انجمن های تخصصی  فلش خور
پیشنهادات - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مربوط به انجمن ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: پیشنهادات و انتقادات (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=2)
+--- موضوع: پیشنهادات (/showthread.php?tid=22)

RE: پیشنهادات - τοxικ - 06-11-2013

(06-11-2013، 18:34)AYLIN♥♥♥♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من درخواست دارم سایت و یه مقدار به روز تر کنند.

ولی بازم از آقا پویا و عمو صابر به قول خودشون ممنون و مر30.

مثلا زمینه صفحه رو عوض کنند و اعتبار برای هر کاربر بزارند تا بتونن بفهمند نظر دیگران درباره ی خودشون چیه.قسمت های جدید تری بزارند مثل خانه و خانه داری و........

درود

بايد در پاسخ شما ذكر كنم كه اعتبار پـلاگينش ريخته بشه درعوا درست ميشه و بعضي افراد سود جـو سو استفاده ميكنن!
و در مورد انجمن جديد!
همچين موضوعاتي كه انجمن ندارد رو در گفتگو آزاد بزنيد تا بعدا رسيدگي شه!
با سپاس فراوان

RE: پیشنهادات - Apathetic - 06-11-2013

یه بنر تبلیغاتی جدید بزارید تا بزاریم تو وبلاگامون ..

RE: پیشنهادات - mahdi nahal - 06-11-2013

آغا صابر پس قالب انجمن رو عوض میکنی؟؟؟
گرافیکش خیلی قدیمی و زیبا نیس..
و اگه میتونی یه جا بزن برای اعلام آمار مثلا توش بزنه چند نفر کاربر داریم...

(06-11-2013، 19:50)mahdi nahal نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

صفحه نخست اخر صفحه معلمومه آمار انجمن
با سپاس

RE: پیشنهادات - ERF@N - 06-11-2013

(06-11-2013، 19:53)卐frist love卐 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-11-2013، 19:50)mahdi nahal نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با سپاس

آقای احسان از این به بعد اگه می خواید پاسخ بدید به دوستان ; کامل پاسخ بدید. مثلا اینجا پیوندش رو باید می گذاشتید. یا مثلا بالاتر گفتید: لازم نیست! لطفا کامل و با دلیل پاسخ بدید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/stats.php

(06-11-2013، 20:00)rF@N£ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-11-2013، 19:53)卐frist love卐 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با سپاس

آقای احسان از این به بعد اگه می خواید پاسخ بدید به دوستان ; کامل پاسخ بدید. مثلا اینجا پیوندش رو باید می گذاشتید. یا مثلا بالاتر گفتید: لازم نیست! لطفا کامل و با دلیل پاسخ بدید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/stats.php
درود
حتما از انتقاد تاثير گذارتون استفاده ميكنم!

RE: پیشنهادات - ☼آریا☼ - 06-11-2013

(06-11-2013، 19:12)Frozen♥VampiRe نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خودشون در این فکرند

RE: پیشنهادات - Apathetic - 07-11-2013

(06-11-2013، 20:46)..آریا.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-11-2013، 19:12)Frozen♥VampiRe نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خودشون در این فکرند
عزیز این پست شما اسپمه چون هیچ فایده ای نداره ! ..
بنده خودم میدونم البته اینو میگم که زودتر بسازنش !

به جای این , سپاس بدید یا مخالفتی دارید رو ذکر کنید ؛ ..

RE: پیشنهادات - ☼آریا☼ - 07-11-2013

(07-11-2013، 11:22)Frozen♥VampiRe نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-11-2013، 20:46)..آریا.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خودشون در این فکرند
عزیز این پست شما اسپمه چون هیچ فایده ای نداره ! ..
بنده خودم میدونم البته اینو میگم که زودتر بسازنش !

به جای این , سپاس بدید یا مخالفتی دارید رو ذکر کنید ؛ ..

شما خودت الان اسپم دادی

RE: پیشنهادات - ♪♫ ¥MËLØÐ ♪♫ - 08-11-2013

(06-11-2013، 12:24)卐frist love卐 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-11-2013، 22:26)lovein نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-11-2013، 13:10)卐frist love卐 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-11-2013، 19:58)lovein نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وقتی به لیست سیاه شخصی فرستاده میشیم از طریق پیام خصوصی به ما اطلاع داده بشه.
باتشکر از زحماتSmile

لُُُزومي نَـداره !

خب واسه من داره.

نمــيشه كه هرچي شما لازم داري انجام بشه!

منم به شما دستور ندادم کهDodgy پیشنهادم رو گفتم و منظورم این بود که چون شما لزومی نمیدونید قرار نیست من یا دیگران لزوم ندونیم. من فقط نظرم رو گفتم.Sad
میخواین بیاید بزنید منوUndecidedDodgy