انجمن های تخصصی  فلش خور
✘----> کل کل رئآلی ها و بارسایی ها <----✘ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: فوتبال و سایر ورزش ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=20)
+--- موضوع: ✘----> کل کل رئآلی ها و بارسایی ها <----✘ (/showthread.php?tid=155755)

RE: ✘----> کـــــل کــــــل رئــــــــــــــآلی هآ و بــــــــآرسآیی هآ <----✘ - ✿↜.. Šสყξ ..↝✿ - 17-07-2015

ههـ یه مشت ادم بیکار جمع شدیم! ._.
خانوما اقایان درسته
ولی من طرفدار کریس رونالدو امـ
همش موفقهـ
دمش گـَرمـ

RE: ✘----> کـــــل کــــــل رئــــــــــــــآلی هآ و بــــــــآرسآیی هآ <----✘ - ḲℑℳℐÅ - 17-07-2015

زنده باد بارسلوناااااااااااااااااااااااااااااااااااا

زنده باد بازیکنان بارسلونااااااااااااااااااا

RE: ✘----> کـــــل کــــــل رئــــــــــــــآلی هآ و بــــــــآرسآیی هآ <----✘ - Wєιяɗ - 17-07-2015

توهین نشه !

Hala Madrid#

Real Madrid#

RE: ✘----> کـــــل کــــــل رئــــــــــــــآلی هآ و بــــــــآرسآیی هآ <----✘ - نیمارعشقمه - 17-07-2015

(17-07-2015، 21:04)Wєιяɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

توهین نشه !

Hala Madrid#

Real Madrid#

بخاطر اینکه رئالی هستی به بارسایی ها گیر میدی؟
مگه چی نوشته؟فقط نوشته زنده باد بارسلونا.

RE: ✘----> کـــــل کــــــل رئــــــــــــــآلی هآ و بــــــــآرسآیی هآ <----✘ - mobina joooooooon - 17-07-2015

عشق است بارسا و هرچی بارساییه

RE: ✘----> کـــــل کــــــل رئــــــــــــــآلی هآ و بــــــــآرسآیی هآ <----✘ - نیمارعشقمه - 18-07-2015

بارسا+مسی=زندگی

Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart

RE: ✘----> کـــــل کــــــل رئــــــــــــــآلی هآ و بــــــــآرسآیی هآ <----✘ - Wєιяɗ - 18-07-2015

(17-07-2015، 23:42)نیمارعشقمه نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-07-2015، 21:04)Wєιяɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

توهین نشه !

Hala Madrid#

Real Madrid#

بخاطر اینکه رئالی هستی به بارسایی ها گیر میدی؟
مگه چی نوشته؟فقط نوشته زنده باد بارسلونا.
من به شعرایی که اون کاربر رئالی و شما صفحه پیش گذاشتین گفتم کاربر گرامی ! 
من قبلا هم اخطار دادم بخاطر توهین ، فرقی نداره رئالی یا بارسایی ! جایی برای توهین نیست اینجا ! این بحث هم تموم شدس من تذکر دادم..

Hala Madrid#

Real Madrid#

RE: ✘----> کـــــل کــــــل رئــــــــــــــآلی هآ و بــــــــآرسآیی هآ <----✘ - هان هه جین - 18-07-2015

بار3لونا رو عشقه Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart

RE: ✘----> کـــــل کــــــل رئــــــــــــــآلی هآ و بــــــــآرسآیی هآ <----✘ - حسن CR7 - 18-07-2015

فقط فقط رئال و رونالدو و ديگر هيچچچچ!

✘----> کل کل رئآلی ها و بارسایی ها <----✘ 81

✘----> کل کل رئآلی ها و بارسایی ها <----✘ 81

RE: ✘----> کـــــل کــــــل رئــــــــــــــآلی هآ و بــــــــآرسآیی هآ <----✘ - نیمارعشقمه - 18-07-2015

?⚽L♥VE = LIONEL MESSI