انجمن های تخصصی  فلش خور
منجمد کردن یک خانواده برای اینکه در آینده زنده شوند - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: علم، فرهنگ، هنر (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=40)
+--- انجمن: خبرها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=42)
+--- موضوع: منجمد کردن یک خانواده برای اینکه در آینده زنده شوند (/showthread.php?tid=182240)

صفحه‌ها: 1 2

منجمد کردن یک خانواده برای اینکه در آینده زنده شوند - ❤R@TA❤ - 09-10-2014

منجمد کردن یک خانواده برای اینکه در آینده زنده شوند 1
خانواده ای انگلیسی قصد دارند پس از مرگ، اجساد خود را منجمد کنند. به گزارش ایران ناز خانم Adele Cosgrove Bray می‌گوید: زمانی که این پیشنهاد را به همسر خود گفتم عکس العملی را که انتظار داشتم از او ندیدم و به جایش Richard شروع به خندیدن کرد اما پس از مدت 15 دقیقه توانستم او را متقاعد کنم که من جدی هستم و شوخی نمیکنم.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همچنین این خانم اظهار داشته که من می‌خواهم زمانی که مردم منجمد شوم با این دیدگاه که در آینده با کمک تکنولوژی دوباره زنده شوم و زندگی در سال‌های آینده را تجربه کنم. این طرح 10 دلار در هفته هزینه دارد، ولی آیا می شود با هزینه یک پیتزا (منظورم در همان کشور هست) به جاودانگی دست پیدا کرد؟!

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این طرح سالهاست که در آمریکا وجود داشته و در دهه 70 میلادی اولین انبار نگه داری اجساد منجمد شده ساخته شد.با توجه به اینکه در انگلستان همچین طرحی وجود ندارد این زوج به همراه تعدادی دیگری از مردم انگلستان که تعدادشان رو به افزایش هست قرار است بعد از مرگ اجسادشان به آمریکا منتقل شود.

RE: منجمد کردن یک خانواده برای اینکه در آینده زنده شوند - parisa777 - 18-10-2014

منم دوست دارم منجمد شمAngel

RE: منجمد کردن یک خانواده برای اینکه در آینده زنده شوند - ʜɪᴅᴅᴇɴ - 23-12-2014

مرگ دست خداست  مگه میشه آخه
عزراییل اول میاد در اون جارو میزنه میبینه باز نمیکنن شیشه رو میشکونه میره جونو میگیره

RE: منجمد کردن یک خانواده برای اینکه در آینده زنده شوند - Berserk - 23-12-2014

میشه منم منجمد کنن بعد مرگم؟ \:

RE: منجمد کردن یک خانواده برای اینکه در آینده زنده شوند - ♥†♪♪❀✘✘✘~♛♛♛♛vip♛♛♛♛~✘✘✘❀♪♪†♥ - 14-01-2015

منم منجمد کنیدBig Grin

RE: منجمد کردن یک خانواده برای اینکه در آینده زنده شوند - آیلی جوون - 14-01-2015

اره من فیلمشو دیدم
"اورارا" بود

RE: منجمد کردن یک خانواده برای اینکه در آینده زنده شوند - Misha 1 - 14-01-2015

این یه کار احمقانست ...... چندسال زندگی خودشونو حروم کنن تا چند سال بیشتر زنده بموننDodgyDodgy
وقتی منجمد هستند که نمی تونند از زندگیشون لذت ببرنDodgyDodgyDodgy

RE: منجمد کردن یک خانواده برای اینکه در آینده زنده شوند - وروجک. - 14-01-2015

TongueTongueمنم منجمن کنید
منم منجمد کنیدTongue

RE: منجمد کردن یک خانواده برای اینکه در آینده زنده شوند - Sadaf 2014 - 18-01-2015

لابد عقلشونو از دست دادن

RE: منجمد کردن یک خانواده برای اینکه در آینده زنده شوند - BAILANDO - 18-01-2015

من تا از نزدیک خودم نبینم باورم نمیشه .