انجمن های تخصصی  فلش خور
پیشنهادات - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مربوط به انجمن ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: پیشنهادات و انتقادات (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=2)
+--- موضوع: پیشنهادات (/showthread.php?tid=22)

RE: پیشنهادات - armin van buuren - 20-04-2015

(20-04-2015، 23:13)Wanton نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با یه لحنی صحبت میکنید که انگار من ادمین انجمن ام و به درخواست کاربرا رسیدگی نمیکنم ! پیشنهادات 199

من موضوع Tapatalk رو با ایشون در میان گذاشتم به هر حال ؛ رسیدگی بشه یا نشه عواقبش به من مربوط نیست :|

خب حتی اگه موضوع رو کش بدید تاثیر به سزایی در رسیدگی نداره ! اگر قرار بود رسیدگی بشه تا الان رسیدگی می شد دیگه ..

من ایا شمارو نشونه رفتم . اسمه شمارو بیان کردم؟!!! بلاخره مدیریت یه سری به اینجا میزنه .من با شما نبودم 

منظورتون از عواقب چیه ؟!!!

من فکر میکنم حتی روی این پیشنهادم فکر نشده چه برسه به رسیدگی...!!! 

همیشه اگه قرار باشه به موضوعی رسیدگی نشه یا کنار گذاشته بشه باید اطلاع رسانی بشه حداقل . اینم نه ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

این پیشنهاد خوده شما هم میدونید خوبه ولی مدیریت هیچ دلیلی برای اجرا نشدن این پیشنهاد نمیتونن بیارن . در کل خودمونی حوصله ندارن این بی نظمی و بی توجهی تو این انجمن و نشون میده  Wink Sleepy

RE: پیشنهادات - L²evi - 21-04-2015

(20-04-2015، 23:29)armin van buuren نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-04-2015، 23:13)Wanton نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با یه لحنی صحبت میکنید که انگار من ادمین انجمن ام و به درخواست کاربرا رسیدگی نمیکنم ! پیشنهادات 199

من موضوع Tapatalk رو با ایشون در میان گذاشتم به هر حال ؛ رسیدگی بشه یا نشه عواقبش به من مربوط نیست :|

خب حتی اگه موضوع رو کش بدید تاثیر به سزایی در رسیدگی نداره ! اگر قرار بود رسیدگی بشه تا الان رسیدگی می شد دیگه ..

من ایا شمارو نشونه رفتم . اسمه شمارو بیان کردم؟!!! بلاخره مدیریت یه سری به اینجا میزنه .من با شما نبودم 

همیشه اگه قرار باشه به موضوعی رسیدگی نشه یا کنار گذاشته بشه باید اطلاع رسانی بشه حداقل . اینم نه ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

این پیشنهاد خوده شما هم میدونید خوبه ولی مدیریت هیچ دلیلی برای اجرا نشدن این پیشنهاد نمیتونن بیارن . در کل خودمونی حوصله ندارن این بی نظمی و بی توجهی تو این انجمن و نشون میده  Wink Sleepy
خیلی صریح و رُک بهتون بگمـ 
مردمـ بیکار نیستن که شما یا هر کسه دیگه ای هر پیشنهادی بده سریع رسیدگی بشه

اصلا حق با شمـآ اصلا مدیرا رسیدگی نمیکنن شمامـ مجبور نیستی خودتونو خسته کنید و هی درخواستتونو تکرار کنید و در انجمن تشنج ایجاد کنید

شما با این کارتون [اگه کاربری نظرات شما رو بخونه ] ذهن کاربرارو نسبت به انجمن خراب میکنید نه تنها کاربرا ذهنشون خراب میشه نسبت به مدیران بلکه باعث فراری شدشون از انجمن میشه

کمی اخلاقتونو درست کنید بد نیست و واسه حرفی که میزنید همه جوانبو در نظر بگیرید!

باتشکـر

RE: پیشنهادات - armin van buuren - 21-04-2015

(21-04-2015، 14:07)✘ցմεεղ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-04-2015، 23:29)armin van buuren نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیلی صریح و رُک بهتون بگمـ 
مردمـ بیکار نیستن که شما یا هر کسه دیگه ای هر پیشنهادی بده سریع رسیدگی بشه

اصلا حق با شمـآ اصلا مدیرا رسیدگی نمیکنن شمامـ مجبور نیستی خودتونو خسته کنید و هی درخواستتونو تکرار کنید و در انجمن تشنج ایجاد کنید

شما با این کارتون [اگه کاربری نظرات شما رو بخونه ] ذهن کاربرارو نسبت به انجمن خراب میکنید نه تنها کاربرا ذهنشون خراب میشه نسبت به مدیران بلکه باعث فراری شدشون از انجمن میشن

کمی اخلاقتونو درست کنید بد نیست و واسه حرفی که میزنید همه جوانبو در نظر بگیرید!

