انجمن های تخصصی  فلش خور
دخترا هیسسس پسرا ها نباید بفهمند - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+--- موضوع: دخترا هیسسس پسرا ها نباید بفهمند (/showthread.php?tid=131793)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

RE: دخترا هیسسس پسرا ها نباید بفهمند - سحر هستم - 06-02-2017

crying Big Grin Tongue

crying Big Grin Tongue

crying Big Grin Tongue

RE: دخترا هیسسس پسرا ها نباید بفهمند - تآج آسیا - 19-02-2017

هه
هه
هه3

RE: دخترا هیسسس پسرا ها نباید بفهمند - Maryam Farrokhy - 19-02-2017

خیلی قشنگ بوووود crying crying

RE: دخترا هیسسس پسرا ها نباید بفهمند - ÆMÆշЇÑζ - 19-02-2017

هییییییس...
هنوووزم خیلییی چیززاااا هس که فققط یه مررد میفهممه و خداای بالااسررش..
اینا قطره بود از اقیانوس کبیری که گفتی..

سپاس..

RE: دخترا هیسسس پسرا ها نباید بفهمند - علی رضا2016 - 20-02-2017

اره ما میخوایم مردیمون زیر سوال نره مگر نه از 99999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999​999999999999999999999999999تا دخترم بهتر بودم:97::97::97::97::vil:

RE: دخترا هیسسس پسرا ها نباید بفهمند - مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב - 22-12-2021

آره خب خيلي فرق داره دنياي مهرباني تا دنياي مردانگي.
تو موقعيت هاي حساس سيلي روزگار چشيدم؛
يادم موند بايد مرد بمونم._.

RE: دخترا هیسسس پسرا ها نباید بفهمند - متفکر هستم - 30-08-2022

اینجوری شروع کنم که جنسیت زدگی مخصوصا اینجا خیلی رواج پیدا کرده و همه جور مخاطبی رو هم جذب میکنه . اما بسه نکنید. واقعا این افکار ک اینجا نوشته شده بود تنها میتونه از ذهن یک پسر در دوران بلوغ بوده باشه ، کی گفته اینارو تو مگه همه دخترارو دیدی والا تو خونه ما اتفاقا همه مسئولیتا گردن منه و داداشم راحت و بی خیال از همه چی . تو بچگی سختیا و کتکا برا من بود برا اون نبود اصن این چیزا نیس . چرا دست از این جنسیت زدگی بر نمیدارید ! دخترا تا کی میخواید خودتونو ضعیف بدونید و .... ! پسرا تا کی میخواید سر این جنسیت زدگیا زخم بخوریدو و سلامت روانتونو ک برای هر انسانی یکسان تعریف میشه رو ب خطر بندازید و سر این مسائل تراکتور زنان باشید حالا توهین نباشه ? جنسیت زدگی برطرف بشه ب نفع دو طرفه چ پسر چ دختر دخترا فرصت های بیشتری پیدا میکنند و پسرا اسودگی روان بیشار و خشونت کمتر .... بخدا یوقتا حس میکنم با این مقدار جنسیت زدگی باید انگار یکی از جنس ها توی یک کره دیگر میبود ???تشکر ک خوندید سعی کردم کوتاه رسونده باشم پیامو

RE: دخترا هیسسس پسرا ها نباید بفهمند - سهَ‌ند - 30-08-2022

(30-08-2022، 21:41)متفکر هستم نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینجوری شروع کنم که جنسیت زدگی مخصوصا اینجا خیلی رواج پیدا کرده و همه جور مخاطبی رو هم جذب میکنه . اما بسه نکنید. واقعا این افکار ک اینجا نوشته شده بود تنها میتونه از ذهن یک پسر در دوران بلوغ بوده باشه ، کی گفته اینارو تو مگه همه دخترارو دیدی والا تو خونه ما اتفاقا همه مسئولیتا گردن منه و داداشم راحت و بی خیال از همه چی . تو بچگی سختیا و کتکا برا من بود برا اون نبود اصن این چیزا نیس . چرا دست از این جنسیت زدگی بر نمیدارید ! دخترا تا کی میخواید خودتونو ضعیف بدونید و .... ! پسرا تا کی میخواید سر این جنسیت زدگیا زخم بخوریدو و سلامت روانتونو ک برای هر انسانی یکسان تعریف میشه رو ب خطر بندازید و سر این مسائل تراکتور زنان باشید حالا توهین نباشه ? جنسیت زدگی برطرف بشه ب نفع دو طرفه چ پسر چ دختر دخترا فرصت های بیشتری پیدا میکنند و پسرا اسودگی روان بیشار و خشونت کمتر .... بخدا یوقتا حس میکنم با این مقدار جنسیت زدگی باید انگار یکی از جنس ها توی یک کره دیگر میبود  ???تشکر ک خوندید سعی کردم کوتاه رسونده باشم پیامو

ناراحتی و دغدغه شما درسته و مطمئنا جنسیت زدگی تو سطح نت و همچنین تو واقعیت خیلی خیلی زیاده. ولی خب این پست به احتمال خیلی زیاد توسط یه بچه کم سن نوشته شده و تو اینجا هم اکثر کسایی که ازش حمایت کردن بچه بودن و نظراتشون اونقدر معتبر نیست و ارزش چندانی نداره.

RE: دخترا هیسسس پسرا ها نباید بفهمند - Mutemit - 31-08-2022

ویژگی که شما عرض می کنید درمورد همه پسر ها صدق نمی کنه، متن زیبایی هست اما بهتره که از دیدگاه روانشناسی نقدش کنیم. افکار درصد قابل توجهی از پسرها شاید در حد یک دختر شکننده باشه، کم سراغ ندارم پسرهایی که حتی وقتی کارت متروشونو یادشون میره، همونجا میشینن و گریه می کنند. البته اونارو نقد نمیکنم، به هرحال اینم یک ویژگی شخصیتی محسوب میشه و باید بپذیریمش ولی مقصود حرفم اینه که این متن عملا یک زیرمجموعه رو با کل مجموعه جامعه پسران یکسان پنداشته که از نظر منطقی صحیح نیست