انجمن های تخصصی  فلش خور
میخوای سرباز امام زمان شی باید رتبت زیر 313 شه.....نمیخوای تلاش کنی برای امتحان؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: علم، فرهنگ، هنر (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=40)
+--- انجمن: مذهبی (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=41)
+--- موضوع: میخوای سرباز امام زمان شی باید رتبت زیر 313 شه.....نمیخوای تلاش کنی برای امتحان؟ (/showthread.php?tid=199743)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8

میخوای سرباز امام زمان شی باید رتبت زیر 313 شه.....نمیخوای تلاش کنی برای امتحان؟ - سرباز خدا - 18-12-2014

بسم رب المهدی (عج)

رفقا،آدم باید رتبه اش کمتر از 313 شود،وگرنه آبرویش میرود

بین کل سال آخری ها، سخته ولی باید زحمت کشید...

باید زحمت کشید...خیلی ها دارند زحمت می کشند...

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میخوای سرباز امام زمان شی باید رتبت زیر 313 شه.....نمیخوای تلاش کنی برای امتحان؟ 1

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میخوای سرباز امام زمان شی باید رتبت زیر 313 شه.....نمیخوای تلاش کنی برای امتحان؟ 1

امام زمان 313 سرباز بیشتر نمیخواد
حالا نمیخوای تلاش کنی؟
به قول کتاب خدا
آیا وقت آن نرسیده است که دل های مومنان به یاد خدا خاشع شود؟
حدید 16

نا امید شدی؟

بازم نا امیدی؟
نترس
مثل کنکور نیست

نا امید نشو
خدا رو چه دیدی.....
شاید سربازم شدیم....

RE: میخوای سرباز امام زمان شی باید رتبت زیر 313 شه.....نمیخوای تلاش کنی برای امتحان؟ - تیک تاک13 - 20-12-2014

مغزمتفکر
این313نفرافرادی هستندکه ازقبل انتخاب شده وازباوفاتریناشون هستند
امامزمان برای جنگ بادشمنان خودش یارزیادداره ولی این313نفرمخصوصن

RE: میخوای سرباز امام زمان شی باید رتبت زیر 313 شه.....نمیخوای تلاش کنی برای امتحان؟ - سرباز خدا - 20-12-2014

بله...
ولی این 313 نفر از خواص هستن

RE: میخوای سرباز امام زمان شی باید رتبت زیر 313 شه.....نمیخوای تلاش کنی برای امتحان؟ - سرباز خدا - 22-12-2014

تو رو هر کی دوست داری همچین حرفی نزن
منو بدبخت نکن با این حرفا

من اصلا در حد اون افراد نیستم...

RE: میخوای سرباز امام زمان شی باید رتبت زیر 313 شه.....نمیخوای تلاش کنی برای امتحان؟ - oprah vinfrey - 22-12-2014

اين ٣١٣ نفر از قبل انتخاب نميشن، هر كسي ميتونه جز اين٣١٣ نفر باشه.
اين٣١٣ نفر در مركز، مركز هستن مطمئنأ براي حكومت بر جهان به بيش از٣١٣ نفر نيازه، نا اميد نشيم.

RE: میخوای سرباز امام زمان شی باید رتبت زیر 313 شه.....نمیخوای تلاش کنی برای امتحان؟ - {h.S} - 30-12-2014

برادر من ما جز 25 میلیون زادر کربلا هم نیستیم 
چه برسه به 313 نفر 
این 313 نفر نابغه 
نه مثل منی که همش تو در و دیوارم

RE: میخوای سرباز امام زمان شی باید رتبت زیر 313 شه.....نمیخوای تلاش کنی برای امتحان؟ - آوید°°° - 30-12-2014

هه
ما!!!!!!!!!!!!!

پووووووووووووووووووف

از این شانسا نداریم

حالا بزار ببینیم افتخار دیدن صورت حضرت رو داریم !!!!!!

بعد ب فکر یار شدنش باشیم!!!!

RE: میخوای سرباز امام زمان شی باید رتبت زیر 313 شه.....نمیخوای تلاش کنی برای امتحان؟ - rezahk - 30-12-2014

به نظر من این 313 نفر هلقه اول هستند مانند فرمانده ها و...من از کسی شنیده بودم که حلقه بعدی 10000 نفری ولی منبعی برای حرفم ندارم

RE: میخوای سرباز امام زمان شی باید رتبت زیر 313 شه.....نمیخوای تلاش کنی برای امتحان؟ - selda0 - 30-12-2014

اگر کتاب قران رو ملاک قرار بدیم هیچ جااشاره نشده که مهدی موعود میاد!!!

RE: میخوای سرباز امام زمان شی باید رتبت زیر 313 شه.....نمیخوای تلاش کنی برای امتحان؟ - {h.S} - 30-12-2014

(30-12-2014، 12:46)selda0 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگر کتاب قران رو ملاک قرار بدیم هیچ جااشاره نشده که مهدی موعود میاد!!!
شما قران رو قبول داری ؟؟؟
اگه قبول داری پس صد در صد حضرت محمد (ص) رو هم قبول داری 
پیامبر هم هزار جور هحدیث مستقیم و غیر مستقیم داره که مهدی موعودی که هم کنیه اوست خواهد امد و تعداد کمی از مردم با او بیعت میکنند 
این همه روایت و حدیث 
بهانه برای چی ؟؟؟