انجمن های تخصصی  فلش خور
« سریـالی هـا » - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: فیلم و سینما (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=22)
+--- موضوع: « سریـالی هـا » (/showthread.php?tid=132603)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58

RE: « سریـالی هـا » - RedSparrow - 21-04-2019

سریال و نمیشه واقعا برد زیر سوال چونکه دنیای گات خیلی بزرگه و خیلی سخت و بیمزه میشه ی جورایی همش و شو کنن و نشون بدن بنظر من البته
من سر تایم و کم کردن قسمتا ایرادی نمیگیرم ازشون تازه تایم قسمت هارم بردن بالا , فصل آخر ب تایم قسمتای فصل های قبل گات 8 قسمت میشه ک 45 بودن
گات اصلی توی کتاباشه .. لعنتی

اون شکاف هم با رسیدن نایت کینگ کلا نادیده گرفته میشه بنظرم , زیاد چیزه خاصی نیست ( واسه جو دادنه ) D:

وست ورلد چی شد راسی ؟ فصل 3 کی میاد ؟

RE: « سریـالی هـا » - Apathetic - 22-04-2019

(21-04-2019، 20:46)The.One.True_Morty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من که امیدوارم هرچه زودتر از دست استارکا راحت شیم :|
ببخشید..؟

(21-04-2019، 21:37)Mr.ɢʀɪɴᴄʜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سریال و نمیشه واقعا برد زیر سوال چونکه دنیای گات خیلی بزرگه و خیلی سخت و بیمزه میشه ی جورایی همش و شو کنن و نشون بدن بنظر من البته
من سر تایم و کم کردن قسمتا ایرادی نمیگیرم ازشون تازه تایم قسمت هارم بردن بالا , فصل آخر ب تایم قسمتای فصل های قبل گات 8 قسمت میشه ک 45 بودن
گات اصلی توی کتاباشه .. لعنتی

اون شکاف هم با رسیدن نایت کینگ کلا نادیده گرفته میشه بنظرم , زیاد چیزه خاصی نیست ( واسه جو دادنه ) D:

وست ورلد چی شد راسی ؟ فصل 3 کی میاد ؟
کتاباش که عشقه. هرچند بادهای زمستان انقدر دیر کرده من دیگه واقعا چیز خاصی یادم نمیاد باید یه دور بشینم از اول کتابارو بخونم که اینم وقت و حوصله میخواد!
یه جا خوندم فصل سوم وست ورلد 2020 میاد.
هرچند به شخصه منتظر The 100 ام. حس میکنم دوباره داره جون میگیره ^^ بااینکه داستان هر فصلش تکراریه ولی بازم جوری میسازن که ادم جذب بشه و دلش بخواد هی ببینه بقیش چی میشه. فک نکنم روزی بیاد بتونم از دیدن صد خسته بشم
کمتر از یک هفته دیگم که AoT میاد

RE: « سریـالی هـا » - سهَ‌ند - 22-04-2019

(22-04-2019، 20:17)Apathetic نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-04-2019، 20:46)The.One.True_Morty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من که امیدوارم هرچه زودتر از دست استارکا راحت شیم :|
ببخشید..؟

از یه لنیستر فن انتظاری بیش از این نداشته باش

RE: « سریـالی هـا » - RedSparrow - 22-04-2019

چه روزی بشه 9 اردیبهشت .. وای

RE: « سریـالی هـا » - Apathetic - 22-04-2019

(22-04-2019، 21:25)The.One.True_Morty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چه ربطی به لنیستر فن بودن داره؟ مگه استقلال پرسپولیسه که حتماً باید یکی رو انتخاب کرد؟
من خودمم از لنیسترها خوشم میاد. تیریون و جیمی دو شخصیت اصلی مورد علاقم در حال حاضر هستن؛ همیشه هم برای تایوین و سرسی احترام خاصی قائل بودم بخاطر ابهت و اقتدارشون. اما بازم بین خاندان ها قطعاً استارک ها حرف اولو برام میزنن. دلیلی هم نمیبینم که کسی ازشون بدش بیاد! خداییش چجور میتونی مرگشونو بخوای اونم کسی مثل آریا! دور از جونش دخترمم :/

