انجمن های تخصصی  فلش خور
لطیفه جدید،جوک،جک،باحال،خنده دار،طنز - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: مطالب طنز و خنده دار (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=76)
+---- موضوع: لطیفه جدید،جوک،جک،باحال،خنده دار،طنز (/showthread.php?tid=20)

RE: لطیفه - :nadia: - 15-02-2013

امروز از تلفن عمومی زنگ زدم خونمون
صدام رو عوض کردم بابام گوشی رو برداشت بهش گفتم:
ما پسرتون رو دزدیدیم ۱۰۰ هزار تومن بیارین به این آدرس و گرنه پسرتون رو میکشیم
بابام برگشت گفت ۲۰۰ تومن میدم یه جوری بکشینش طبیعی به نظر برسه !

RE: لطیفه - شررر - 15-02-2013

Big Grin بنده خدا خسیس سوار تاکسی میشه. موقع پیاده شدن راننده بهش میگه: پول خرد ندارم. بنده خدا خسیس میگه: به جاش برام بوق بزن!

RE: لطیفه - انار تورش - 18-02-2013

یه مرده میره استادیوم تو موج مکزیکی غرق میشهExclamationExclamationExclamation

RE: لطیفه - assassins cred - 18-02-2013

به مرده میگن با سرعت جمله بساز میگهSad(غییزBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

RE: لطیفه - angry boy - 24-02-2013

لره باباش میمیره سومش شلوغ میشه به داداشش میگه هفتم اینقدر شلوغ بود بلال بیار بفروشیم.

میدونی چرا دوتا بره ره ای نمیتونن بغل هم بخوابن ؟ تاصبح دعوا میکنن کی وسط بخوابه.

بابا ی لره مریض میشه زنگ میزنه امبولانس دکتر میگه مریض کیه میگن داره بانیسان پشت سرمون میان.

امید وارم خندیده باشین.

سپاسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسس25r30

ترکه میره دکتر دکتر میگه چه مشکلی داری ترکه میگه فراموشی دارم دکتر میگه تا فراموش نکردی ویزیتمو بده.25r30

RE: لطیفه - خوش تیپ انجمن - 26-02-2013

سوال امتحانی ترک ها:Big Grin

124هزار پیامبر رابا رسم شکل توضیح دهید.(2)نمره

دوطفلان مسلم چند نفر بودند ونام پدرشان چه بود؟(5)نمره

اسب سفیدرستم چه رنگی بود ونام صاحبش چه بود؟(7)نمره

محمد شاه قاجار را فقط نام ببرید.(3)نمره

زلزله درلرستان 89نفر کشته داد.9نفر هنگام زلزله،80نفر هنگام تقسیم چادر!

اسرافیل توبرو سرکوچه مواظب باش ،میکائیل توهم برو اونور ،من و جبرئیل هم وسط کوچه وایستادیم .........(طرح به دام انداختن ایت الله جنتی توسط عزرائیل)

وقتی تو رو میبینم به شوخ طبعی خدا پی میبرم.

بچه ها اگه خواستین بگین جالب بود دکمه
سپاس[color=#9400D3]روفشار بدین.

RE: لطیفه - M.A.A.7.7 - 26-02-2013

پرسیدند : بهشت را خواهی یا دوست ؟ گفتم جهنم است بهشت بی دوست .

♣♣♣♣♣♣♣اس ام اس دوستی♣♣♣♣♣♣♣

اعتبار دوستی شما رو به پایان است لطفا برای اعتبار مجدد آن یک اس ام اس ارسال نمایید(دوست همراه )

گل اگه خشک شود ساقه ی آن می ماند دوست اگر دور شود خاطره اش می ماند

محبت مثل سکه ای است که اگه افتاد تو قلک دلت دیگه در نمیاد اگه بخوای درش بیاری باید دلت رو بشکنی .

می خوام یه اتوبوس بسازم اتو دارم ولی بوس ندارم یه بوس می دی بسازمش .

دلم برات پر پر شده دوختمش (۰) حالا تنگ شده

چنان کاری دلت با قلب من کرد که موج زلزله با ارگ بم کرد

لوطی شماره کفشت رو بفرست بزنیم به پیشونیمون تا مه بدونن خاک پاتیم

یاد یاران قدیم نروداز دلِ تنگ

چون هوای چمن از یاد اسیرانِ قفس

بچه های عزیز!!!!جوک داغ داغ رسید !! - حسین کرمانشاهان - 27-02-2013

جوک داغ داغ رسید !!

می دونی اگه پرشیا با ۲۰۶ ازدواج کنه بچشون چی میشه ؟ میشه فولکس آخه ازدواج فامیلی بوده بچه عقب مونده شده
جوک داغ داغ رسید !!

