انجمن های تخصصی  فلش خور
« سریـالی هـا » - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: فیلم و سینما (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=22)
+--- موضوع: « سریـالی هـا » (/showthread.php?tid=132603)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58

RE: « سریـالی هـا » - RedSparrow - 24-01-2016

(24-01-2016، 18:48)Apathetic نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-01-2016، 22:19)~ ẰLi ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سریالای ترسناک رو اغلب tvp پخش میکنه که ومپایرز رو پخش نمیکنه …
یه منوتو هستش که گریم رو پخش میکنه !
منوتو که اصن شوته :|
بین فصل سوم ( که خیلی وقته پخشش رو تموم کرده ) با فصل چهارم که قراره از 5 اسفند شروعش کنه چندین ماه بیخود فاصله گذاشته !
هدفشون واقعا نمیدونم چیه ؛ با این وقفه های بی مورد فقط بیننده هاشون رو از دست میدن ..
دوبله کردن ی فصل 22 قسمتی کاره اسونی نیس .. زمان میبره !
میتونی از nbc ببینی ولی باید پول بدی :|
منوتو مجانی داره با کیفیت خوب و ب زبون خوذت واست پخس میکنه :|

RE: « سریـالی هـا » - Apathetic - 24-01-2016

(24-01-2016، 18:54)ᴜʟᴛʀᴀ ɴᴜᴍʙ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-01-2016، 18:48)Apathetic نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-01-2016، 22:19)~ ẰLi ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سریالای ترسناک رو اغلب tvp پخش میکنه که ومپایرز رو پخش نمیکنه …
یه منوتو هستش که گریم رو پخش میکنه !
منوتو که اصن شوته :|
بین فصل سوم ( که خیلی وقته پخشش رو تموم کرده ) با فصل چهارم که قراره از 5 اسفند شروعش کنه چندین ماه بیخود فاصله گذاشته !
هدفشون واقعا نمیدونم چیه ؛ با این وقفه های بی مورد فقط بیننده هاشون رو از دست میدن ..
دوبله کردن ی فصل 22 قسمتی کاره اسونی نیس .. زمان میبره !
میتونی از nbc ببینی ولی باید پول بدی :|
منوتو مجانی داره با کیفیت خوب و ب زبون خوذت واست پخس میکنه :|
دوبله کردنش کار سختیه ، ولی این همه هم دیگه زمان نمیبره .
و البته دوبله ی فصل چهارم خیلی وقته تموم شده :|
مسئله اصن دیدن از چه شبکه ای باشه نیست ؛ مسئله اینه که منوتو مخصوصاً دیر به دیر پخش میکنه و بین هر فصل زیاد فاصله میزاره تا زود تموم نشه ..
و به نظر من این کارشون جالب نیست ._.

(24-01-2016، 19:02)Apathetic نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوبله کردنش کار سختیه ، ولی این همه هم دیگه زمان نمیبره .
و البته دوبله ی فصل چهارم خیلی وقته تموم شده :|
مسئله اصن دیدن از چه شبکه ای باشه نیست ؛ مسئله اینه که منوتو مخصوصاً دیر به دیر پخش میکنه و بین هر فصل زیاد فاصله میزاره تا زود تموم نشه ..
و به نظر من این کارشون جالب نیست ._.
مگه شما دوبلری ؟Big Grin
تموم هم شده باشه ک فک نکنم .. باید برنامه های خودشم پخش کنه ..
بعد شما الان 2 ماهه منتظری اگ من و تو با خوده سریال پیش بره هر فصل باید 6 ماه منتظر باشی و شایدم بیشتر !

(24-01-2016، 19:10)ᴜʟᴛʀᴀ ɴᴜᴍʙ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مگه شما دوبلری ؟Big Grin

مگه خبر نداشتی ؟
خودمم عضو تیم دوبله شون هستم !  Big Grin 

از چند تا از بیننده های ثابت و دنبال کننده های میشگی پرسیدم . حس شیشمم هم میگه دیگه تا الان باید دوبلشو ردیف کرده  باشن ، اگه قراره واس اسفند اماده پخش بشه !
+ میشه اینجا راجع به سریال های دیگم حرف زد ؟ ( غیر غربی ! البته نه ایرانیها .. مثلا راجع به سریالهای کره ای D: )
بحث های اونام جالبه !
تا حالا با هرکی راجع بهشون حرف زدم در عرض چند روز علاقمند شده !
گفتم شاید اینجام تاثیرگذار باشه ! D:

(24-01-2016، 19:14)Apathetic نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مگه خبر نداشتی ؟
خودمم عضو تیم دوبله شون هستم !  Big Grin 

از چند تا از بیننده های ثابت و دنبال کننده های میشگی پرسیدم . حس شیشمم هم میگه دیگه تا الان باید دوبلشو ردیف کرده  باشن ، اگه قراره واس اسفند اماده پخش بشه !
+ میشه اینجا راجع به سریال های دیگم حرف زد ؟ ( غیر غربی ! البته نه ایرانیها .. مثلا راجع به سریالهای کره ای D: )
کدوم شخصیت و دوبله میکنی ؟Big Grin
در مورد اینمه خواسی حرف بزن :|
من چیزی درمورد کره ای نمیدونم :|

