انجمن های تخصصی  فلش خور
انتقادات - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مربوط به انجمن ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: پیشنهادات و انتقادات (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=2)
+--- موضوع: انتقادات (/showthread.php?tid=129)

RE: انتقادات - Ѧℳℐℝ - 17-02-2014

مدیر های انجمن فوتبال و سایر ورزش ها خیلی کم میان و رسیدگی نمیکنن

من میخوام در درخواست نویسندگی نویسنده شدنمو پیگیری کنم اما اونا بررسی نمیکنن

لطفا بررسی کنید......

با سپاس........

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: انتقادات - :|X.Y|: - 17-02-2014

به نظرم بايد قالب انجمنو عين فيس بوك كنيد:|
خيلي شيكه :|
كاربراتونم زياده:|

RE: انتقادات - kamran2 - 18-02-2014

میخواستم بگم این قانون که کاربر های تازه وارد برای ارسال پیام خصوصی باید 20 ارسال داشته باشند واقعا چیز مزخرفی چون دوحالت بیشتر نداره یا کاربر از سایت زده میشه یا با ارسال های چرت و پرت ارسالاشو به 20 میرسونه

RE: انتقادات - مروارید عشق - 18-02-2014

من20تاارسال دارم ولی هنوز نمی تونم پیام خصوصی ارسال کنمAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngrycryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcrying

RE: انتقادات - ☼آریا☼ - 18-02-2014

(18-02-2014، 16:46)kamran2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میخواستم بگم این قانون که کاربر های تازه وارد برای ارسال پیام خصوصی باید 20 ارسال داشته باشند واقعا چیز مزخرفی چون دوحالت بیشتر نداره یا کاربر از سایت ضده میشه یا با ارسال های چرت و پرت ارسالاشو به 20 میرسونه

کسی که زده رو اونجوری مینویسه نباشه بهتره...

RE: انتقادات - 30Ḱᗩᔕ - 20-02-2014

(17-02-2014، 16:54)AMIR 2014 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مدیر های انجمن فوتبال و سایر ورزش ها خیلی کم میان و رسیدگی نمیکنن

من میخوام در درخواست نویسندگی نویسنده شدنمو پیگیری کنم اما اونا بررسی نمیکنن

لطفا بررسی کنید......

با سپاس........

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فکر نکنم شرایط رو کامل داشته باشید در ضمن اگه شرایط رو هم داشته باشید نویسندگان جدید یه 4 ماه دیگه معرفی می شوند !

RE: انتقادات - میترا233 - 20-02-2014

توچندبازی مشکل داره واینجاهم وقتی میری پروفایل خودتویادوستاتوببینی هنگ میکنه.

RE: انتقادات - Deadking - 21-02-2014

اين سايت قسمت اخرين ارساليها نداره؟

RE: انتقادات - Ѧℳℐℝ - 21-02-2014

(20-02-2014، 15:48)میترا233 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

توچندبازی مشکل داره واینجاهم وقتی میری پروفایل خودتویادوستاتوببینی هنگ میکنه.

مشکل از اینترنت خودتونه!!

RE: انتقادات - yujymy - 28-02-2014

چرااین نویسنده ی متخصص بخش اهنگ وموسیقی به همه گیرمیدهAngryAngryAngry