غضنفر صبح یه لیوان خاکشیر میخوره، تا شب پشتک میزنه که ته‌نشین نشه!

جوک داغ داغ رسید !!
غضنفر ازژاپن برمیگرده.بهش میگن اونجامشکل زبان نداشتی؟میگه:من نه ولی ژاپنی هاچرا !
جوک داغ داغ رسید !!

تو شهر حیف نون اینا (!) کراوات مد شده... تا الان ?? نفر تلفات داشته!
جوک داغ داغ رسید !!

تو شهر حیف نون اینا برای اولین بار چرخ فلک نصب می کنن. حیف نون به شهرداری زنگ می زنه می گه دستتون درد نکنه، از وقتی پنکه بزرگه رو نصب کردین هوا خیلی خنک شده!
جوک داغ داغ رسید !!

غضنفر هی نگاه به گوشیش میکرده و میخندیده ، بهش میگن اس ام اس اومده ؟ میگه آره ، میگن چیه ؟ میگه یکی هی اس ام اس میده Low Battery
جوک داغ داغ رسید !!

حیف نون می افته توی چاه، می گه خدا رو شکر تهش سوراخ نبود!
جوک داغ داغ رسید !!

حیف نان کیس کامپیوترش رو میبره تعمیرگاه می گه آقا اینو برای ما تعمیر کن. مرده می گه: چه مشکلی داره؟ میگه: والا نمی دونم چرا چند روزه جا لیوانیش بیرون نمیاد
جوک داغ داغ رسید !!

حیف نان راننده اتوبوس بوده بعد یه مدت راننده مینی بوس می شه... می بینند که هیچی پول در نمیاره... پیگیر می شن می بینن که پولها رو پاره می کنه!!!
جوک داغ داغ رسید !!

یارو( ل ل ل ل ) زنگ میزنه قم میگه آقا لطفا یه امام جمعه برای ما بفرستین... میگن
یکی فرستادیم... لره میگه: اونو کشتیم باهاش امامزاده ساختیم یکی دیگه
بفرستین !!!
جوک داغ داغ رسید !!

(ت ت ت ت ) رو می برن دادگاه بهش میگن چرا زنت رو کشتی، اونم شب دوم عروسیت؟

میگه آخه باکره نبود.. میگن خوب همون شب اول می کشتیش، میگه آخه اون شب
بود..!!
جوک داغ داغ رسید !!

چرخه زندگی مرد ها... در بچگی، مامان ذلیل... جوونی، دوست دختر ذلیل...میان سالی، زن ذلیل....پیری، فرزند ذلیل... بعد از مرگ، ذلیل مرده...
جوک داغ داغ رسید !!

یارو میره خواستگاری، از دختره خوشش نمیاد، به بابای عروس میگه: ما میریم یه دور میزنیم، بر می‌گردیم !

جوک داغ داغ رسید !!

مگسه توی سالگرد ازدواجش، همسرش رو بغل می‌کنه و بهش میگه: عزیزم، من تو رو با هیچ گهی عوض نمی‌کنم...
جوک داغ داغ رسید !!

یارو(ت ت ت ت ) میره کتابخونه کتابش رو پس میده... خانم کتابدار میگه: خوب کتابش جالب بود؟ میگه والا شخصیت زیاد داشت، داستان خاصی هم نداشت... کتابداره میگه: ای وای پس این شما بودین دفترچه تلفن منو برده بودین؟
جوک داغ داغ رسید !!

می دونی آماره ازدواج در چه حیوونی بیشتر است ؟ .........تو حلزون چون هم خونه داره هم ماشین
جوک داغ داغ رسید !!

مادره به بچش میگه : می دونم موهای خواهرت رو کشیدی شیطونه گولت زد. بچه هم میگه :آره ولی لگدی که تو دلش زدم ابتکار خودم بود

جوک داغ داغ رسید !!

یارو(ت ت ت ت) کارخانه عمامه سازی می زنه بعد از یک هفته پلمپش می کنند.بهش می
گن:تو کارت خوب بود جیکار کردی پلمپش کردند؟می رن تحقیق می کنند می بینند روی عمامه ها آرم نایک می زده
جوک داغ داغ رسید !!

از یارو(ل ل ل ل ) می پرسن آرزوت چیه؟ میگه: دکتربشم از اتاق عمل بیام بیرون بگم: متاسفم
جوک داغ داغ رسید !!

یارو(ت ت ت ت ) زن ژاپنی میگیره هر پنج دقیقه بهش میگه خوب خوابت میاد برو بگیر
بخواب....!

جوک داغ داغ رسید !!

یارو(ل ل ل ل ) با شلوار ورزشی میره مسجد بهش میگن چرا با شلوار ورزشی اومدی مسجد ؟
میگه امروز مسابقه قرآن دارم!
جوک داغ داغ رسید !!

