انجمن های تخصصی  فلش خور
پیشنهادات - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مربوط به انجمن ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: پیشنهادات و انتقادات (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=2)
+--- موضوع: پیشنهادات (/showthread.php?tid=22)

RE: پیشنهادات - MONA-GH - 29-05-2014

لطفا قبل از مطرح كردن سوالاتون به صفحات قبلي مراجعه كنيد شايد جواب سوالتون در صفحات قبلي باشه.....

RE: پیشنهادات - ✖ ̶̶ℬ̶̶Å̶̶Ð̶̶ ̶̶Ш̶̶ϴ̶̶Ḻ̶̶ℱ̶̶ ✖ - 01-06-2014

اقا ی سیستمیBig Grin بزارین Big Grin که هرکی وارد انجمن میشه اون اهنگی که برای خودش اپلود کرده خونده بشهBig GrinBig GrinBig Grin

RE: پیشنهادات - Adl!g+ - 01-06-2014

(01-06-2014، 9:25)The Matrix نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اقا ی سیستمیBig Grin بزارین Big Grin که هرکی وارد انجمن میشه اون اهنگی که برای خودش اپلود کرده خونده بشهBig GrinBig GrinBig Grin

خوب این چیزی که شما میگین امکان پذیر نیس
چون بعضی وقت ها مثل توی کیلیپ ها وقتی یه کلیپ رو می خوای ببینی اهنگ با صدای کلیپ قاطی میشه و اینجوری نمیشه

پس من چرا توی ی سایت دیگه رفته بودم شده بود

RE: پیشنهادات - ♥CRAZY G!RL♥ - 01-06-2014

(01-06-2014، 9:25)The Matrix نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سیستم این مدلی اصلا وجود نداره

ولی سیستم خاصی هست که وقتی وارد پروفایل کسی میشی اگه آهنگ گزاشته باشه تو پروفایلش با فشار بر روی یک دکمه هنگامی که از پروفایل کاربر بازدید میکنیــد میتونیــد آهنگ پروفایل کاربر هم گوش بدید

RE: پیشنهادات - Adl!g+ - 01-06-2014

(01-06-2014، 9:31)The Matrix نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میشه
ولی خوب شما حساب کن می خوای یه کیلیپ ببینی خب داری اهنگ هم گوش بدی صدای کیلیپ هم هست
می خوای اون وقت چی کار کنی؟؟؟

(01-06-2014، 11:31)Adl!g+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-06-2014، 9:31)The Matrix نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میشه
ولی خوب شما حساب کن می خوای یه کیلیپ ببینی خب داری اهنگ هم گوش بدی صدای کیلیپ هم هست

صدای یکی رو خفه میکنم

RE: پیشنهادات - ♥CRAZY G!RL♥ - 01-06-2014

(01-06-2014، 17:31)The Matrix نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-06-2014، 11:31)Adl!g+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میشه

صدای یکی رو  خفه میکنم
 عجبا!!

RE: پیشنهادات - الیکا0 - 01-06-2014

مدیرا رو نظر هایی که برا ی یازی های مختلف داده میشه بیشتر دقت داشته باشن

RE: پیشنهادات - ✖ ̶̶ℬ̶̶Å̶̶Ð̶̶ ̶̶Ш̶̶ϴ̶̶Ḻ̶̶ℱ̶̶ ✖ - 02-06-2014

اینم بزارین مثلا هر کاربر داری عنوان باشه مثلا یکی کاربر فعال یا یکی کاربر معمولی یا حرفه یا طلایی اینجور چیزا دیگه