انجمن های تخصصی  فلش خور
« سریـالی هـا » - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: فیلم و سینما (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=22)
+--- موضوع: « سریـالی هـا » (/showthread.php?tid=132603)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58

RE: « سریـالی هـا » - Apathetic - 16-05-2016

چه قدر این Breaking Bad خوبه ♡_♡
اگه میدونستم انقدر خوبه از همون موقعی که خریدمش میدیدمش ..
واقعا شخصیت پردازی ها عالیه و آدم میتونه به راحتی با همه ی کاراکترا ارتباط بر قرار کنه !
الان این اوج احساس منه ~♡~

RE: « سریـالی هـا » - RedSparrow - 16-05-2016

(16-05-2016، 12:29)Wanton نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چقد فوق العاده بود این اپیزود ..
مقدمه های جنگ شمال و اون نامه معروف که همه منتظرش بودن !
من اصن حال نکردم .. لعنتی زمان اپیزوداش خیلی کمه 20 نفر شخصیت هست درباره همه ام میخواد بگه سریع تموم میشه :|
از وال کلن فقط ی نامه نشون داد ..
اون کالیسی ام ک هی از اتیش در میاد :|

(16-05-2016، 13:02)Apathetic نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چه قدر این Breaking Bad خوبه ♡_♡
الان این اوج احساس منه ~♡~

یادش بخیر چند قسمت اول هی رفیقم و فش میدادم ک این چیه ب ما معرفی کردی توروخدا .. ی معلم شیمی میرف سر کلاس و میومد فقط
بعد ی دفه عجیب قشنگ شد .. خیلی جالب بود کارگردان سریال 1 اپیزود کامل و فقط با ی مگس پر کرد
عالی بود ..

RE: « سریـالی هـا » - Apathetic - 16-05-2016

ولی من از همون اولش جذبش شدم ..
اونجوریم دیگه نبود که همش یه معلم شیمی بیاد سر کلاس و بره !
قسمت مربوط به سوزوندن جسد با اسید خیلی عالی بود .. مخصوصا دیالوگای بین جسی و والتر !

RE: « سریـالی هـا » - RedSparrow - 20-05-2016

ایمان ..
ایمان ..
How i met your mother
چقد قشنگ بود لعنتی ..
چقد بد تموم شد ! خیلی بد تموم شد

RE: « سریـالی هـا » - Wanton - 20-05-2016

(20-05-2016، 16:59)Mr.ɢʀɪɴᴄʜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ایمان ..
ایمان ..
How i met your mother
چقد قشنگ بود لعنتی ..
چقد بد تموم شد ! خیلی بد تموم شد

فقط میتونم بگم که زندگی همیشه چیزیو که میخوای بهت نمیده .
حتی اگه بهش برسی هم تضمینی وجود نداره که بتونی نگهش داری !
من از پایان خیلی راضی بودم اتفاقاً .
پایانش از قبل فصل سوم برنامه ریزی شده بود . حتی اگه توجه کرده باشی یه سری تیکه ها هم همون موقع ضبط شده بود چون قدیمی بود .
چند تا پایان متفاوت واسه سریال آماده کرده بودن ؛ طوری که حتی خود بازیگرا هم تا قبل از پخش اپیزود آخر از CBS ، نمیدونستن کدوم پایان قراره انتخاب شه .
بعد از اینکه طرفدارا به پایان اعتراض کردن ، خود CBS یه پایان بندی دیگه رو جدا منتشر کرد که میتونی از YouTube با عنوان How I Met Your Mother's Alternate Ending پیدا کنی .

RE: « سریـالی هـا » - RedSparrow - 20-05-2016

اره با اینکه بد تموم شد ولی ی جورایی قشنگم تمومش کردن
3 اپیزود اخر من همش فک میکردم ک بهتر میشه یکم ولی هی بدتر بدتر شد .. دگ با اون 6 سال مادره ک گفتن بچه ها تیر خلاص و بم زد سریال
ولی واقن راضیم ک دیدم .. خیلی قشنگ و قوی بود :دی

RE: « سریـالی هـا » - Wanton - 21-05-2016

یه "ردپریست" جدید این اپیزود به GoT اضافه میشه که معتقده دنی "آزورآهای" اصلیه .
دقیقاً میشه نقطه مقابل ملیساندره که اعتقاد داره جان همون "آزورآهای" که توی افسانه ها بهش اشاره شده !

RE: « سریـالی هـا » - Interstellar - 21-05-2016

راجع به himym

کلا که عالی بود.. حاضرم 100 هزارباز دیگه ببینمش..
ولی آخرش خیلی بد تموم شد.. 
من دفعه ی اولی که دیدمش تا سیزن 2 و اینا دوست داشتم رابین با تد باشه.
اما از سیزن 3به بعد نه.. به نظرم رابین با بارنی خیلی خوب بود..
شخصیت تد یه جورایی مهربون و اینا بود ولی رابین نه.. 
خیلی ناراحت کننده بود که تموم شد واقعا.

RE: « سریـالی هـا » - eɴιɢмαтιc - 22-05-2016

من فک میکنمـ ک جان اسنو غیر از اینکه فینترقل رو پس بگیره ..
 تخت اهنینمـ تصرف میکنه بعدمـ با کالیسی و اژداها ها با وایت واکر آ بجنگن !
البته بعد مرگ جان اسنو و دوباره زنده شدنش از این got همه چی بر میاد :| پس قابل پیش بینی همـ نیس D:

RE: « سریـالی هـا » - RedSparrow - 22-05-2016

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://telegram.me/gotdaily

اپیزود جدید 6 فصل 5 گیم اف ترونز که قرار بوده فردا پخش شه لینک دانلود 1080 و کیفیت کم