باتشکـر

مردم بیکار نیستن درست اما یه چیزی که پیشنهاده خوبیه و به انجمن کمک میکنه که بهتر بشه و انجام دادنش ۱ ربع بیشتر طول نمیکشه چرا رسیدگی نمیشه ؟!!!

بی حوصلگی و بی توجهی مدیر و بهتره بیخودی به بد بینی کاربرا نسبت ندیم و بهونه ی بی وقتی رو به میان نیارین

شما یه جور بیان میکنی انگار مدیر بهترین کار و در قبال یک پیشنهاد انجام داده (رسیدگی نکرده )...!!!

خب دوست عزیز وقتی یه پیشنهاد خوب رسیدگی نمیشه انتظار دارید کاربرا بیشتر به انجمن جذب بشن ؟!!!!!!!

شما فکر میکنید بنده دارم اختشاش میکنم ولی میخوام دلیل این رسیدگی نکردن به پیشنهاد خوب و بیان میکنم که انجامش یک ربع هم وقت نمیبره

اصلا یه تاپیکی بر اساس نظرسنجی نسبت به این پیشنهاد صورت بپذیره جالب میشه

با تشکر 

RE: پیشنهادات - Navisa. - 21-04-2015

دوست عزيز
به همچين پيشنهاداتى فقط خود اقا صابر ميتونه جوابگو باشه ..
همه كاره ايشونن

حرفتون رو مستقيما به خودش بگيد 
اينجورى يا سرعت رسيدگى بالا ميره يا كلا منتفى ميشه

خودتونم خسته نكنيد از دست ما مديراى معمولى 
هيچ كارى بر نمياد

لطفا بحث رو ديگه ادامه نديد.

RE: پیشنهادات - ʜɪᴅᴅᴇɴ - 23-04-2015

سَـلامـ«
ببخشید مَن خیــلی وقتهـ کهـ دَرخواست تغیر نام کاربری دادَم وَلــی هنوز تغیـر نکردهـ!

RE: پیشنهادات - Δ.н.ο.υ.я.Δ - 23-04-2015

(23-04-2015، 9:42)alliiii نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سَـلامـ«
ببخشید مَن خیــلی وقتهـ کهـ دَرخواست تغیر نام کاربری دادَم وَلــی هنوز تغیـر نکردهـ!

تغییر نام های کاربری در اوایل ماه ها های فرد انجام میگیره(:
اقا صابر مشغلشون زیاده..
صبور باشید

RE: پیشنهادات - ( lιεβ ) - 23-04-2015

نآمـ کاربری ..

کآرای آقا صابر ! |:

خُ این عمو مآ چرا یِ نفرو مُدیر نمیکُنه کِ هم بِ عمو کُمک کُنه همـ بتونه کآراری کوچیک انجُمنُ انجآمـ بده ! |:

-____-*

(23-04-2015، 16:41)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نآمـ کاربری ..

کآرای آقا صابر ! |:

خُ این عمو مآ چرا یِ نفرو مُدیر نمیکُنه کِ هم بِ عمو کُمک کُنه همـ بتونه کآراری کوچیک انجُمنُ انجآمـ بده ! |:

-____-*

خب اینو باس از خودشون بپرسی..
اقا ایمان و اقا عرفان و شیوا خانوم تا حدودی کمک میکنن..!

RE: پیشنهادات - ( lιεβ ) - 23-04-2015

(23-04-2015، 17:03)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-04-2015، 16:41)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نآمـ کاربری ..

کآرای آقا صابر ! |:

-____-*

ینی برمـ تُ پخ بش بگمـ یه نفرو جآنشین خودت کُن ! |: ؟

نَ اینُ کِ میدونمـ .. معلومه !

منظورمـ یکی هس کِ بِ کُنترل پنل کُل دسرسی دآشته بآشه ..

وَ فقد و فقد همـ عمو دسترسی دآره !

مسئله این است ! |:

(23-04-2015، 17:07)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-04-2015، 17:03)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نآمـ کاربری ..

کآرای آقا صابر ! |:

-____-*

ینی برمـ تُ پخ بش بگمـ یه نفرو جآنشین خودت کُن ! |: ؟

نَ اینُ کِ میدونمـ .. معلومه !

منظورمـ یکی هس کِ بِ کُنترل پنل کُل دسرسی دآشته بآشه ..

وَ فقد و فقد همـ عمو دسترسی دآره !

مسئله این است ! |:

ن میتونید خیلی مودبانه بپرسید ک چرا ایشون فقط به بخش اصلی دسترسی دارن و کسی رو انتخاب نمیکنن..
مطمنا دلیل قانع کننده ای دارن..