انجمن های تخصصی  فلش خور
« سریـالی هـا » - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: فیلم و سینما (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=22)
+--- موضوع: « سریـالی هـا » (/showthread.php?tid=132603)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58

RE: « سریـالی هـا » - Wanton - 11-01-2016

(10-01-2016، 18:13)ᴜʟᴛʀᴀ ɴᴜᴍʙ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چیه نتت مگ ؟ اسیاتک من باهاش راحت انلاین نگا میکردم .. پارس انلاینم ی مدت خوب بود .. شاتل و مخابرات و نمیدونم

اونجرز ولی تو ههمون کمیک بمونه بهتره .. واسه فیلم شدن خیلی تخیلیه دگ ..
ددپول و من بازیش و خیلی دوس داشتم عجیب قشنگ بود امیدواریم گند نزنن تو فیلمش :دی

حالا وقت اون رسیده از هر قهرمان دخترشو بدن بیرون :|
ی چندین سالیم اینجوری بعدش نمیدونم میخوان چیکار کنن دگ

پارس آنلاین ! جدیداً چت زده ..
ددپول قبلاً به وسیله همین رایان رینولدز یه تجربه افتضاح سینمایی توی نسخه 2009 ولورین داشته :|
الان احتمالاً با توجه با وقایع Days of Future Past یه شانس دوباره واسه ریبوت دارن .

ــــــــ

اینقدر این دنیاها وسیعه که باید تاپیک جدا زد راجع بهش !
سریالای Marvel رو دنبال میکنی دیگه ؟

RE: « سریـالی هـا » - RedSparrow - 11-01-2016

(11-01-2016، 21:03)Wanton نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پارس آنلاین ! جدیداً چت زده ..
ددپول قبلاً به وسیله همین رایان رینولدز یه تجربه افتضاح سینمایی توی نسخه 2009 ولورین داشته :|
الان احتمالاً با توجه با وقایع Days of Future Past یه شانس دوباره واسه ریبوت دارن .

ــــــــ

اینقدر این دنیاها وسیعه که باید تاپیک جدا زد راجع بهش !
سریالای Marvel رو دنبال میکنی دیگه ؟
اسیا تک خیلی خوبه .. ی مدت تهران استفاده کردم عالی بود
ببینیم چی میکنن :دی

صد در صد :دی بیشتریا رو دیدم .. چنتایی و ندیدم فقط .. Fantastic 4 ندیدم مثلن
اصن مگه تو سال سوم نیسی الان ؟:دی برو بشین درس بخون نصفه کنکوره معدل امسال و سال دگ :|

(11-01-2016، 21:56)ᴜʟᴛʀᴀ ɴᴜᴍʙ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اصن مگه تو سال سوم نیسی الان ؟:دی برو بشین درس بخون نصفه کنکوره معدل امسال و سال دگ  :|

نه سریالاشو میگم ..

Agents of Shield
Daredevil
Jessica Jones
Agent Carter

ــــــــــ

میخونم اتفاقاً !
توی وقت آزاد فیلم و سریال میبینم ؛ که بیشتر وقتم آزاده :|

RE: « سریـالی هـا » - RedSparrow - 11-01-2016

(11-01-2016، 22:10)Wanton نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-01-2016، 21:56)ᴜʟᴛʀᴀ ɴᴜᴍʙ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اصن مگه تو سال سوم نیسی الان ؟:دی برو بشین درس بخون نصفه کنکوره معدل امسال و سال دگ  :|

نه سریالاشو میگم ..

Agents of Shield
Daredevil
Jessica Jones
Agent Carter

ــــــــــ

میخونم اتفاقاً !
توی وقت آزاد فیلم و سریال میبینم ؛ که بیشتر وقتم آزاده :|
سریال نه .. daredevil و چن قسمتش اگ اونی ک فک میکنم باشه دیدم .. قهرمان سریال کوره ؟:|
دانلود میکنم ی سری تعطیلات پیش روم دارم نگا میکنم :دی

منم بیشتر وقتم معمولن ازاده :|

(11-01-2016، 22:31)ᴜʟᴛʀᴀ ɴᴜᴍʙ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سریال نه .. daredevil و چن قسمتش اگ اونی ک فک میکنم باشه دیدم .. قهرمان سریال کوره ؟:|
دانلود میکنم ی سری تعطیلات پیش روم دارم نگا میکنم :دی

منم بیشتر وقتم معمولن ازاده :|

فصل اولش فوق العاده بود ..
فروردین فصل دومش پخش میشه از Netflix !

امسال بعد از عید هرچی به امتحانات نهایی نزدیک تر میشیم حجم تداخل سریالا بیشتر میشه :|
ببین چطوری همه چی داره دست به دست هم میده ! « سریـالی هـا » 23

RE: « سریـالی هـا » - RedSparrow - 12-01-2016

(11-01-2016، 23:51)Wanton نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امسال بعد از عید هرچی به امتحانات نهایی نزدیک تر میشیم حجم تداخل سریالا بیشتر میشه :|
فروردین ک کلیه سریالا تعطیله :دی
ب جز ی دونه :دی
ب علاوه وایکینگز :|

امسال کنکور شماست واقن :| واسه ما سال سوم 15 یا 20 درصد کنکور بود ساله 4ام 10 درصد
واسه شما 20- 25 باید باشه ساله سوم :دی

RE: « سریـالی هـا » - یاسی@_@ - 12-01-2016

(12-01-2016، 1:14)ᴜʟᴛʀᴀ ɴᴜᴍʙ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-01-2016، 23:51)Wanton نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فروردین ک کلیه سریالا تعطیله :دی
ب جز ی دونه :دی
ب علاوه وایکینگز :|

امسال کنکور شماست واقن :| واسه ما سال سوم 15 یا 20 درصد کنکور بود ساله 4ام 10 درصد
واسه شما 20- 25 باید باشه ساله سوم :دی

همون واکینگ دد هم کفایت میکنه ^____^ برا درس نخوندن

RE: « سریـالی هـا » - Wanton - 12-01-2016

چند تا سریال فوق العاده واسه 2016 داره میاد ..

بیشتر منتظر The Path بخاطر Aaron Paul و مینی سریال 12.22.63 بخاطر James Franco و کارگردانی J. J. Abrams اَم !

با تریلراشون بدجور هایپ کردن !

RE: « سریـالی هـا » - eɴιɢмαтιc - 12-01-2016

یه جا خونده بودمـ نوشته بود که : اینمـ فیلمـ " The Path " رو خانواده هـای سست تمرکز داره :|

ینی محو شدمـ با این حرف v:

RE: « سریـالی هـا » - Wanton - 12-01-2016

(12-01-2016، 21:38)eɴιɢмαтιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه جا خونده بودمـ نوشته بود که : اینمـ فیلمـ " The Path " رو خانواده هـای سست تمرکز داره :|

ینی محو شدمـ با این حرف v:

در واقع داره ..
ولی محوریت اصلیش راجع به تاثیرات فرقه های گوناگون روی زندگی افراده !

ـــــــــــــ

Hulu امسال کلی برنامه داره مث که ! « سریـالی هـا » 23

@ᴜʟᴛʀᴀ ɴᴜᴍʙ