انجمن های تخصصی  فلش خور
پیشنهادات - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مربوط به انجمن ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: پیشنهادات و انتقادات (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=2)
+--- موضوع: پیشنهادات (/showthread.php?tid=22)

RE: پیشنهادات - ✘ kArTeL ✘ - 18-11-2012

(17-11-2012، 22:33)~LONA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منظورم رنگ مدیرای انجمن نیس!صورتی کمرنگ...

همين ابي بسيار قشنگ ترهBig Grin
دلنشين هم هستSmile

RE: پیشنهادات - **یــــــــــــــــــــاس** - 19-11-2012

من پیشنهاد میکنم سپاس ها رو توی ستاره ها تاثیر بدید

RE: پیشنهادات - نانا☀2012 - 19-11-2012

به نظرم یه مقامم برای کسایی که خیلی سپاس میگیرن بذارید.مثل کاربر پرطرفدار یا...
اخه جتما خیلی تلاش میکنن.
به نظرمS LOVE M با ابنکه 600 تا بیسشتر ارسال نداره600 و خورده ای سپاس گرفته نظدیک7000تا!!!!!!!!

RE: پیشنهادات - Apathetic - 20-11-2012

ولی من نه.من اصلا با این پیشنهاد موافق نیستم.کسایی که زیاد سپاس میگیرن خب خوبه ولی نمیشه که عنوان جدید بگیرن.البته این نظر منه شما مدیرینBig Grin

RE: پیشنهادات - poya - 20-11-2012

پیشنهاد همه بررسی میشه.
پس نیازی به موافقم و موافق نیستم نیست

RE: پیشنهادات - B I N A M - 25-11-2012

اگر مشکلی نداشته باشه این درجات را بذارید
پیشنهادات 59

پیشنهادات 59پیشنهادات 59پیشنهادات 59پیشنهادات 59پیشنهادات 59پیشنهادات 59پیشنهادات 59

RE: پیشنهادات - ✘ kArTeL ✘ - 25-11-2012

(25-11-2012، 16:22)B I N A M نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پیشنهادات 59

پیشنهادات 59پیشنهادات 59پیشنهادات 59پیشنهادات 59پیشنهادات 59پیشنهادات 59پیشنهادات 59

پیشنهاد شما خوبه عزیز ولی این کار یه نوع کپی برداری از سایت های دیگه به شمار میره

RE: پیشنهادات - **یــــــــــــــــــــاس** - 26-11-2012

من میگم به جای اینکه چندتا مدیر رو سر جندین کار بزارید هر مدیر رو سر یک کار جدا بگذارید
مثلا یکی مسئول حذف تاپیک ها یکی دیگه مسئول حذف اسپم ها یا مرا قبت از اسپم ها و......................

RE: پیشنهادات - poorman - 27-11-2012

بد هم نیست که از کارهای خوب اونها الگوبرداری کنیم. Big Grin
البته کپی برداری چندان جالب نیست، ولی می شه یاد گرفت و با بعضی تغییرات مناسب اعمال کرد.

(25-11-2012، 19:52)kartel نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-11-2012، 16:22)B I N A M نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پیشنهادات 59

پیشنهاد شما خوبه عزیز ولی این کار یه نوع کپی برداری از سایت های دیگه به شمار میره

موازی کاری بعضی جاها بسیار خوب هست. چون چند نفر نظر می دن و تصمیم می گیرن و اجرا می کنن، از کارهای شتابزده اجتناب می شه یا از گسترش اقدامات شتابزده کم می شه و اقدامات مدیریتی متعادل تر می شه.

(26-11-2012، 12:23)ALPHA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من میگم به جای اینکه چندتا مدیر رو سر جندین کار بزارید هر مدیر رو سر یک کار جدا بگذارید
مثلا یکی مسئول حذف تاپیک ها یکی دیگه مسئول حذف اسپم ها یا مرا قبت از اسپم ها و......................

RE: پیشنهادات - **یــــــــــــــــــــاس** - 27-11-2012

باشه از ما گفتن بود ولی اینجوری یه سری کارا زیر سیبیلی (خیلی ببخشید سوء تفاهم نشه) رد میشه...............