انجمن های تخصصی  فلش خور
بیا ببین بلدی حلش کنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+--- موضوع: بیا ببین بلدی حلش کنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (/showthread.php?tid=185130)

صفحه‌ها: 1 2 3

بیا ببین بلدی حلش کنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟ - MORTEZA RM - 18-10-2014

در زمانهاي قديم كه روستائيان محصولات خود را براي فروش به بازار هفتگي مي آوردند روزي يك پيرزن
روستايي يك سبد از تخم مرغهاي مزرعه خود را براي فروش به بازار آورد. اما هنوز هيچكدام از تخم
مرغها را نفروخته بود كه اسب يك سواركار پايش به سبد خورد و در نتيجه تمام تخم مرغها شكست.
اسب سوار خيلي ناراحت شد و از پيرزن روستايي پرسيد كه تعداد تخم مرغها چند تا بوده تا او پول
آنها را پرداخت كند.پيرزن گفت كه تعداد تخم مرغها را نميداند اما وقتي تخم مرغها را 2تا2 تا برميداشت
يكي باقي مي ماند 3تا3 تا برميداشت يكي باقي مي ماند4تا4 تا برميداشت يكي باقي مي ماند5تا5
تا برميداشت يكي باقي مي ماند6تا6 تا برميداشت يكي باقي مي ماند اما وقتي 7تا7 تا برميداشت
چيزي باقي نمي ماند. اسب سوار تعداد تخم مرغها را محاسبه كرد و پول پيرزن روستايي را پرداخت نمود.

RE: بیا ببین بلدی حلش کنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟ - Titiw - 06-11-2014

برو بابا ما تو فلش ازاین نخبه ها نداریم

RE: بیا ببین بلدی حلش کنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟ - rezatizchang - 06-11-2014

hal nadaram

RE: بیا ببین بلدی حلش کنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟ - saeid - 06-11-2014

اصولا باید ی معادله تشکیل داده بشه 
مثلا تعداد تخم مرغ هارو منهای یک بکنی باید بر 2 3 4 5 6 بخش پذیر باشه و بر هفت بخش پذیر
حوصله ندارم حلش کنم ولی میتونه هزار حالت داشته باشه که فک کنم منظور طراح کوچیکترین حالتش باشه 
ک شاید 3یا چاهار رقمی باشه

RE: بیا ببین بلدی حلش کنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟ - alireza-7 - 06-11-2014

nokhbe boodan nemikhad ke vaysa sob barat hasab mikonam age javabe dorosto nagam az tizhooshan miram biroon

be nokhbe anjoman salam konid
morteza eshtebah neveshti bayad migofty age 5ta 5ta bardarim 1doone kam miaddar oon soorat javqb mishod 49
khaste shodam az bas fek kardam

RE: بیا ببین بلدی حلش کنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟ - ALI REZA J - 06-11-2014

301 تخم مرغ :cool::cool::cool:

RE: بیا ببین بلدی حلش کنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟ - ملودیv - 06-11-2014

49  تخم مرغ داشته است چون حاصل هفت ضربدر هفت 49 میشه و 49 بر2و3و4و5و6 بخش پذیر نیست

دیدی تونستم

RE: بیا ببین بلدی حلش کنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟ - alireza-7 - 06-11-2014

(06-11-2014، 9:12)ملودیv نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

49  تخم مرغ داشته است چون حاصل هفت ضربدر هفت 49 میشه و 49 بر2و3و4و5و6 بخش پذیر نیست

دیدی تونستم
akheiiii zahmat keshidiTongue

RE: بیا ببین بلدی حلش کنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟ - ملودیv - 06-11-2014

کسی از شما نظر نخواست        بابا نخبهDodgy

(06-11-2014، 0:38)bita16 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برو بابا ما تو فلش ازاین نخبه ها نداریم
عزیزم من هستم   خخخخخخخخخخخ

RE: بیا ببین بلدی حلش کنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟ - MORTEZA RM - 06-11-2014

جواب درست و ملودی گفت 
خیلی سخت نبود