انجمن های تخصصی  فلش خور
پیشنهادات - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مربوط به انجمن ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: پیشنهادات و انتقادات (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=2)
+--- موضوع: پیشنهادات (/showthread.php?tid=22)

RE: پیشنهادات - Ali MuSiC - 30-04-2012

(30-04-2012، 20:29)فرید_رومل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هان؟؟؟ واسه من چرا چنین ګزینه ای نیست؟؟؟ چون مدیرم نیست؟؟
صابر مشکل از منه؟؟؟ چون من چنین ګزینه ای ندیدم.

برا منم ندارهHuh

RE: پیشنهادات - ~SoLTaN~ - 30-04-2012

پیشنهادات بررسی میشوند و در صورت خوب بودن عملی میشوند .
در پیام خصوصی گزینه ی گزارش وجود نداره . از اول هم وجود نداشته !! Dodgy

RE: پیشنهادات - record - 02-05-2012

سلام من تازه عضو شدم یک تایپک برای معرفی بچه ها بزارید،تا همه باهم بیشتر آشنا شن،مثلاٌ ثبت و احوال فلش خور،اینجوری همه با هم آشنا میشن،یک پیشنهاد دیگه،قالب سایت رو عوض کنین و در صورت امکان اتاق گفتوگوی آنلاین بزارید.
با تشکرShy

RE: پیشنهادات - serpico - 02-05-2012

(02-05-2012، 19:14)record نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام من تازه عضو شدم یک تایپک برای معرفی بچه ها بزارید،تا همه باهم بیشتر آشنا شن،مثلاٌ ثبت و احوال فلش خور،اینجوری همه با هم آشنا میشن،یک پیشنهاد دیگه،قالب سایت رو عوض کنین و در صورت امکان اتاق گفتوگوی آنلاین بزارید.
با تشکرShy

دوست عزیز شما به گفتگوی ازاد رفته و از موضوع درباره ی خود بازدید کرده و از کاربران اطلاعات کسب کنید

لطفا سوال خود را در موضوع مناسب مطرح کنید

با سپاس

RE: پیشنهادات - خانوم گل - 04-05-2012

تو کنترل پنل ناظم بجای اینکه بنویسین آقای سعید شاهینی آقای سلطان احساس ام2 آقای پویا آقای فلانی آقای فلانی یا خانوم ماهرخ و خانوم فرشته بنویسین آقایان:صابر،فرید_رومل،سعید شاهینی،آقا ممدو... بقیه مدیرا که آريالا هستن.من و فرشته هم بنویسین خانم ها:فرشته و ماهرخ.
کوتاهش کنین بهتره.
هرکی خوشش اومد سپاس رو بزنهBlush

RE: پیشنهادات - ~SoLTaN~ - 04-05-2012

فکر نکنم نیازی به این کار باشه ! همه تو این انجمن کمک میکنن و ممکنه کسی ناراحت بشه اسمشو نبریم ... پس همینطوری که هست بهتره ... Shy

RE: پیشنهادات - خانوم گل - 05-05-2012

منکه چیزی نمیگم فقط میگم این آقا و خانوم توی هر اسم تکرار نشه.

RE: پیشنهادات - ~SoLTaN~ - 05-05-2012

انجام شد ... Smile

RE: پیشنهادات - FARID.SHOMPET - 07-05-2012

این بخش برنامه های بازی سازی بهتر نیست که تجزیه بشه و بشه یک انجمن کوچک نه 4 و 5 تا؟؟؟!!!!
صابر جان این قضیه برترین فرستنده پست ها و برترین سپاس شده ها چی شد؟؟؟
این دو قضیه ماله خیلی وقت پیش هست ها.
از دید من بهتر هست یک بخش پزشکی که تاپیک های انبوه پزشکی و روان پزشکی و.... رو در خودش جای بده باز بشه.

RE: پیشنهادات - FARID.SHOMPET - 08-05-2012

با بودن تاپیک های گفت و گوی ازاد تارنمای فلش خور سنگین تر میشه و به سرور قوی تری نیاز خواهد داشت. از طرفی با بودنش شتاب و گران روی باز شدن برگ های تارنما کم میشه و اورم تر باز میشن و در کل همه چی دیر بارگذاری میشه.
چه راهی پیشنهاد میکنی؟؟؟
از دید من و خیلی از بچه ها بهتر هست بیخیال اون تاپیک های گفتگو ازاد بشیم و به اندیشه ی چاره ی دیگه ای همچون چت روم بزرگ در پایین برگ نخست تارنما و یا استفاده از روش های دیگر همچون چیزی که توی چندی از انجمن های برتر ایرانی هم هست این مشکل بزرگ رو برکنار کنیم.
برای نمونه من در انجمنی که یادم نیست نامش چی بود و لینکش چی بود دیدم که یک گزینه ای گذاشته بود بالای برگ نخست تارنما که وقتی روش کلیک می کردی می رفتی توی چیزی تو مایه های تاپیک ولی هنگامی که پیامت رو می گذاری مانند بقیه اون جا پس از مدتی پیامت پاک میشه و باعث نمیشه که تارنما سنگین بشه.
یا این که یک چت روم ویژه ی فلش خور باز کنیم که در نوار (لینک) جدایی قرار داشته باشد.