انجمن های تخصصی  فلش خور
✘----> کل کل رئآلی ها و بارسایی ها <----✘ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: فوتبال و سایر ورزش ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=20)
+--- موضوع: ✘----> کل کل رئآلی ها و بارسایی ها <----✘ (/showthread.php?tid=155755)

RE: ✘----> کـــــل کــــــل رئــــــــــــــآلی هآ و بــــــــآرسآیی هآ <----✘ - N@ughty♥g!rl - 17-08-2014

بازی دیشب رئال کی دید دو بر یک باخت
:84::84:

RE: ✘----> کـــــل کــــــل رئــــــــــــــآلی هآ و بــــــــآرسآیی هآ <----✘ - Nazanin♥Xavi - 17-08-2014

(17-08-2014، 10:06)دختر شیطون 20014 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بازی دیشب رئال کی دید دو بر یک باخت
:84::84:
هلنا این چهارمین باخت رئال توبازی های دوستانه بودBig Grinخخخخخخخخ اونوقت بارسا با بازیکنای ب ۶تا ګل زدSleepyخخخخخخ ما اینیم دیګه

RE: ✘----> کـــــل کــــــل رئــــــــــــــآلی هآ و بــــــــآرسآیی هآ <----✘ - m.abdollahi - 17-08-2014

از قدیم گفتم گل خوردنو از که آموختی از بارسا + استق  لال

RE: ✘----> کـــــل کــــــل رئــــــــــــــآلی هآ و بــــــــآرسآیی هآ <----✘ - Nazanin♥Xavi - 17-08-2014

(17-08-2014، 10:09)m.abdollahi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینا فقط بازی لفظه جنابBig Grinحقیقت یه چیز دیګس

RE: ✘----> کـــــل کــــــل رئــــــــــــــآلی هآ و بــــــــآرسآیی هآ <----✘ - ◄Iяαи► - 17-08-2014

بآزی دوستآنه |: حآلآ بیشینین لآلیگآی اسپآنیآ نگآه کنید از بآزی بسوزید (بآ عرض معذرت)

(17-08-2014، 10:10)Nazanin♥Xavi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-08-2014، 10:09)m.abdollahi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حقیقت مشخصه رئآل له میکنه اتلتیکو و بآرسآ رو |: بعله (:

RE: ✘----> کـــــل کــــــل رئــــــــــــــآلی هآ و بــــــــآرسآیی هآ <----✘ - N@ughty♥g!rl - 17-08-2014

(17-08-2014، 10:10)Donya Garmoosa2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بآزی دوستآنه |: حآلآ بیشینین لآلیگآی اسپآنیآ نگآه کنید از بآزی بسوزید (بآ عرض معذرت)

(17-08-2014، 10:10)Nazanin♥Xavi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رئال فقط یه تیم میتونه له کنه اونم شاید به احتمال 10 درصد استقلال باشه

(17-08-2014، 10:19)دختر شیطون 20014 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-08-2014، 10:10)Donya Garmoosa2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رئال فقط یه تیم میتونه له کنه اونم شاید به احتمال 10 درصد استقلال باشه

خخخخخخخخخ نه بابا رئال زورش به اس اس هم نمیرسه!خخخخخخخخ
آقا من که رفتم یه ریال مادرید ارزش بحث ندارهDodgy

RE: ✘----> کـــــل کــــــل رئــــــــــــــآلی هآ و بــــــــآرسآیی هآ <----✘ - sayyedjavad - 17-08-2014

زنده باد بارسا 

یه شعر می خواهم بگویم

بارسا چایی خورد رئال لااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااییییییییییییییییییییییییییییییییی​ییی خوردBig Grin

RE: ✘----> کـــــل کــــــل رئــــــــــــــآلی هآ و بــــــــآرسآیی هآ <----✘ - ღSηow Princessღ - 17-08-2014

فقط رئــآل..!!!

ینی بارسلونـآ تا حالا هیچ بازیرو نباخته..؟!؟!؟؟؟؟؟؟؟

(17-08-2014، 11:36)BŘØkəN WÏnĞŠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فقط رئــآل..!!!

ینی بارسلونـآ تا حالا هیچ بازیرو نباخته..؟!؟!؟؟؟؟؟؟؟
جرا ولی مث شما نه