انجمن های تخصصی  فلش خور
لطیفه جدید،جوک،جک،باحال،خنده دار،طنز - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: مطالب طنز و خنده دار (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=76)
+---- موضوع: لطیفه جدید،جوک،جک،باحال،خنده دار،طنز (/showthread.php?tid=20)

RE: لطیفه جدید،جوک،جک،باحال،خنده دار،طنز - زیباترین - 17-01-2014

باش عزیزHeart:ولی من8تا ایا می دانید می نویسم در مورد {ایران}1بیشترین تولید پسته2مرغوبترین خاویار دنیا3بیشترین تولید خانواده توت4بیشترین تولید زعفران(٪8کل تولید جهانی)5بیشترین تولید زرشک6بزرگترین تولید کننده فیروزه7بیشترین عمل زیبایی در جهان8بزرگترین وارد کننده گندم خوب اینم از این راستی {{سپاس نشه فراموش لامپ اضافی خاموش}}Heart 

RE: لطیفه جدید،جوک،جک،باحال،خنده دار،طنز - صوصن - 17-01-2014

ترکه دکتر میشه به مریضش قرص میده میگه:یکی قبل از خواب بخور یکی قبل از بیدار شدن
ترکه میافته تو چاه میگه خوب شد چاهش سوراخ نبود
به یارو میگن فهمیدی زلزله اومد؟ میگه:نه من روم اون ور بود
ترکه در خونشو رنگ میکنه بچه هاش گم میشن
لره داشته بلند پروازی میکرده با تیر کمون میزننش
اگه یه مرغ با یه دلفین ازدواج کنه بچه شون مرفین میشه
به یارو میگن با اداره جمله بساز میگه:ا...داره بارون میاد
دستتون درد نکنه ایول

RE: لطیفه جدید،جوک،جک،باحال،خنده دار،طنز - nahal jon - 18-01-2014

(16-01-2014، 16:37)navidnazari نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

روباهه میخواست زنگ بزنه به Heartش آنتن نمیداد.
کلاغه دیدش گفت بدش از اینجا آنتن میده واست زنگ میزنم.
بعد موبایلشو گرفت و گفت اینم تلافیه کلاس دوم.

جون من سپاس نداشت.
اگه میخوای خدا ازت راضی باشه،کارهاتون بدون عیب و مشکل پیش بره و از همه مهم تر من دعاتون کنم و دل یه مسلمون رو شاد کنید فقط یه بار بزنید روی سپاس.
BlushBlushBlushBlushBlushBlushBlushBlushBlushBlushBlushBlushBlushBlushBlushBlushBlushBlushBlushBlushBlushBlushBlush
من اینو خوندم فقط اخر شمیگه این تلافی کلاس سوم ابتدای که پنیرمو زدی

RE: لطیفه جدید،جوک،جک،باحال،خنده دار،طنز - عاشق دل شکسته - 18-01-2014

یه روز بابای پلنگ صورتی میمیره پلنگ صورتی تا یه هفته میگه بابام بابام بابام بابام بابامBig Grin

RE: لطیفه جدید،جوک،جک،باحال،خنده دار،طنز - صوصن - 19-01-2014

بچه ها سپاس بدین دیگه.لطفا
Blush
جان مادراتون

RE: لطیفه جدید،جوک،جک،باحال،خنده دار،طنز - ریما جون - 20-01-2014

یه نفر میره مکه...............برمیگرده

RE: لطیفه جدید،جوک،جک،باحال،خنده دار،طنز - pashmak110 - 22-01-2014

جوکاتون جالب نیست

RE: لطیفه - sahar.r - 23-01-2014

(01-04-2011، 8:16)amin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه لطیفه ی دیگه:
غضنفر روشنفکر میشه پشه ها دور سرش جمع میشن

واقا این جوکه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

(20-01-2014، 9:58)ریما جون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه نفر میره مکه...............برمیگرده

خوب که چی ؟؟؟؟؟؟؟جوک بلدنیستیدننویسیدازخودم یادبگیریدBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

(22-01-2014، 23:23)pashmak110 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جوکاتون جالب نیست
باهات موافقممممممممممممممممممممممHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

(19-01-2014، 19:14)صوصن نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بچه ها سپاس بدین دیگه.لطفا
Blush
جان مادراتون

بی مزه نه نه سپاس نمیدیم آخه جوک نوشتی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟​؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟cryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngry

RE: لطیفه جدید،جوک،جک،باحال،خنده دار،طنز - vidaafshar - 23-01-2014

Khhhhhhh

RE: لطیفه جدید،جوک،جک،باحال،خنده دار،طنز - sahar.r - 23-01-2014

لره توکافی شاب میبینه پسره به زنش میگه عزیزم توزنبورعسلی چون هم زنی هم بوری هم عسلی.لره هم یادمیگیره میره خونه به نامزدش میگه عزیزم توپنگوئنی چون هم پهنی هم گوهی هم انی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!