انجمن های تخصصی  فلش خور
پیشنهادات - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مربوط به انجمن ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: پیشنهادات و انتقادات (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=2)
+--- موضوع: پیشنهادات (/showthread.php?tid=22)

RE: پیشنهادات - Faust - 24-03-2020

(24-03-2020، 0:10)SABER نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا حالا شما دعوا داری؟!
خونسرد باشید!  

صابر جان داره میخنده که دعوا کجا بود :دی !
به خوشگلاسیون انجمن ادامه بده :v
ولی اون گل منگولیا فکر کنم بهتر از اینا باشن.
کاش امتحان کنید !!

RE: پیشنهادات - م‍حمّد - 24-03-2020

دقت کردید قدیمیا لحن  تندی دارن؟ نمیدونم دلشون پاکه یا از قصد نیشدار حرف میزنن ولی التماس هدایتشون رو دارم از خدا.
اگه این بحث قدیمی-جدید رو که ریشه عمیقی در تاریخ فلشخور داره رو کنار بزارید و منو سرکوب نکنید میخواستم بگم تا جایی که عمر عضویت من کفاف میده فلشخور تغییر انچنانی نداشته! که بخواد الانم داشته باشه
از فرمایشات شما کاشف به عمل امد رضایت انچنانی از مدیریت فعلی ندارید که دلیلش رو هم پیش خودتون حفظ کردید! اولا اینکه تیم مدیریت الان بسیار کوچیکتر از قدیمه. اون موقع حداقل ۲۰ تا مدیر داشت انجمن از قدیم هم گفته شده "رایان خیر من رای واحد" بطب هر فرد یه جرقه ای تو ذهنش میزد و میگفت (و مابقی از ایدش استفاده میکردن و اونو ارتقا میدادن) اتفاقای بزرگی میفتاد.
ثانیا هم یکی از اعضای اولیه یبار خودش میگفت تیم مدیریت جدید صمیمی تره و این حرفا طبیعاتا معیار اول پیشرفت هر سایت پیوند دوستانه بین اعضاشه.
در پایان هم از نقص و ایرادات(املایی، نگارشی و...) ناشی از تایپ با گوشی عذر میخواهم

RE: پیشنهادات - امیر‌حسین - 24-03-2020

(24-03-2020، 0:31)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دقت کردید قدیمیا لحن  تندی دارن؟ نمیدونم دلشون پاکه یا از قصد نیشدار حرف میزنن ولی التماس هدایتشون رو دارم از خدا.
اگه این بحث قدیمی-جدید رو که ریشه عمیقی در تاریخ فلشخور داره رو کنار بزارید و منو سرکوب نکنید میخواستم بگم تا جایی که عمر عضویت من کفاف میده فلشخور تغییر انچنانی نداشته! که بخواد الانم داشته باشه
از فرمایشات شما کاشف به عمل امد رضایت انچنانی از مدیریت فعلی ندارید که دلیلش رو هم پیش خودتون حفظ کردید! اولا اینکه تیم مدیریت الان بسیار کوچیکتر از قدیمه. اون موقع حداقل ۲۰ تا مدیر داشت انجمن از قدیم هم گفته شده "رایان خیر من الف رای" بطب هر فرد یه جرقه ای تو ذهنش میزد و میگفت (و مابقی از ایدش استفاده میکردن و اونو ارتقا میدادن) اتفاقای بزرگی میفتاد.
ثانیا هم یکی از اعضای اولیه یبار خودش میگفت تیم مدیریت جدید صمیمی تره و این حرفا طبیعاتا معیار اول پیشرفت هر سایت پیوند دوستانه بین اعضاشه.
در پایان هم از نقص و ایرادات(املایی، نگارشی و...) ناشی از تایپ با گوشی عذر میخواهم
واقعا یه شوخی ساده ارزش انقدر درگیری نداشت !

اینم پیوست کنم:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.akskhor.ir/uploads1/4EB9368B-528E-4076-9D43-DD4546A1E774.jpeg

RE: پیشنهادات - Open world - 24-03-2020

به نظرم انجمن رو گسترده تر کنن من والا نمی دونستم چن وقت اخیر انجمن اصلا کجاست تازع فهمیدم :\

RE: پیشنهادات - L²evi - 24-03-2020

عزیز جان کاربرای قدیمی با کسی مشکلی ندارن چون وقت انلاین شدن ندارن 
برا همین چک کنید تیم مدیریتی قدیمی با رضایت خودشون استعفا دادن
وقتی تو قسمت پیشنهاد کاربری به توضیح و شرح مشکلی میپردازه برای بهتر شدن انجمنه 
و حتی اگه جوابمیم داده نشه هیچ مشکلی پیش نمیاد 
اگه هم واکنشی گرفتید بخاطر عکس العمل خودتون بوده کسی با کسی دعوا نداره که 
مطمئن باشید در پشت صفحه مجازی من فضای شاد و بدور از خصومتی دارم 
و به معیار گفته شده توسط شما پایبندم مثل اینکه فضا برای شما بد شده
لطفا به جملات و کلماتمون در نگارش بیشتر دقت کنیم 
و نگران نباشی
به امید پیشرفت ^_^

RE: پیشنهادات - Apathetic - 24-03-2020

(24-03-2020، 0:31)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از فرمایشات شما کاشف به عمل امد رضایت انچنانی از مدیریت فعلی ندارید که دلیلش رو هم پیش خودتون حفظ کردید! اولا اینکه تیم مدیریت الان بسیار کوچیکتر از قدیمه. اون موقع حداقل ۲۰ تا مدیر داشت انجمن از قدیم هم گفته شده "رایان خیر من الف رای" بطب هر فرد یه جرقه ای تو ذهنش میزد و میگفت (و مابقی از ایدش استفاده میکردن و اونو ارتقا میدادن) اتفاقای بزرگی میفتاد.