(22-04-2019، 21:31)Mr.ɢʀɪɴᴄʜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شت دیدم قسمت دو رو
پشمام :| چه قدر خوب بود. چه قدر اخرش بغض کردم، این اخرین باری بود که همشونو انقدر اروم و درحال مشروب خوردن و خاطره تعریف کردن دیدیم. دیگه واقعاً قرار نیست لبخند رو لبای کسی باشه!
همیشه میدونستم همچین روزی تو گات میاد ولی تا قبل این قسمت به عمق فاجعه پی نبرده بودم. فقط میتونم براشون دعا کنم D: نمیدونم چرا یه حسی ته دلم به حرفای تیریون دارم که اونم فک میکرد قراره زنده بمونن
وای که چه خوب میشه اگه اینجور بشه
اه ولی همه میمیرن:/

RE: « سریـالی هـا » - †ᴾᴼᴵˢᴼᴺ† - 23-04-2019

فیلمHunger game فوق العادس

RE: « سریـالی هـا » - سهَ‌ند - 23-04-2019

(22-04-2019، 22:52)Apathetic نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-04-2019، 21:25)The.One.True_Morty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چه ربطی به لنیستر فن بودن داره؟ مگه استقلال پرسپولیسه که حتماً باید یکی رو انتخاب کرد؟
من خودمم از لنیسترها خوشم میاد. تیریون و جیمی دو شخصیت اصلی مورد علاقم در حال حاضر هستن؛ همیشه هم برای تایوین و سرسی احترام خاصی قائل بودم بخاطر ابهت و اقتدارشون. اما بازم بین خاندان ها قطعاً استارک ها حرف اولو برام میزنن. دلیلی هم نمیبینم که کسی ازشون بدش بیاد! خداییش چجور میتونی مرگشونو بخوای اونم کسی مثل آریا! دور از جونش دخترمم :/

(22-04-2019، 21:31)Mr.ɢʀɪɴᴄʜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شت دیدم قسمت دو رو
پشمام :| چه قدر خوب بود. چه قدر اخرش بغض کردم، این اخرین باری بود که همشونو انقدر اروم و درحال مشروب خوردن و خاطره تعریف کردن دیدیم. دیگه واقعاً قرار نیست لبخند رو لبای کسی باشه!
همیشه میدونستم همچین روزی تو گات میاد ولی تا قبل این قسمت به عمق فاجعه پی نبرده بودم. فقط میتونم براشون دعا کنم D: نمیدونم چرا یه حسی ته دلم به حرفای تیریون دارم که اونم فک میکرد قراره زنده بمونن
وای که چه خوب میشه اگه اینجور بشه
اه ولی همه میمیرن:/

کلا من از اول باهاشون حال نکردم دلیلشم احمق بودن و احساسی بودشونه :| مخصوصا سانسا بخاطر کشتن رمزی شاه واقعی شمال و لیتل فینگر عزیز Telegh_44 آریا هم اگه بخاد به صد متری سرسی نزدیک شه ریختن خونش واجب میشه دیگه .
الان 2 نفر از هر سه تا خاندان مهم تو وینترفلن که احتمالن از بینشون فقط جیمی میمیره . میمونه چنتا شخصیت دیگه مثل گندری و تیون و گری ورم و اون یارو غول کشه که باید بمیرن دیگه نمیشه که تا اخر هی باشن

RE: « سریـالی هـا » - Apathetic - 23-04-2019

(23-04-2019، 8:56)The.One.True_Morty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کلا من از اول باهاشون حال نکردم دلیلشم احمق بودن و احساسی بودشونه :| مخصوصا سانسا بخاطر کشتن رمزی شاه واقعی شمال و لیتل فینگر عزیز Telegh_44 آریا هم اگه بخاد به صد متری سرسی نزدیک شه ریختن خونش واجب میشه دیگه . 
الان 2 نفر از هر سه تا خاندان مهم تو وینترفلن که احتمالن از بینشون فقط جیمی میمیره . میمونه چنتا شخصیت دیگه مثل گندری و تیون و گری ورم و اون یارو غول کشه که باید بمیرن دیگه نمیشه که تا اخر هی باشن

