انجمن های تخصصی  فلش خور
اتـــــــــاق اعتراف.........بیاین اینجا راحت اعتراف کنید - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: زباله دان (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=37)
+--- انجمن: زباله دان موضوع ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: اتـــــــــاق اعتراف.........بیاین اینجا راحت اعتراف کنید (/showthread.php?tid=150010)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

RE: اتـــــــــاق اعتراف.........بیاین اینجا راحت اعتراف کنید - ارشيا(دختر) - 25-08-2014

اعتراف ميكنم يه بار بعد كلاس زبان محو انگليسي بودم سوار تاكسي شدم مرده گفت  فلان جا پياده ميشيد منم هل شدم گفتم yes yesاونم صصداي بلند راننده كه تو افق محو شد كه هيچي مسافران غش كردند اصن يه وعضي

اعتراف ميكنم ككلي به مامانم دروغ گفتم راجب همچي هههههههههههه

RE: اتـــــــــاق اعتراف.........بیاین اینجا راحت اعتراف کنید - badboy77 - 25-08-2014

اعتراف می کنم یه بار ریش تراش شارژی بابامو بردم دستشویی بعد از دو سه دقیقه داداشم نگرانم شد تا در زد من هول شدم ریش تراش افتاد تو دستشویی منم به بابام گفتم کار داداش بزرگس اونم یک کتک حسابی خورد البته اونم جبرانن کردا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Big Grin

RE: اتـــــــــاق اعتراف.........بیاین اینجا راحت اعتراف کنید - دخترم من - 31-08-2014

اعتراف میکنم تو بچگی به تخم مرغ میگفتم لپ لپBig Grin

RE: اتـــــــــاق اعتراف.........بیاین اینجا راحت اعتراف کنید - سایه22 - 31-08-2014

اعتراف میکنم وختی دندون پزشک داشت دندونمو عصب کشی میکرد دردم اومد دستشو گاز گرفتمBig GrinBig Grin

RE: اتـــــــــاق اعتراف.........بیاین اینجا راحت اعتراف کنید - Nυмв - 31-08-2014

من مجبــورم به این حقیقت اعتــرآف کنـم که
هــر چی نـگـآه میکنـم هــر چی میگـردم هــر چی فک میکنـم
بــآزم نـمیتــونم یک نـفر خوشگـلتــر و خوشتــیپ تــر از خودمو پیدا کنـم UndecidedSleepyBig Grin

RE: اتـــــــــاق اعتراف.........بیاین اینجا راحت اعتراف کنید - علی mj - 31-08-2014

اعتراف می کنم چند سال پیش هر وقت gta بازی میکردم موقع شروع هر وقت عکس اون زنه که کون داره میومد می رفتم از نزدیک بوسش می کردم ولی توبا بازی می کشتمش TongueTongue
اعتراف می کنم بچه که بودم به جاو(ک..)می گفتم داش برد به عقب (کون)می گفتم صندوق عقب هر وقتم جلو ی خواهرم می گوزیدم می گفتم ترمزم نگرفت صدا از اگزوز بودTongueTongueBig GrinBig GrinBig Grin

RE: اتـــــــــاق اعتراف.........بیاین اینجا راحت اعتراف کنید - پارمیداجوووووووون - 01-09-2014

من اعتراف میکنم یه بچه شری تو سرویس مون بود که ازش بدم میومد منم یه بار که شیشه ها رو دودی کرده بودن گفته بودن ندیمشون پایین دادم پایین بعد هم جامو با اون عوض کردم بقیه هم کلی با اون دعوا کردن

RE: اتـــــــــاق اعتراف.........بیاین اینجا راحت اعتراف کنید - Berserk - 01-09-2014

(31-08-2014، 21:47) MeTaL GiRl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من مجبــورم به این حقیقت اعتــرآف کنـم که
هــر چی نـگـآه میکنـم هــر چی میگـردم هــر چی فک میکنـم
بــآزم نـمیتــونم یک نـفر خوشگـلتــر و خوشتــیپ تــر از خودمو پیدا کنـم UndecidedSleepyBig Grin
بیا منو ببین سوسک میشی عزیزم

RE: اتـــــــــاق اعتراف.........بیاین اینجا راحت اعتراف کنید - خخخخ - 01-09-2014

اعتراف میکنم یه زمانی که GTA بازی میکردم با ماشین میرفتم تو دریا
بعد آهنگ تایتانیک میزاشتم و غرق میشدمSmile

RE: اتـــــــــاق اعتراف.........بیاین اینجا راحت اعتراف کنید - javad00631 - 01-09-2014

(02-08-2014، 12:52)ریحانا 001 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اعتراف میکنم یه بار تو مدرسه یکی از بچه ها منو سر یه چیزی لودادمنم یه موبایل گیر اوردم گذاشتم تو کیفش هیچی دیگه اخراج شدSad
(البته موقت)Tongue

اعتراف میکنم بچه که بودم تو یه آپارتمان بودیم همسایه بقلیمون هم همیشه رو جاکفشیش
یه گلدون میذاشت منم همش گل های گلدونه رو ور میداشتم میریختم زمین و گلدونه رو برعکس میکردمBig Grin
KHKHKHKH EYVAL BETOHeart