انجمن های تخصصی  فلش خور
« سریـالی هـا » - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: فیلم و سینما (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=22)
+--- موضوع: « سریـالی هـا » (/showthread.php?tid=132603)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58

RE: « سریـالی هـا » - Apathetic - 16-11-2015

به نظر میاد اینجا زیاد کسی پیدا نمیشه که Grimm رو دنبال کنه ..
البته خب حق هم دارید ؛ manoto که هفته ای یه بار بیشتر نمیده ، NBC هم که من به شخصه هرکاری میکنم نمیگیره !
بگذریم .. میخواستم بگم اگه اشتباه نکنم منوتو داره فصل 3 گریم رو میده ، شاید هم چهار ، نمیدونم دقیق ؛ ولی احتمالا سه هست چون 2 سری هست که تموم شده و حالا چند ماهی میشه که سری جدیدش شروع شده .
فصل 5 گریم جدیدترین سیزن از این سریاله که طبق اخباری که قبلا دنبال میکردم ، ژولیت میمیره !
خوده David Giuntoli هم تو مصاحبش گفت که Bitsie Tulloch ( ژولیت ) دیگه تو این سریال بازی نمیکنه ..
Adalind مثل اینکه میره طرف نیک .. حتی اگه بهترین کاراکتر فیلم هم باشه باز من شخصا اصلا دلم نمیخواد جای ژولیت رو بگیره :|
طبق روال داستان هم از شبکه ی منوتو ، فعلا چند روز بیشتر نیست که آدالیند بچش رو بدنیا اورده ، البته همونطور که میدونید خودتون این بچه عادی نیست و مثل مامانش هگزن بیسته ! خطرناک ترین نوع از وسن ها ..
اما هنوز قدرت های هگزن بیستی مامانش نیومده .. احتمالا زمانی که با ژولیت هردو دو به دو وسن میشن اینم قدرت هاش برمیگرده .. !
من فقط امیدوارم که این ادالیند عقل به سرش بیاد و بچش رو بده دست نیک و ژولیت ! بهترین محافظ از بچه ای به ارزشمندی بچه ی این ادم ، یه گریمه ! چه گریمی بهتر از نیک ؟!
_ ممنون میشم اگه کسی میبنیه در گفتوگو همراهی کنه ._.
سریال Grimm جمعه ها از Nbc
چهارشنبه ها ساعت 22:00 از Manoto
تکرار : جکعه هاا ساعت 00:30 ، دوشنبه ها ساعت 23:00

RE: « سریـالی هـا » - RedSparrow - 06-12-2015

تریلر game of thrones فصل 6 پخش شده .. مثه اینکه تو این فصل فقط فلش بک داریم ب گذشته !

RE: « سریـالی هـا » - Wanton - 06-12-2015

(06-12-2015، 19:47)ᴜʟᴛʀᴀ ɴᴜᴍʙ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تریلر game of thrones فصل 5 پخش شده .. مثه اینکه تو این فصل فقط فلش بک داریم ب گذشته !

پرومو بود !
فلش بک که نمیتونه باشه ؛ احتمالاً بخاطر اینکه چیزی از داستان رو لو ندن اون تصاویر رو گذاشتن روی صدای برن و اون شخصیت کلاغ سه چشم .
مفهوم همین حرفایی که رد و بدل شد خودش میتونه کل سریال رو زیر و رو کنه !

They have no idea what's going to happen.

RE: « سریـالی هـا » - RedSparrow - 05-01-2016

ای بابا :|
پوکیدیم کی میان پس این سریالا

RE: « سریـالی هـا » - Wanton - 08-01-2016

(05-01-2016، 14:40)ᴜʟᴛʀᴀ ɴᴜᴍʙ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تحمل کن چیزی نمونده ..

امروز Big Bang Theory اومد ! « سریـالی هـا » 20

RE: « سریـالی هـا » - یاسی@_@ - 08-01-2016

این واکینگ دد چی شد حوصلم پوکید Huh Undecided Exclamation Sad

(16-11-2015، 14:25)Wanton نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

توی مید سیزن ( قسمت 8 ) مشخص میشه عاقبت گلن !

یه نکته جالب اینجاست که تیرهای نیکلاس تمام شده بود !
بنابراین واسه صحنه شلیک هیچ توضیحی نمیتونه وجود داشته باشه تا اینکه خودشون نشون بدن واقعاً چی شده ..

من به شخصه مطمئنم گلن رفته زیر اسطل زباله زندست هنوز بچم
بمیرم براش الهی ^_______^
نیکلاس رو خوردن که افتاده بود روی گلن من کاملا دقت کردم مطمئنم گلن نمرده
اصلا امکان نداره گلن از سریال بره بیرون خیلی نامردیه

RE: « سریـالی هـا » - RedSparrow - 08-01-2016

(08-01-2016، 10:32)Wanton نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-01-2016، 14:40)ᴜʟᴛʀᴀ ɴᴜᴍʙ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تحمل کن چیزی نمونده ..

امروز Big Bang Theory اومد ! « سریـالی هـا » 20
وای بیگ بنگ خیلی خوبه نشستم دارم نگا میکنم از اول
شلدون لعنتی روده واسه ادم نمیزاره 25r30
سیزن 2 ام فلن خدا بخواد در اینده ای نزدیک اگ سریال تموم نشه بت میرسم :دی

(08-01-2016، 13:22)یاسی@_@ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اره منم الان دگ مطمعنم رفته زیر سطل اشغال :|

RE: « سریـالی هـا » - Wanton - 08-01-2016

(08-01-2016، 13:22)یاسی@_@ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شما برو اپیزود 7 رو ببین دیگه :|

(08-01-2016، 13:51)ᴜʟᴛʀᴀ ɴᴜᴍʙ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فصل آخرشه ..

Bazinga! « سریـالی هـا » 20

RE: « سریـالی هـا » - RedSparrow - 08-01-2016

خیلی قشنگه جدن
با اینکه حرفاشون معمولن علمیو چیزی نمیفهمم :دی
ولی بازم قشنگه
خب مهم نیس سریال بعدی ایشالا :دی
تا حالا واسه من فقط ی باز گفته bazinga =)))

RE: « سریـالی هـا » - یاسی@_@ - 08-01-2016

(08-01-2016، 14:04)Wanton نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شما برو اپیزود 7 رو ببین دیگه :|

(08-01-2016، 13:51)ᴜʟᴛʀᴀ ɴᴜᴍʙ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فصل آخرشه ..

Bazinga! « سریـالی هـا » 20
مگه اومد ؟؟؟ شش که هنو تموم نشده 0____0