انجمن های تخصصی  فلش خور
مراسم سالگرد استقلال کاتالونیا با حضور ژاوی هرناندز . . . - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: فوتبال و سایر ورزش ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=20)
+---- انجمن: عکس های ورزشکاران و تصاویر ورزشی (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=75)
+---- موضوع: مراسم سالگرد استقلال کاتالونیا با حضور ژاوی هرناندز . . . (/showthread.php?tid=173019)

صفحه‌ها: 1 2 3

مراسم سالگرد استقلال کاتالونیا با حضور ژاوی هرناندز . . . - Hadis Messi - 11-09-2014

مراسم سالگرد استقلال کاتالونیا با حضور ژاوی هرناندز، جوردی ماسیپ و جوزپ ماریا بارتومئو و ... برگزار شد .

مراسم سالگرد استقلال کاتالونیا با حضور ژاوی هرناندز . . . 1

RE: مراسم سالگرد استقلال کاتالونیا با حضور ژاوی هرناندز . . . - ِ**@ًrُِّ@^ُ$** - 11-09-2014

جای نازی خالیه الان اینا رو ببینه

RE: مراسم سالگرد استقلال کاتالونیا با حضور ژاوی هرناندز . . . - N@ughty♥g!rl - 11-09-2014

منم بودم اونجا

RE: مراسم سالگرد استقلال کاتالونیا با حضور ژاوی هرناندز . . . - ِ**@ًrُِّ@^ُ$** - 11-09-2014

(11-09-2014، 15:54)دختر شیطون 20014 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم بودم اونجا

خخخخخخخخخخ
منماون پشت درخت قایم شدم یوقت نیان منو ببرن زندان

RE: مراسم سالگرد استقلال کاتالونیا با حضور ژاوی هرناندز . . . - N@ughty♥g!rl - 11-09-2014

(11-09-2014، 15:59)سارا خوجیله نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-09-2014، 15:54)دختر شیطون 20014 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم بودم اونجا

خخخخخخخخخخ
من اون پسر بزرگم

(11-09-2014، 16:08)دختر شیطون 20014 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-09-2014، 15:59)سارا خوجیله نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم بودم اونجا

خخخخخخخخخخ
من اون پسر بزرگم

ببخشید نشناختمت

RE: مراسم سالگرد استقلال کاتالونیا با حضور ژاوی هرناندز . . . - Nazanin♥Xavi - 16-09-2014

قربونت بشم من خوش تیییییییییپ!
فدایی داری ساراHeart

RE: مراسم سالگرد استقلال کاتالونیا با حضور ژاوی هرناندز . . . - ِ**@ًrُِّ@^ُ$** - 16-09-2014

(16-09-2014، 10:56)Nazanin♥Xavi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فدایی داری ساراHeart

نازی این عشقت چیکارا ک نمیکنه داره همین جور کشته میده ها

RE: مراسم سالگرد استقلال کاتالونیا با حضور ژاوی هرناندز . . . - Nazanin♥Xavi - 16-09-2014

(16-09-2014، 13:42)سارا خوجیله نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-09-2014، 10:56)Nazanin♥Xavi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فدایی داری ساراHeart

آره سارا میبینی؟
بهش میگم موهاتو ژل نزن ژل ک میزنی وقتی تو خیابون راه میری پشتت باید آمبولانس را بیوفته گوش نمیده دیگهUndecided
البت جرادم کم نداره ها اونم جیگریه واسه خودشHeart

RE: مراسم سالگرد استقلال کاتالونیا با حضور ژاوی هرناندز . . . - ِ**@ًrُِّ@^ُ$** - 16-09-2014

(16-09-2014، 14:15)Nazanin♥Xavi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-09-2014، 13:42)سارا خوجیله نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فدایی داری ساراHeart

آره سارا میبینی؟
بهش میگم موهاتو ژل نزن ژل ک میزنی وقتی تو خیابون راه میری پشتت باید آمبولانس را بیوفته گوش نمیده دیگهUndecided
البت جرادم کم نداره ها اونم جیگریه واسه خودشHeart
خخخخخخخخخخخخخ
کلا بارسایی عشقن
واااااااااااااای نازی چن تا عکس از جری و شکیرا گرفتم دارم میمیرم دلم میخاست منم وسطشون عکس بگیرمcrying