انجمن های تخصصی  فلش خور
« سریـالی هـا » - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: فیلم و سینما (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=22)
+--- موضوع: « سریـالی هـا » (/showthread.php?tid=132603)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58

RE: « سریـالی هـا » - RedSparrow - 27-04-2019

(26-04-2019، 22:38)Apathetic نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این تئوری انقدر جذابه که حس میکنم اگه اینجوری بشه عاشق نایت کینگ و برن میشم :| هرچند فکر نکنم اینکارو کنن ._. حتماً از وجود این تئوریها خبر دارن!
95: 

انقد تئوری با دلیلای منطقی از روی خود سریال و کتاب اکثرا هم قابل باور هست ک بلاخره یکیش درست در میاد
دگ نباید انقد دست بالا بگیریم گات و از سیزن قبل خیلی راحت تر میشه پیشبینیش کرد

RE: « سریـالی هـا » - سهَ‌ند - 28-04-2019

فردا بعد دیدن قسمت ۳
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
View this post on Instagram

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
A post shared by امپراطور کوزکو | زینب موسوی (@iamkuzcooo)

حالا نمیشه جنگ نکنن :| دنریسو بدن نایت کینگ ببره بعنوان غنیمت همچی تموم شه بره پی کارش .

RE: « سریـالی هـا » - RedSparrow - 28-04-2019

(28-04-2019، 17:53)The.One.True_Morty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فردا بعد دیدن قسمت ۳

حالا نمیشه جنگ نکنن :| دنریسو بدن نایت کینگ ببره بعنوان غنیمت همچی تموم شه بره پی کارش .

ایول خیلی خوب بود Smile)) اینستاتو بده فالو کنم

RE: « سریـالی هـا » - سهَ‌ند - 29-04-2019

تموم تن من داره میلرزه مگه میشه یه سریال انقدر قشنگ باشه Telegh_56

(28-04-2019، 23:44)Mr.ɢʀɪɴᴄʜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2019، 17:53)The.One.True_Morty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فردا بعد دیدن قسمت ۳

ایول خیلی خوب بود Smile)) اینستاتو بده فالو کنم

The.One.True_Morty@

RE: « سریـالی هـا » - RedSparrow - 29-04-2019

من دگ هیچ صحبتی نمیکنم درباره گات با این حرکت ضایع و چیپی که زدن .

(29-04-2019، 10:14)Mr.ɢʀɪɴᴄʜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من دگ هیچ صحبتی نمیکنم درباره گات با این حرکت ضایع و چیپی که زدن .

بخدا خیلی خوب بود Telegh_01 من اخراش میگفتم شمشیراتونو بزارین زمین دیگه اصلا واسه چی میجنگین که یهو ..

بنظرتون نقش برن تو کشتن نایت کینگ چی بود؟ اون خنجر آیا همون لایت برینگر بود که برن هعی برمیگشته عقب و تو طول تاریخ هدایتش کرده به یه زمان و مکان مشخص که باهاش نایت کینگو بکشن؟ چون فکر نمیکنم سلاح عادی نایت کینگو بکشه.

RE: « سریـالی هـا » - RedSparrow - 29-04-2019

اصلا بیاین فک نکنیم دگ درباره گات , کسی نمیتونست کلا دست بزنه به نایت کینگ :|
من از بعد از 5 ثانیه آخر قسمت حس میکنم هشت فصل این همه مدت سلنا گومز یا وان دایرکشن فن بودم :|

RE: « سریـالی هـا » - سهَ‌ند - 30-04-2019

(29-04-2019، 20:47)Mr.ɢʀɪɴᴄʜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اصلا بیاین فک نکنیم دگ درباره گات , کسی نمیتونست کلا دست بزنه به نایت کینگ :|
من از بعد از 5 ثانیه آخر قسمت حس میکنم هشت فصل این همه مدت سلنا گومز یا وان دایرکشن فن بودم :|

خو میخاستن انقدر وحشی بازی درنیارن.رسما داشتن وینترفلو میخوردن آریا هم که بی اعصاب ..
این تئوری که خیلی وقته پیش بینی شده بود

RE: « سریـالی هـا » - RedSparrow - 30-04-2019

میدونی مشکل اینجا بود که RR Martin نویسنده این قسمت نبوذ
از نویسنده های عادیم انتظار زیادی نمیشه داشت