انجمن های تخصصی  فلش خور
پیشنهادات - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مربوط به انجمن ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: پیشنهادات و انتقادات (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=2)
+--- موضوع: پیشنهادات (/showthread.php?tid=22)

RE: پیشنهادات - زهرا15 - 31-10-2015

از چه کار برانی فقط تایید مدیران نیازه که اونم هیچ مدیری منو نمیشناسه 

RE: پیشنهادات - Tɪɢʜᴛ - 01-11-2015

(31-10-2015، 22:46)زهرا15 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برای گرفتن رمزتون من اون دفه ام بهتون گفتم باید به مدیر ناظم بگید اگه سرش شلوغ نباشه جوابتونُ میده ..

RE: پیشنهادات - زهرا15 - 01-11-2015

(01-11-2015، 18:37)✘sArA✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-10-2015، 22:46)زهرا15 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برای گرفتن رمزتون من اون دفه ام بهتون گفتم باید به مدیر ناظم بگید اگه سرش شلوغ نباشه جوابتونُ میده ..

مدیرناظم گف خودم تاییدتون میکنم و ازشم ممنونم خیلی اقا و بعد گفت با اقا صابر در ارتباط باش اقا صابر گف مدیرناظم باید اسم اکانت ها رو بگه و رمز رو به اون میدم حالا هم مدیر ناظم ان نمیشه اگ هم بشه نمیدونم چرا پیامامو یا نمی خونه یا براش نمیرن توی پیگیری هم مینویسه خوانده نشده ان میشه اما باز نمی خونتشوت 

RE: پیشنهادات - L²evi - 01-11-2015

لطفا سوالات و مشکلاتتون رو دردیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سوالات متداول  بپرسید..

RE: پیشنهادات - _Lσѕт_ - 02-11-2015

اگـه میشـع طـرآحی رو برآی پروفآیـل بزآریـد !

RE: پیشنهادات - امیر‌حسین - 03-11-2015

(02-11-2015، 13:44)нεℓεηα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینجا هرچی بگی میگن سایتو سنگین میکنه...

د اقا چارتا کد جاوا و اچ تی ام چی هس؟ حتی حجمش به 10 کیلو بایتم نمیرسه نمیذارن

RE: پیشنهادات - L²evi - 09-11-2015

(03-11-2015، 21:58)AMIR.E نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-11-2015، 13:44)нεℓεηα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درود
دوست عزیز فک نکنم این موارد جزو محدوده ی دخالت کاربران در این امور باشه(:

لطفا اسپم ندهید
و همینطور فقط مدیران پاسخگوی کاربران در پیشنهادات و انتقادات هستند 
اگر رعایت کنید ممنون میشیم(:

درود ممنون از پیشنهادتون
با اینکه چند بار این پیشنهاد مطرح شده ولی من دوباره برای مشورت در تیم مطرح میکنم و نتیجه رو اعلام میکنم..

RE: پیشنهادات - Wanton - 10-11-2015

(03-11-2015، 21:58)AMIR.E نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بحث حجم فایل متنی پلاگینا نیست که !
اجرای همون دستورات توی فایل متنی کلی فشار بیهوده وارد میکنه به سرور !

ــــــ

جدا از بحث سنگین بودن ؛ طراحی پروفایل حرکت بیخودیه ..

RE: پیشنهادات - باران 8 - 16-11-2015

ممنون که عدد ها را انگلیسی کردید

RE: پیشنهادات - زهرا15 - 06-12-2015

سلام من سه تا پیشنها داشتم
1گروه درست کردن داخل تلگرام 
2امکان ارسال یک پیام به چن نفر
3امکان ارسال پیام در یک زمان خاص