رمزی شاه واقعی شمال؟ جر
در رابطه با جمله اخرت که "دیگه باید بمیرن" پس چرا کسایی مثل سرسی رو مثال نمیزنی؟ همه بمیرن ولی سرسی تا تهش بمونه؟
اتفاقا الان بین کاراکترا کسی که بیشتر از بقیه دیگه وقتشه بمیره سرسیه! حتی اون ابهتی هم که یه زمان داشت رو نداره، دیوونه ی تاج و تخته حتی باوجود دیدن اون وایت واکر نمیتونه خطر رو درک کنه! دیگه من چی در وصفش بگم، حتی جیمی هم ازش برید :/
پس قطعا مرگ سرسی اولویت داره به بقیه چون واقعا کاراکترش مزخرف و دیوونه شده.
ولی لیتل فینگر رو موافقم. اون مرگِ مسخره لیاقتش نبود

RE: « سریـالی هـا » - سهَ‌ند - 23-04-2019

(23-04-2019، 15:21)Apathetic نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-04-2019، 8:56)The.One.True_Morty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رمزی شاه واقعی شمال؟ جر
در رابطه با جمله اخرت که "دیگه باید بمیرن" پس چرا کسایی مثل سرسی رو مثال نمیزنی؟ همه بمیرن ولی سرسی تا تهش بمونه؟
اتفاقا الان بین کاراکترا کسی که بیشتر از بقیه دیگه وقتشه بمیره سرسیه! حتی اون ابهتی هم که یه زمان داشت رو نداره، دیوونه ی تاج و تخته حتی باوجود دیدن اون وایت واکر نمیتونه خطر رو درک کنه! دیگه من چی در وصفش بگم، حتی جیمی هم ازش برید :/
پس قطعا مرگ سرسی اولویت داره به بقیه چون واقعا کاراکترش مزخرف و دیوونه شده.
ولی لیتل فینگر رو موافقم. اون مرگِ مسخره لیاقتش نبود

نه پس برن شاه واقعی شمال؟
من نبرد وینترفلو گفتم . سرسی اول سریال خیلی ناز و گوگولی بود مرگ بچه هاش دیوونش کرد ): و احتمال خیلی خیلی زیاد هم میکشنش ولی اخر باید کرمش رو بریزه بعد با خیال راحت میمیره ): اون تیرکمون تو کینگزلندینگ و پرواز اژدها بالای شهر مرموزه احتمالا اخرین اژدهای دنی رو سرسی میکشه شایدم خوده دنی رو (: .

حالا اینارو بیخیال آریا کی بزرگ شدش من فک میکردم هنوز ۱۶ سالشه :| بعد یهو..

RE: « سریـالی هـا » - Apathetic - 23-04-2019

(23-04-2019، 16:13)The.One.True_Morty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه پس برن شاه واقعی شمال؟
من نبرد وینترفلو گفتم . سرسی اول سریال خیلی ناز و گوگولی بود مرگ بچه هاش دیوونش کرد ): و احتمال خیلی خیلی زیاد هم میکشنش ولی اخر باید کرمش رو بریزه بعد با خیال راحت میمیره ): اون تیرکمون تو کینگزلندینگ و پرواز اژدها بالای شهر مرموزه احتمالا اخرین اژدهای دنی رو سرسی میکشه شایدم خوده دنی رو (: .

حالا اینارو بیخیال آریا کی بزرگ شدش من فک میکردم هنوز ۱۶ سالشه :| بعد یهو..
the girl is not a child anymore
ولی سنش همچین کم هم نیستا. 22 سالشه، اکثریت فکر میکنن نوجوونِ 15-16 سالس.. از بس که بیبی فیسه.