انجمن های تخصصی  فلش خور
بجنب تا دودمانمون به باد نرفته....!!!!! - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: علم، فرهنگ، هنر (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=40)
+--- انجمن: مذهبی (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=41)
+--- موضوع: بجنب تا دودمانمون به باد نرفته....!!!!! (/showthread.php?tid=193633)

صفحه‌ها: 1 2

بجنب تا دودمانمون به باد نرفته....!!!!! - سرباز خدا - 19-11-2014

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بجنب تا دودمانمون به باد نرفته....!!!!! 1

RE: بجنب تا دودمانمون به باد نرفته....!!!!! - armin van buuren - 19-11-2014

جاش اینجا نیست اون وقت خود شما تو تاپیک هایی که ربطی به مذهبی نداره پست میزاری تو موضوع #جاش اینجا نیست#حالا خودت عمل نمیکنی چه جالب

این پهباده تکنولوژیش از اوناست ما کپی کردیم این واقعیته نمیشه انکار کرد خدایی 

RE: بجنب تا دودمانمون به باد نرفته....!!!!! - سرباز خدا - 20-11-2014

من تا حالا به کسی همیچین حرفی نزدم
اگرم زدم به همکلاسیم بوده
اونم شوخی بوده

شکی درش نیست که ما مهندسی معکوس کردیم
ولی دقت کنید
ما فقط ایرانه

امریکا کل دنیا باهاشه

RE: بجنب تا دودمانمون به باد نرفته....!!!!! - romia@ninja - 20-11-2014

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بجنب تا دودمانمون به باد نرفته....!!!!! 1

RE: بجنب تا دودمانمون به باد نرفته....!!!!! - armin van buuren - 20-11-2014

(20-11-2014، 11:01)سرباز خدا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من تا حالا به کسی همیچین حرفی نزدم
اگرم زدم به همکلاسیم بوده
اونم شوخی بوده

شکی درش نیست که ما مهندسی معکوس کردیم
ولی دقت کنید
ما فقط ایرانه

امریکا کل دنیا باهاشه
چرا گفتی 

اصلا نگفته باشی ایا جاش اینجاست ؟؟؟؟؟!!

RE: بجنب تا دودمانمون به باد نرفته....!!!!! - ALI REZA J - 20-11-2014

(19-11-2014، 23:29)armin van buuren نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جاش اینجا نیست اون وقت خود شما تو تاپیک هایی که ربطی به مذهبی نداره پست میزاری تو موضوع #جاش اینجا نیست#حالا خودت عمل نمیکنی چه جالب

حرفت درسته.بعضی مطالبش مال اینجا نیس.
اما من تاحالا ندیدم بگه ب کسی جاش اینجا نیس.فقط ب اون هم مدرسه ایش گفته.
عاشقه.براش دعا کن عاقل شه.Wink

(20-11-2014، 15:05)ALI REZA J نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-11-2014، 23:29)armin van buuren نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گفته یه بار من تو یه موضوعی که ربطی به قسمت مذهبی نداشت نوشتم جاش اینجا نیست ایشون حرفه منو تایید کردن

RE: بجنب تا دودمانمون به باد نرفته....!!!!! - ALI REZA J - 20-11-2014

تحت تاثیر اثبات غیر مستقیمتم.چشم.گفته.نمیدونم چرا اینجا مدیری نیست ک ب مطالب رسیدگی کنه.Dodgy

RE: بجنب تا دودمانمون به باد نرفته....!!!!! - سرباز خدا - 20-11-2014

چرا گیر داداید به این که کجا باید باشه
قومی هستید که فقط دنبال ایراد گرفتن هستید بدون این که یه ذره فکر کنید
وای بر هر عیب جوی طعنه زننده

(20-11-2014، 15:16)armin van buuren نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-11-2014، 15:05)ALI REZA J نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گفته یه بار من تو یه موضوعی که ربطی به قسمت مذهبی نداشت نوشتم جاش اینجا نیست ایشون حرفه منو تایید کردن

اون برا ابراهیم هادی
حالا شما حرص نخور....

این شما دوست عزیز هستید که بدون یه ذره فکر کردن موضوع و جای مناسب نمیزارید در ضمن این و من نمیگم قانونه کل انجمن ها اینه به جز اون انجمن هایی که بی در و پیکرن 

من حرص نمیخورم میگم اگه یه حرفی درباره ی یه چیزی میزنید پاش وایستید گفتید جاش انیجا نیست پس خودتون هم باید این حرفو قبول داشته باشید حالا میخاد به ابراهیم هادی زده باشید یا هر کس دیگه