرید از هردو