انجمن های تخصصی  فلش خور
به کسی که دوستت داره ارزش بده........ دختر از دوستت دارم گفتن هر شب پسره خسته شده بود - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+--- موضوع: به کسی که دوستت داره ارزش بده........ دختر از دوستت دارم گفتن هر شب پسره خسته شده بود (/showthread.php?tid=225255)

صفحه‌ها: 1 2

به کسی که دوستت داره ارزش بده........ دختر از دوستت دارم گفتن هر شب پسره خسته شده بود - TARA* - 10-05-2015

دختر از دوستت دارم گفتن هر شب پسره خسته شده بود..

یک شب وقتی اس ام اس آمد بدون آن که آنرا باز کند

موبایل را گذاشت زیر بالشش و خوابید

صبح وقت مادر پسره به دختره زنگ زد و گفت: پسرم مرده…

دختره شوکه شد و چشم پر از اشک

بلافاصله سراغ اس ام اس شب گذشته رفت..

پسره نوشته بود… تصادف کردم

با مشکل خودم را رساندم دم در خونتون

لطفا بیا پائین میخوام برای آخرین بار ببینمت…

«خیلی خیلی دوستت دارم»
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به کسی که دوستت داره ارزش بده........ دختر از دوستت دارم گفتن هر شب پسره خسته شده بود 1

RE: به کسی که دوستت داره ارزش بده........ دختر از دوستت دارم گفتن هر شب پسره خسته شده بود - nazanin.kanzi - 14-05-2015

ای واییییییییییییی
سکته رو زدم
خواک بر سر دختره Undecided Sad crying

RE: به کسی که دوستت داره ارزش بده........ دختر از دوستت دارم گفتن هر شب پسره خسته شده بود - پاستیل خرسی - 25-05-2015

اخهههههههههههههههههه
گریم گرف..

RE: به کسی که دوستت داره ارزش بده........ دختر از دوستت دارم گفتن هر شب پسره خسته شده بود - . . . P oo R ! A . . . - 25-05-2015

های های های
الان باید گریه کنم؟؟؟؟

RE: به کسی که دوستت داره ارزش بده........ دختر از دوستت دارم گفتن هر شب پسره خسته شده بود - AMIR ALI 22 - 25-05-2015

دختره غلط كرد خسته شد........

RE: به کسی که دوستت داره ارزش بده........ دختر از دوستت دارم گفتن هر شب پسره خسته شده بود - امــــــیـــــــر راد - 25-05-2015

دکـــــی ما دپـــرســـیــــــم دخــــتــــــــر چــــــشــــ بـــــــــ مــــــــا

RE: به کسی که دوستت داره ارزش بده........ دختر از دوستت دارم گفتن هر شب پسره خسته شده بود - باران20 - 26-05-2015

(25-05-2015، 19:21)AMIR ALI 22 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو چرا حرص میخوری؟ Huh

RE: به کسی که دوستت داره ارزش بده........ دختر از دوستت دارم گفتن هر شب پسره خسته شده بود - AMIR ALI 22 - 27-05-2015

(26-05-2015، 9:55)باران20 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-05-2015، 19:21)AMIR ALI 22 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو چرا حرص میخوری؟ Huh

چون همین شماهایین زندگی آدمو میریزین بهم
با کاراتون

RE: به کسی که دوستت داره ارزش بده........ دختر از دوستت دارم گفتن هر شب پسره خسته شده بود - "تنها" - 30-05-2015

تکراری

(27-05-2015، 18:34)AMIR ALI 22 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-05-2015، 9:55)باران20 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو چرا حرص میخوری؟ Huh

چون همین شماهایین زندگی آدمو میریزین بهم
با کاراتون

ما بهم میریزیم ولی شماها که از ریشه آدمو نابود می کنید

RE: به کسی که دوستت داره ارزش بده........ دختر از دوستت دارم گفتن هر شب پسره خسته شده بود - *~*E҉l҉i҉z҉a҉ C҉u҉l҉l҉e҉n҉*~* - 30-05-2015

crying چقد پسره خاک بر سره ابرومونو برد...