آبادانیه میره تهرون سوار اتوبوس میشه ، به راننده بلیط میده. راننده میگه آقا این بلیط ماله آبادانه ! آبادانیه میگه : کوکا چیشتو خوب باز کن ! روش نوشته آبادان و حومه!..
جوک داغ داغ رسید !!

دو تا آبادانی به هم می رسن. اولی می گه: جات خالی دیروز رفتم شکار هفت تا خرگوش چهار تا آهو سه تا شیر شکار کردم.
جوک داغ داغ رسید !!

.
دومی میگه: همش همین؟
اولی می گه: بابا، آخه با یک تیر مگه بیشتر از اینم می شه؟
دومی میگه : تازه تفنگم داشتی؟
جوک داغ داغ رسید !!

آبادانیه میره تو یه کتابفروشی .... میگه : وولک پوستر مو رو داری ؟ ........... کتابفروش میگه : نه ........ آبادانیه می گه : وی ی ی تو هم تموم کردی ؟!!!
جوک داغ داغ رسید !!

معلم: فعل کشیدن را صرف کن. شاگرد: کشیدم کشیدی پاره شد!
جوک داغ داغ رسید !!

حیف نون سوار مترو می شه، تفنگ در میاره به راننده مترو می گه یالا برو دوبی!

جوک داغ داغ رسید !!

به بزه می گن چرا زنگولت صدا نمی کنه؟ می گه گذاشتمش رو ویبره!
جوک داغ داغ رسید !!

حیف نون می افته توی چاه، می گه خدا رو شکر تهش سوراخ نبود!
جوک داغ داغ رسید !!

دانش آموزی داشت سر کلاس چیزی می خورد، معلم پرسید چی می خوری؟ گفت: نمی خورم! آلو خشک رو گذاشتم توی دهانم تا خیس شه زنگ تفریح بخورم!
جوک داغ داغ رسید !!

تومراسم ختم بلندگو می گه: مرحوم وصیت کرده سیاه نپوشین. حیف نون داد میزنه: مرحوم غلط کرده! ما به احترامش می پوشیم!
جوک داغ داغ رسید !!

دو باجناق به نام های کافی ونعمت سوار یک خر بودند.
نعمت گفت اگر یک خر دیگر بود، کافی بود.
کافی گفت همین هم که هست نعمت است!
جوک داغ داغ رسید !!

یاروکه میشناسیدش(ر ر ر ر ) ميره كلاس غيرت،نصف شب زنش پاميشه بره توالت ميگه بشين خودم ميرم
جوک داغ داغ رسید !!

خبرنگار از یه آبادانی میپرسه ، جمعیت آبادان چقدر هست؟ آبادانی در جواب میپرسه با حومه یا بدون حومه؟ خبرنگار میگه با حومه آبادانی میگه با حومه میشه هفتاد میلیون !!
جوک داغ داغ رسید !!

طرف باباش مى میره, بهش میگن مراسم میگیرى؟ میگه نه میریم مشهد.
جوک داغ داغ رسید !!

ضرب المثلهای به روز شده:1-سرش بو پیتزا سبزیجات میده .2- آنتی بیوتیک بعد از مرگ سهراب.3-پرادو سواری دولا دولا نمیشه .4-پاتو از پارکتت درازتر نکن. 5- هری پاتر آخرش خوشه
جوک داغ داغ رسید !!

یک کلاغ با یه زرافه عروسی می کنه بچشون کلافه می شه
جوک داغ داغ رسید !!
...........................................................................00000​00000000000000000000000000000000008888888888888888888888888888888888888888789999​9789798789789787896359697387683
دوستان عزیزی که تمایل به همکاری دارند

***09378033285***

درخدمت شماست
منتظرپیام های قشنگ شما هستیم

RE: لطیفه - !AMIN - 27-02-2013

بی تو هر گز نمی توانم بمیرم
.
.
.
پس بیا با هم گور به گور بشیم!!!
SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile
دوست دارم! یه روز میام دنبالت و دستو میگیرم میبرمت یه جایی که دست هیچکس بهت نرسه!قربونت عزرائیل!

Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
کوچولو کجایی؟نیستی!شنیدم اون بالا بالاها داری با تنهایی هات حال می کنی؟اگه زحمتی نیست 2 تا فقط 2 تا نارگیل واسه من بنداز.

Big GrinBig GrinBig Grin
یك خبر خوب كه باعث خوشحالی هممون میشه. من وقتی این خبر شنیدم از خوشحالی اشك تو چشام حلقه زد!!! ( حاچ زنبور عسل) مادرش رو تو اوركات(چت روم) پیدا كرد
Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

RE: بچه های عزیز!!!!جوک داغ داغ رسید !! - محدثه آبادانی - 03-03-2013

استقلال سرورته