نه عزیزم، لحنشون تند نیست فقط یکم بیشتر از شما نسبت به تغییرات و به قول خودت "تاریخ" انجمن خبر دارن!
کسی که میاد انتقاد خودشو نسبت به چیزی بیان کنه قاعدتاً با لحن شنگول گوگولی و پاچه خواری حرف نمیزنه. دوره اینکارا به سر اومده. خداروشکر قدیمیا این چیزارو خوب میدونن. منم از خدا میخوام شما جدیدا هم یه روز اینو بفهمینp345

RE: پیشنهادات - امیر‌حسین - 24-03-2020

باتشکر از پیشنهادات و انتقادات سازنده !
تاجایی که مقدور باشه حتما استفاده میشه از گفته های شما .
مرسی !
همگی موفق باشید !

RE: پیشنهادات - Faust - 24-03-2020

خب دوستان عزیز گوش کنید .
از اونجایی که این بحث بین اعضای تیم مدیریت سابق و اعضای حاضر پیش اومده. 
بنده به عنوان ناظم سابق این گروه از عزیزان، لازم دیدم به بحث پایان بدم !

هردو تیم مدیریت خوب بودن ، اوکی ؟ :>

در نهایت هر دو گروه رو بیگناه اعلام میکنم !
ختم جلسه !

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیشنهادات 245

(وی از شیرین کاریش برای پایان دادن به بحث ها استفاده میکند ! )

RE: پیشنهادات - saba 3 - 24-03-2020

بچه ها به نظرم انصافا تیم مدیریت جدید با اینکه تعداد اعضا کم تری داره ولی جو صمیمی پدید آورده
یه مدت انجمن خیلی جو نابودی داشت
یه عده کاربران می بچه ها دبستانی همش دنبال چقلی و زیرآب زنی بودن یه مدیرا هم در نقش معلم و ناظم مدارس ظاهر میشدن که همش دنبال اخطار دادن و بن کردن بودن
من منظورم به کس خاصی نیست چرا مدیران خوب هم داشتیم ولی یه زمانی آنقدر جو بد شده بود که خیلی از دوستان من دیگه خداحافظی کردن
الا من نمیگم تیم جدید خیلیییییی خوبه یا خیلییییی بده 
ولی خوب تلاش خودشو داره می‌کنه و جو الا نسبت به خیلی زمان بهتره صمیمی تره
هر چند به نظر من در جذب کاربر ضعیف عمل کرده و الا انجمن میتونست شلوغ تر باشه و اینستا و شبکه های ارتباطی جدید نمیاونه بهونه مناسبی باشه چون خیلی انجمن‌ها هستن که با اینکه الا بیشتر مردم بیشتر وقتشونو صرف اینستا میکنن هنوز شلوغن

RE: پیشنهادات - L²evi - 24-03-2020

(24-03-2020، 1:02)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بچه ها به نظرم انصافا تیم مدیریت جدید با اینکه تعداد اعضا کم تری داره ولی جو صمیمی پدید آورده
یه مدت انجمن خیلی جو نابودی داشت
یه عده کاربران می بچه ها دبستانی همش دنبال چقلی و زیرآب زنی بودن یه مدیرا هم در نقش معلم و ناظم مدارس ظاهر میشدن که همش دنبال اخطار دادن و بن کردن بودن
من منظورم به کس خاصی نیست چرا مدیران خوب هم داشتیم ولی یه زمانی آنقدر جو بد شده بود که خیلی از دوستان من دیگه خداحافظی کردن
الا من نمیگم تیم جدید خیلیییییی خوبه یا خیلییییی بده 
ولی خوب تلاش خودشو داره می‌کنه و جو الا نسبت به خیلی زمان بهتره صمیمی تره
هر چند به نظر من در جذب کاربر ضعیف عمل کرده و الا انجمن میتونست شلوغ تر باشه و اینستا و شبکه های ارتباطی جدید نمیاونه بهونه مناسبی باشه چون خیلی انجمن‌ها هستن که با اینکه الا بیشتر مردم بیشتر وقتشونو صرف اینستا میکنن هنوز شلوغن

به نکته ی قشنگی اشاره کردی 
زمانی که بود که تو تیم مدیریت قبل هم به همین اندازه جو خراب شده بود
طبیعیه که مدیران قبلی هم مثل کاربرهای عادی انسان هستن واکنش نشون بدن
خارج از اون SNS هم خیلی در کمبود کاربر تاثیر داشته

ولی من نمیدونم در باب چه موضوعی صحبت میکنید دقیقا ولی اگه در مورد ارزش کاربر و تیمی هست
 ارزش کاربرای قدیم به حدی بالاست که با انلاین شدن یک نفرسون میتونن چند کاربر دیگم انلاین کنن به صراحت دارید همین الان مشاهده میکنید 

و این خیلی زننده است که کسی جایگاهشو با برگشت یه کاربر حرفه ای قدیمی مورد تزلزل میبنه و در باب شوخی صورت مسئله ای که ربطی به پاسخ پیشنهاد نداره ارائه میده

امیدوارم به گفته شما خیلی قوی ادامه بدن ^^