انجمن های تخصصی  فلش خور
مخصوص دل شکسته ها - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+--- موضوع: مخصوص دل شکسته ها (/showthread.php?tid=165385)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

مخصوص دل شکسته ها - الگوم عمو تتل - 28-08-2014

سلام این پست بیشتر واس کسایی هس که دلشون شکسته وحالشون خوب نیس ومیتونن اینجابگن هم دردی کنیم اگه تونستید دلیل نارحتیتونو بگید مرسی بای
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مخصوص دل شکسته ها 1

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مخصوص دل شکسته ها 1

مخصوص دل شکسته ها 1

مخصوص دل شکسته ها 1

مخصوص دل شکسته ها 1

امید وارم جواب این سوالتون ن باشه 

مخصوص دل شکسته ها 1 ندیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مخصوص دل شکسته ها 1

مخصوص دل شکسته ها 1

مخصوص دل شکسته ها 1

مخصوص دل شکسته ها 1

امید وارم کمکتون کرده باشم و از این پست خوشتون اومده باشه

RE: مخصوص دل شکسته ها - AWN - 28-08-2014

مرسی دلم بد گرفته
باز ازاینا بزار

RE: مخصوص دل شکسته ها - fate min - 28-08-2014

cryingcryingcryingcryingcryingHeartHeartHeart

RE: مخصوص دل شکسته ها - الگوم عمو تتل - 28-08-2014

اگه میتونید دلیلشو بگید

RE: مخصوص دل شکسته ها - TARA* - 28-08-2014

آراه واقعا گریه کرد با حافام..........عذاب وجدان دارم

RE: مخصوص دل شکسته ها - الگوم عمو تتل - 28-08-2014

(28-08-2014، 15:33)نرگس 147 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سر چی اعذاب وجدان گرفتی

RE: مخصوص دل شکسته ها - TARA* - 28-08-2014

(28-08-2014، 15:43)الگوم عمو تتل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-08-2014، 15:33)نرگس 147 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سر چی اعذاب وجدان گرفتی
گف دوسم داه...48 روز بکوب دم خونمون بودآخرش بهش فحش دادم..چشاش اشکی شد به روش نیاورد.صبرکرد برم تو بعد رف...

دگ نیومد

RE: مخصوص دل شکسته ها - اذیتا - 30-08-2014

مرسی واقعا هم دلم گرفت واسه خاطر خیلی چیزا که نمی شه گفت

RE: مخصوص دل شکسته ها - τοxικ - 30-08-2014

به نظر من عشق ارزش این کارارو نداره!

حیف خودتون نیستش؟

RE: مخصوص دل شکسته ها - الگوم عمو تتل - 30-08-2014

(30-08-2014، 9:05)~BAd bOY~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به نظر من عشق ارزش این کارارو نداره!

حیف خودتون نیستش؟
اره راس میگی اما بعضی ها عرضشو دارن