(24-01-2016، 19:20)ᴜʟᴛʀᴀ ɴᴜᴍʙ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگه به من بود ، دوس داشتم که بهترین نقش ( Nick ) رو دوبله کنم ولی خب از اونجایی که جنسیتم این اجازه رو نمیده ، با کمال افتخار ، ترابل هستم ! :V  Big Grin
اینمه نه ، انیمه !
از انیمه خیلی خوشم نمیاد . انیمه هم انیمه های قدیم .. الان که همشون کپی همن و کاملا بی مفهوم !
کره ای خیلی شبیهه آمریکایی هاس ، با این تفاوت که یه مقدار فرهنگاشون باهم فرق داره و سریالاشون - حتی اونایی که در ژانر های اکشن و ترسناک هستن - هم طنز دارن .
سریالاشون قشنگ ، طبیعی و قویه . و اینکه بهترین فیلمنامه هارو دارن !
بستگی هم داره از چه جور سریالاشون خوشت بیاد ، ولی معمولا هر سریالشون به همه سلیقه ای میخوره .
و یه مشکلی که هست اینه که بیشت مردم براشون جا افتاده که فیلمای کره ای همه شمشیر بازی و تاریخین ؛ بس که این tv فقط تاریخی هاشونو پخش کرده ._.
ولی کسی مثل من که دنبال کنه فیلماشون رو در همه سبکی ، میبینه اونا اتفاقا فیلما و سریالای خوب در حد هالیوود هم دارن .
کافیه فقط یه بار امتحان کنید ، علاقمند میشید .

(24-01-2016، 19:26)Apathetic نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-01-2016، 19:20)ᴜʟᴛʀᴀ ɴᴜᴍʙ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگه به من بود ، دوس داشتم که بهترین نقش ( Nick ) رو دوبله کنم ولی خب از اونجایی که جنسیتم این اجازه رو نمیده ، با کمال افتخار ، ترابل هستم ! :V  Big Grin
اینمه نه ، انیمه !
از انیمه خیلی خوشم نمیاد . انیمه هم انیمه های قدیم .. الان که همشون کپی همن و کاملا بی مفهوم !
کره ای خیلی شبیهه آمریکایی هاس ، با این تفاوت که یه مقدار فرهنگاشون باهم فرق داره و سریالاشون - حتی اونایی که در ژانر های اکشن و ترسناک هستن - هم طنز دارن .
سریالاشون قشنگ ، طبیعی و قویه . و اینکه بهترین فیلمنامه هارو دارن !
بستگی هم داره از چه جور سریالاشون خوشت بیاد ، ولی معمولا هر سریالشون به همه سلیقه ای میخوره .
و یه مشکلی که هست اینه که بیشت مردم براشون جا افتاده که فیلمای کره ای همه شمشیر بازی و تاریخین ؛ بس که این tv فقط تاریخی هاشونو پخش کرده ._.
ولی کسی مثل من که دنبال کنه فیلماشون رو در همه سبکی ، میبینه اونا اتفاقا فیلما و سریالای خوب در حد هالیوود هم دارن .
کافیه فقط یه بار امتحان کنید ، علاقمند میشید .
اشتباه تایپی بود استاد -_-
ناروتو رو میبینی پس ؟

اره از امضا معلومه بدجور پیگیری Big Grin
حالا ایشالا وقت خالی شد میبینم 2-3 تا ..

ᴜʟᴛʀᴀ ɴᴜᴍʙ نوشته است:اشتباه تایپی بود استاد -_-
ناروتو رو میبینی پس ؟

اره از امضا معلومه بدجور پیگیری Big Grin
حالا ایشالا وقت خالی شد میبینم 2-3 تا ..
ناروتو رو من یه قسمت بیشتر ندیدم ولی یکی از دوستام عاشقشه هر روز قسمت جدیدشو برام تعریف میکنه !
آخه انقدر فیلم و سریال دارم دیگه وقت کارتون رو نمیکنم . ولی خب انیمه ها یعضیاشون عالین اگه وقت کنی ببینی .. !
آره دیگه درگیر و پی گیر D:
اگه خواستی ببینی پیشنهاد میکنم با City Hunter (شکارچی شهر) شروع کن ؛ عالیه !
اگه سلیقت اکشن و جذاب پسنده .
اگه هم عاشقانه و درام دوس داری ، با Boys over flowers (پسران فراتر از گل) [ نسخه ی کره ایش ] شروع کن .
یه Mix خودت از اینا تو نت ببین دیگه حال کن دیگه !
دروغ هم نمیگم ! =))

(24-01-2016، 19:42)Apathetic نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ناروتو رو من یه قسمت بیشتر ندیدم ولی یکی از دوستام عاشقشه هر روز قسمت جدیدشو برام تعریف میکنه !
آخه انقدر فیلم و سریال دارم دیگه وقت کارتون رو نمیکنم . ولی خب انیمه ها یعضیاشون عالین اگه وقت کنی ببینی .. !
آره دیگه درگیر و پی گیر D:
اگه خواستی ببینی پیشنهاد میکنم با City Hunter (شکارچی شهر) شروع کن ؛ عالیه !
اگه سلیقت اکشن و جذاب پسنده .
اگه هم عاشقانه و درام دوس داری ، با Boys over flowers (پسران فراتر از گل) [ نسخه ی کره ایش ] شروع کن .
یه Mix خودت از اینا تو نت ببین دیگه حال کن دیگه !
دروغ هم نمیگم ! =))
745 قسمت :| 15 سال :| داره این انیمه پخش میشه !
با сity hunter شروع میکنم Big Grin

(24-01-2016، 19:49)ᴜʟᴛʀᴀ ɴᴜᴍʙ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

745 قسمت :| 15 سال :| داره این انیمه پخش میشه !
با сity hunter شروع میکنم Big Grin
شوخی میکنی ؟  :N56: 
745 قسمت .. 15 سال ؟؟؟
بابا رکورد این ترکی هارو هم که شکسن ژاپنی ها :|
آره با city hunter شروع کن خیلی محشره . میکس ازش گذاشتم تو انجمن سینمای شرق خواستی ببین .  p345
لینکش -->
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=253596&action=lastpost