انجمن های تخصصی  فلش خور
GTA V فروش سری بعدی Call Of Duty را شکست خواهد داد !! - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: معرفی، نقد و اخبار بازی ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=10)
+--- انجمن: اخبار بازی ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=11)
+--- موضوع: GTA V فروش سری بعدی Call Of Duty را شکست خواهد داد !! (/showthread.php?tid=1496)

صفحه‌ها: 1 2

GTA V فروش سری بعدی Call Of Duty را شکست خواهد داد !! - ~SoLTaN~ - 30-12-2011

خبر بسیار داغ و پر سرو صدایی منتشر شده است یکی از تحلیلگران دنیای GAME به نام (Jesse Divnich)گفته است که در نبرد بازی های سال 2012 که شاهد بازی هایی چونGrand Theft Auto V و سری جدید Call of Duty هستیم بازی GTA V به راحتی در زمینه فروش Call of Duty را شکست خواهد داد ...

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
GTA V فروش سری بعدی Call Of Duty را شکست خواهد داد !! 1

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
GTA V فروش سری بعدی Call Of Duty را شکست خواهد داد !! 1

ایشون به تازگی مصاحبه ای با Industry Gamers داشته است که صحبت های ایشان را باهم میبینیم :
((امسال شاهد بازی های بزرگی از جمله GTA V هستیم که این بازی باعث میشود دیگر فروش Call of Duty مثل قبل نباشد و در سال 2012 شکست بخورد بدون هیچ تردیدی بازی GTA V یک بازی بسیار بزرگی است و من میخواهم یک قدم به جلو بردارم و به همگان بگویم که GTAV در فروش در سال 2012 به راحتی Call of Duty را شکست خواهد داد البته من هنوز میگویم که بازی Call of Duty بازی بزرگی هست و با این که ممکن است نسبت به سال 2011 فروش بهتری داشته باشد اما اگر من انتخاب کنم قطعا بین این دو GTA V را انتخاب خواهم کرد))
من که PS3 ندارم که GTA V بازی کنم پس Call of Duty از نظر من بهتر خواهد بود ...

RE: GTA V فروش سری بعدی Call Of Duty را شکست خواهد داد !! - ps3000 - 31-12-2011

زرشك
من كه فقط Call of Duty بازي ميكنم
راستي اين سري جديدace چي شد؟

RE: GTA V فروش سری بعدی Call Of Duty را شکست خواهد داد !! - FARID.SHOMPET - 03-01-2012

احتمالا رکورد رو خواهد شکست!

RE: GTA V فروش سری بعدی Call Of Duty را شکست خواهد داد !! - poya - 26-01-2012

اره جيتياي خيلي فروش دارهBig Grin

RE: GTA V فروش سری بعدی Call Of Duty را شکست خواهد داد !! - عرفی - 26-01-2012

من هردو رو دوست دارم ولی جی تی ای رو بیشتر حتی از1تا لیبرتی سیتی شم دارم

RE: GTA V فروش سری بعدی Call Of Duty را شکست خواهد داد !! - reza 360 - 31-03-2012

هیچ بازی ای نمیتونه رکورد COD رو بشکنه

RE: GTA V فروش سری بعدی Call Of Duty را شکست خواهد داد !! - 2014 - 26-04-2012

عمرااااااااااااااا

RE: GTA V فروش سری بعدی Call Of Duty را شکست خواهد داد !! - LIGHT - 10-05-2012

نمیتونه عزیزم. نمیتونهSleepy

RE: GTA V فروش سری بعدی Call Of Duty را شکست خواهد داد !! - ممد رضا - 13-05-2012

میگم این مافیا چی شد نصفه کاره موند که؟

میگم این مافیا چی شد نصفه کاره موند که؟

RE: GTA V فروش سری بعدی Call Of Duty را شکست خواهد داد !! - capitan_prc - 13-05-2012

نه بابا هیچ بازیی نمیتونه رکورد Call Of Duty رو بشکونه برین تو Steam همه Call Of Duty بازی میکنن