انجمن های تخصصی  فلش خور
✘----> کل کل رئآلی ها و بارسایی ها <----✘ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: فوتبال و سایر ورزش ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=20)
+--- موضوع: ✘----> کل کل رئآلی ها و بارسایی ها <----✘ (/showthread.php?tid=155755)

RE: ✘----> کـــــل کــــــل رئــــــــــــــآلی هآ و بــــــــآرسآیی هآ <----✘ - ◄Iяαи► - 17-08-2014

(17-08-2014، 9:49)~BAd bOY~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رونالدو خاک پا مسی هم نمیشه!!
بلد نیست فوتبال بازی کنه !!

خیلی حالیشه اونم بره پارتی پیدا کنهAngel

بارسا رو عشق است تمام :|

تو حتما کآرشنآس فوتبآلی -_- بیشین بآو تو چی میگی

RE: ✘----> کـــــل کــــــل رئــــــــــــــآلی هآ و بــــــــآرسآیی هآ <----✘ - τοxικ - 17-08-2014

(16-08-2014، 15:57)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رئال :>>>>>>

آخ دلم واسِ بارسایی ها میسوزه :>>>

نتایج نظر سنجی مساوی :|

یکی بالاShy

(17-08-2014، 9:53)Donya Garmoosa2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-08-2014، 9:49)~BAd bOY~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خانوم محترم من با کسی دعوا ندارم!!
شما دعوا داری برو پستت هارو نگاه کن! فقط کافیه گزارش کنم!!
بعدشم دخترو به چه فوتبالWink

RE: ✘----> کـــــل کــــــل رئــــــــــــــآلی هآ و بــــــــآرسآیی هآ <----✘ - ღSηow Princessღ - 17-08-2014

احسـآن..! :v

دنیـآ...بیخیآل..!! مهم اینه که ما میدونیم رئـآل از بارسا بهتره..!

RE: ✘----> کـــــل کــــــل رئــــــــــــــآلی هآ و بــــــــآرسآیی هآ <----✘ - τοxικ - 17-08-2014

من چیزی نگفتم!! رای دادم:|
این خانوم با همه دعوا دارهConfused

RE: ✘----> کـــــل کــــــل رئــــــــــــــآلی هآ و بــــــــآرسآیی هآ <----✘ - ◄Iяαи► - 17-08-2014

نخیر عزیزم من بآ کسی دعوآ ندآرم |: بعدشم برو بگرد ببین چیز بدی پیدآ میکنی |:

آخه به شما چه به بچه های مردم میگی بشین باو شاید بخواد وایسه!Shy

RE: ✘----> کـــــل کــــــل رئــــــــــــــآلی هآ و بــــــــآرسآیی هآ <----✘ - ღSηow Princessღ - 17-08-2014

شما هم پتانسیل بحثو داری..!:V

پیامام بازه..! کاری نداری..؟!چیزی نمیخوای بگی..!Smile ا

(17-08-2014، 9:53)~BAd bOY~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-08-2014، 15:57)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رئال :>>>>>>

آخ دلم واسِ بارسایی ها میسوزه :>>>

نتایج نظر سنجی مساوی :|

یکی بالاShy

(17-08-2014، 9:53)Donya Garmoosa2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خانوم محترم من با کسی دعوا ندارم!!
شما دعوا داری برو پستت هارو نگاه کن! فقط کافیه گزارش کنم!!
بعدشم دخترو به چه فوتبالWink

کی گفته فوتبآل وآسه پسره تو شهر مآ وآلیبآل مآل پسره دخترا فوتبآل بآزی میکنن بعله |:

خانوم یه کلام من بارسای هستم !!
الکی هم دعوتا به پا نکن!Confused
خدافس!
راستی اگه با منی پریا نه فعلا کاری ندارم!
به گفته خودت که گفتی کار نداشته باش:|

(17-08-2014، 9:58)~BAd bOY~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آخه به شما چه به بچه های مردم میگی بشین باو شاید بخواد وایسه!Shy

گفتم بیشینین خسته نشین |: