انجمن های تخصصی  فلش خور
« سریـالی هـا » - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: فیلم و سینما (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=22)
+--- موضوع: « سریـالی هـا » (/showthread.php?tid=132603)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58

RE: « سریـالی هـا » - یاسی@_@ - 10-01-2016

(10-01-2016، 1:13)ραrαηorмαL نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-01-2016، 1:07)یاسی@_@ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-01-2016، 0:29)ραrαηorмαL نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-01-2016، 0:25)یاسی@_@ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-01-2016، 0:14)ραrαηorмαL نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باورم نمیشه کلی دیگه باید صبر کنیم واسه walking dead.
ولی من که خودمو در طی این مدت با marvel خفه میکنم. D:

میشه تا اومدن واکینگ دد ی چی به من معرفی کنید منم خودمو خفه کنم ؟؟؟

Marvel
Fast & furious رو دیدین دیگه حتما؟

نع :/ ندیدم

نابود شدم..

پس اول furious بعد marvel .
:/ اصا موضوعش چی هست حالا ؟؟؟

RE: « سریـالی هـا » - Interstellar - 10-01-2016

(10-01-2016، 1:22)یاسی@_@ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-01-2016، 1:13)ραrαηorмαL نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-01-2016، 1:07)یاسی@_@ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-01-2016، 0:29)ραrαηorмαL نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-01-2016، 0:25)یاسی@_@ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میشه تا اومدن واکینگ دد ی چی به من معرفی کنید منم خودمو خفه کنم ؟؟؟

Marvel

نابود شدم..

Furious اکشن کمدی .. خیلی خوبه..
Marvel هم که همون مجموعه ی captain america و avengers و ایناست.. تخیلیه..

RE: « سریـالی هـا » - RedSparrow - 10-01-2016

(09-01-2016، 23:56)Wanton نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه حسی بهم میگه با اومدن فصل دهم The X-Files همزمان دیدنشو شروع کنم !
بعد 9 فصل گذشته ( به علاوه دو نسخه فیلم ) رو سر فرصت به صورت فلش بک ببینم :|
بازم فاکس و تکرار حماسه ! سریال رو بعد از گذشت 14 سال از اتمام اومده دوباره تمدید کرده .. « سریـالی هـا » 22

@ᴜʟᴛʀᴀ ɴᴜᴍʙ
the x files من چطوری ندیدم :||
عجب تریلری بود با اینکه هیچی نمیدونم از سریال ولی بازم حس خوبی در حد مو سیخ شدن داد 
اگ میخوای از اول نگا کنی بگو باهم نگا کنیم :دی
house of cards ام خیلیییی قشنگه !!ینی واقن میتونه از got ام بهتر باشه 
@Wanton

(10-01-2016، 1:34)ραrαηorмαL نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-01-2016، 1:22)یاسی@_@ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Marvel

نابود شدم..

حالا ب کنار ک اینا فیلمن :|
ولی وای dead pool  وای بر من ک نمیتونم برم سینما امریکا بشینم  نگاش کنم :دی

RE: « سریـالی هـا » - Interstellar - 10-01-2016

(10-01-2016، 1:46)ᴜʟᴛʀᴀ ɴᴜᴍʙ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-01-2016، 1:34)ραrαηorмαL نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نابود شدم..

آره چون مجموعه هستن گفتم..
منم همیشه حسرت این موضوع رو دارم..

(10-01-2016، 1:57)ραrαηorмαL نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آره چون مجموعه هستن گفتم..
منم همیشه حسرت این موضوع رو دارم..
زندگی سخته :|
ایشالا مارول سالای دگ :|

RE: « سریـالی هـا » - Wanton - 10-01-2016

(10-01-2016، 1:46)ᴜʟᴛʀᴀ ɴᴜᴍʙ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

the x files من چطوری ندیدم :||
عجب تریلری بود با اینکه هیچی نمیدونم از سریال ولی بازم حس خوبی در حد مو سیخ شدن داد 
اگ میخوای از اول نگا کنی بگو باهم نگا کنیم :دی
house of cards ام خیلیییی قشنگه !!ینی واقن میتونه از got ام بهتر باشه 
@Wanton

ــــــــــــ

کیفیتی جز DVDrip واسه The X-Files پیدا نکردم ..
جلوه های ویژه واسه دهه 90 خودش به اندازه کافی توی ذوق میزنه ؛ فرض کن دیگه DVDRip ببینی :|

ـــــــ

ددپول ! « سریـالی هـا » 22 « سریـالی هـا » 22
حتی پوستراشم طنز خاصی دارن ..

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.akskhor.ir/uploads1/image_f6a9a.jpg

حیف که فاکس قبول نمیکنه دنیای سینماتیکشو با مارول و سونی متحد کنه !
جای Fantastic4 و X-men لا به لای دنیای Avengers مارول خالیه !
حتی یه کراس اور بین ددپول و اسپایدی هم میتونه فوق العاده باشه ..

RE: « سریـالی هـا » - یاسی@_@ - 10-01-2016

Marvel

نابود شدم..

کمدی ؟؟؟ نخواستم اصلاااااااااااااا

(10-01-2016، 2:26)Wanton نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کیفیتی جز DVDrip واسه The X-Files پیدا نکردم ..
جلوه های ویژه واسه دهه 90 خودش به اندازه کافی توی ذوق میزنه ؛ فرض کن دیگه DVDRip ببینی :|

ـــــــ

ددپول ! « سریـالی هـا » 22 « سریـالی هـا » 22
حتی پوستراشم طنز خاصی دارن ..

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.akskhor.ir/uploads1/image_f6a9a.jpg

حیف که فاکس قبول نمیکنه دنیای سینماتیکشو با مارول و سونی متحد کنه !
جای Fantastic4 و X-men لا به لای دنیای Avengers مارول خالیه !
حتی یه کراس اور بین ددپول و اسپایدی هم میتونه فوق العاده باشه ..
آنلاین نگا کنxD
دگ نمیدونم بدون زیر نویس چجوری میخوای لهجه امریکایی بقهمی :|
من فقط فرندز و میفهمم .. اونم دگ چون بار سوممه دارم نگا میکنم :|

Avengers اگ میخواستن کل قهرمانارو بزارن خیلی مسخره میشد دگ .. ولی واقن ی سریا ک نیسن جاشون خالیه :دی
ی شایعاتی شنیدم dead pool و میخوان اضافه کنن ب avengers هنو نیومده xD
سوپر گرل ام ک ساختن :| دنیا داره ب کجا ها کشیده میشه از فردا دگ پروفایل ملت میشه خوشگل ترین سوپر گرل انجمن :|

RE: « سریـالی هـا » - Wanton - 10-01-2016

(10-01-2016، 4:21)ᴜʟᴛʀᴀ ɴᴜᴍʙ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آنلاین نگا کنxD
دگ نمیدونم بدون زیر نویس چجوری میخوای لهجه امریکایی بقهمی :|
من فقط فرندز و میفهمم .. اونم دگ چون بار سوممه دارم نگا میکنم :|

Avengers اگ میخواستن کل قهرمانارو بزارن خیلی مسخره میشد دگ .. ولی واقن ی سریا ک نیسن جاشون خالیه :دی
ی شایعاتی شنیدم dead pool و میخوان اضافه کنن ب avengers هنو نیومده xD
سوپر گرل ام ک ساختن :| دنیا داره ب کجا ها کشیده میشه از فردا دگ پروفایل ملت میشه خوشگل ترین سوپر گرل انجمن :|

فهمیدن صحبتا دغدغه من نیست ؛ مشکل سرعته !

ـــــــــــ

اونجرز توی کمیک ها خیلی گسترده تر از نسخه سینماییه ..
ددپول توی دنیای X-Men اتفاق میوفته که کپی رایت سینمایی هر دو دست فاکسه ! ( با اینکه کرکترا هنوز واسه خود Marvel اند )
از طرف دیگه دنیای Fantastic4 هم با X-Men یکسانه .
اگه کوچک ترین کراس اوری بخوان بذارن باید کل دنیاهاشون رو تلفیق کنن با هم !

ـــــــــــ

سوپرگرل از کرکترای قدیمی DC ـه ! دختر عموی سوپرمنه .. « سریـالی هـا » 22

(10-01-2016، 11:53)Wanton نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فهمیدن صحبتا دغدغه من نیست ؛ مشکل سرعته !

ـــــــــــ

اونجرز توی کمیک ها خیلی گسترده تر از نسخه سینماییه ..
ددپول توی دنیای X-Men اتفاق میوفته که کپی رایت سینمایی هر دو دست فاکسه ! ( با اینکه کرکترا هنوز واسه خود Marvel اند )
از طرف دیگه دنیای Fantastic4 هم با X-Men یکسانه .
اگه کوچک ترین کراس اوری بخوان بذارن باید کل دنیاهاشون رو تلفیق کنن با هم !

ـــــــــــ

سوپرگرل از کرکترای قدیمی DC ـه ! دختر عموی سوپرمنه .. « سریـالی هـا » 22
چیه نتت مگ ؟ اسیاتک من باهاش راحت انلاین نگا میکردم .. پارس انلاینم ی مدت خوب بود .. شاتل و مخابرات و نمیدونم

اونجرز ولی تو ههمون کمیک بمونه بهتره .. واسه فیلم شدن خیلی تخیلیه دگ ..
ددپول و من بازیش و خیلی دوس داشتم عجیب قشنگ بود امیدواریم گند نزنن تو فیلمش :دی

حالا وقت اون رسیده از هر قهرمان دخترشو بدن بیرون :|
ی چندین سالیم اینجوری بعدش نمیدونم میخوان چیکار کنن دگ