انجمن های تخصصی  فلش خور
« سریـالی هـا » - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: فیلم و سینما (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=22)
+--- موضوع: « سریـالی هـا » (/showthread.php?tid=132603)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58

RE: « سریـالی هـا » - آرالیا - 25-05-2015

(07-07-2014، 23:34)∆ MeRzaD ∆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از سوپرنچرال (supernatural) شروع کنیم؟ :|

« سریـالی هـا » 16

اخرین قسمتایی که از سوپرنچرال دیدیم...دین نشان قابیلو گرفته بود و دچار نوعی جنون شده بود که فقط دوست داشت از بین ببره و نابود کنه !

فصل 9 این سریال با این کلمه ها تموم شد: (کراولی پادشاه جهنم خطاب به دین) گوش کن چی میگم دین وینچستر احساسی که الان داری مرگ نیست ! نوعی زندگیه ! نوع جدید از زندگی ! چشماتو 

باز کن دین ! بیا بریم زیر نور ماه قدم بزنیم!

و...

« سریـالی هـا » 16

. دین چشاشو باز میکنه و از مرگ بر میگرده البته به خاطر نشان قابیل که میگن تو افسانه ها اومده قابیل هم میخواسته مرگ رو بپذیره ! به جای اینکه تبدیل به قاتلی بشه که اون نشان 

ازش می ساخت ! واسه همین خودشو با خنجر نخستین کُشت ! اون مُرد ! البته شایعات میگن که ! نشان هیچوقت از بین نمیره !!!

و حالا بریم سراغ اسپویلر (:

تو قسمت اخر فصل 3 دیدیم که دین به اینده میره (سال 2014) و میبینه که کستیل هالشو از دست داده و دیگه فرشته نیست و به گروهی پیوسته که صلح طلب هستن و خودش به یه ادم دیوانه تبدیل شده 

که زندگی اطرافیانش براش اهمیت نداره و در اخر خودش به وسیله برادرش (سم) که حالا لوسیفر تسخیرش کرده کشته میشه ! 

حالا جالب اینجاست که در فصل 9 سم خالکوبیه روی سینشو که باعث میشه شیاطپین نتونن تسخیرش کنند رو پاک کرده و حالا راه برای لوسیفر بازه !

هاله ی کستیل هم کم کم داره از بین میره و از قدرتش کم میشه !

خود دین هم که تبدیل به شوالیه ی جهنم شد !

پس باید تو فصل 10 یا 11 شاهد یه نبرد بین این دو تا برادر باشیم ._.

« سریـالی هـا » 16

* فقط این وسط من دلم برای گادریل میسوزه که هر موقع اومد کمک کنه خراب کاری بزرگ تری به وجود اورد ولی در اخر وقتی قدرت خودشو متمرکز کرد و خودشو کشت تونست بدرد کستیل بخوره

و فراریش بده تا کستیل هم بتونه حساب متاترون رو برسه ! :|

خیلی فیلم قشنگیه من عاشقشم

RE: « سریـالی هـا » - I r A n - 26-05-2015

(24-05-2015، 10:24)♪Rιнαηηα♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کسی ميدونه سیزن بعدی The 100 کی میآد .___. ؟

فردا از رفیقم میگیرم ببینم چیه ولی ی چن تا قسمت دیدم خودم خیلی تخیلی بود

RE: « سریـالی هـا » - Mèg∆ñ - 03-06-2015

بچه ها یه چن تا سریال درست حسابی معرفی کنید تابستون ببینم..
ولی ترجیحا مورد نداشته باشه..
میخوام به کسی بگم برام دان کنه..خودم نمیتونم..
مثلا بیخیال بازی تاج و تخت و . .. اینجور چیزا بشید...
ولی خوب باشه ها

RE: « سریـالی هـا » - melodicl - 03-06-2015

true blood ki mibine?
Awlie Big Grin

RE: « سریـالی هـا » - Berserk - 03-06-2015

(03-06-2015، 9:39)Mèg∆ñ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ولی خوب باشه ها

Atlantis

Alphas

Scorpion

The Last Ship

.____.

(03-06-2015، 10:36)♪Rιнαηηα♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-06-2015، 9:39)Mèg∆ñ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ولی خوب باشه ها

Atlantis

Alphas

Scorpion

The Last Ship

.____.

اسم هیشکدوم رو نشنیده بودم....

:|

RE: « سریـالی هـا » - Berserk - 03-06-2015

(03-06-2015، 10:58)Mèg∆ñ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-06-2015، 10:36)♪Rιнαηηα♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ولی خوب باشه ها

Atlantis

Alphas

Scorpion

The Last Ship

.____.

مورد دآر نمیخوآی همینآ میشن دیگهـ :|

(03-06-2015، 11:09)♪Rιнαηηα♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-06-2015، 10:58)Mèg∆ñ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ولی خوب باشه ها

Atlantis

Alphas

Scorpion

The Last Ship

.____.

نه در این حد...
منظورم از مورد دار ایناس:
game of thrones
masters of se*x
true blood
spartacus
اینا سریالای بالای نوزده سالن
من سریال بالا نوزده سال نمیخوام اینایی که شما گفتی مناسب تمام سنینه
وگرنه بالا هفده هم باشه مشکل نداره

RE: « سریـالی هـا » - | NEON DEMON | - 03-06-2015

American horror story ._.
عالیه (:
توی قسمت جدیدش هم که قراره بیاد لیدی گاگا قراره بازی کنه

RE: « سریـالی هـا » - melodicl - 03-06-2015

(03-06-2015، 11:23)Mèg∆ñ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-06-2015، 11:09)♪Rιнαηηα♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ولی خوب باشه ها

Atlantis

Alphas

Scorpion

The Last Ship

.____.

نه در این حد...
منظورم از مورد دار ایناس:
game of thrones