انجمن های تخصصی  فلش خور
انتقادات - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مربوط به انجمن ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: پیشنهادات و انتقادات (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=2)
+--- موضوع: انتقادات (/showthread.php?tid=129)

RE: انتقادات - SABER - 09-12-2011

(09-12-2011، 21:58)soltane ehsas m2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کسی اصلا نمیاد تو نقد یا اخبار بازی هایی که میذارم نظر بده ! فقط مدیرا میان و یه سپاس میکنن و میرن ! و این برام کسل کنندس !Sad
کاربران میان می خونن ولی نطر نمی دن.

RE: انتقادات - ~SoLTaN~ - 10-12-2011

خب این چه فایده داره ؟؟ Huh

RE: انتقادات - FARID.SHOMPET - 10-12-2011

داداش فایدش توی این هست که میان اطلاعاتشون رو در باره یک چیزی زیاد می کنن. ولی لازم نیست نظر بدن. خود من هم این چنین هستم. که معمولا می خونم. نظر نمی دم.فایدش توی این هست.
هیچ چیز توی این دنیا بی فایده نیست.
این که نظر نمی دن نباید باعث بشه که شما ناراحت بشی یا کاری رو انجام ندی.

RE: انتقادات - ~SoLTaN~ - 10-12-2011

فهمیدم داداشی Tongue

RE: انتقادات - در جستجوی حقیقت - 12-12-2011

ببخشید دکمه "آخرین ارسالها" برای من در صفحه اول فروم نمایش داده نمی شود لطفا کمک کنید

RE: انتقادات - SABER - 12-12-2011

(12-12-2011، 14:23)در جستجوی حقیقت نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ببخشید دکمه "آخرین ارسالها" برای من در صفحه اول فروم نمایش داده نمی شود لطفا کمک کنید
سلام عزیز.
فعلا غیر فعال شده است Big Grin

RE: انتقادات - در جستجوی حقیقت - 12-12-2011

(12-12-2011، 14:26)SABER نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-12-2011، 14:23)در جستجوی حقیقت نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام عزیز.
فعلا غیر فعال شده است Big Grin

چرا جیگر؟Big Grin

برای این که زیاد فشار می دادنش داشت دکمش خرا ب می شد! Wink

حالا جدا از شوخی به علت یه سری تغییرات کلا خیلی از امکانات سایت رو غیر فعال کرده بودیم که زود دوباره فعال می شه.

برای حمایت از دیگر بخش ها نمایش اخرین پست ها ی موضوعات به غیر از بحث و گفتگو در صفحه های بازی سایت فعال شد.

RE: انتقادات - FARID.SHOMPET - 14-12-2011

دوستان قرار شد:
۱ـ پست های انجمن بحث و ګفت ګو شمارش نشوند!!!(در تعداد ارسال های شما تاثییری ندارند)که دلایل زیادی دارد ولی مطمین باشید برای سایت مفید است.
۲ـ تاپیک های بحث و ګفت ګو در لیست اخرین پست ها و تاپیک ها پدیدار نمی شوند زیرا کاربران مفید و بزرګ سال در ابتدای ورد به سایت روی ګزینه اخرین ارسال ها کلیک می کنن و متوجه می شن که خیلی از ارسال ها غیر مفید می باشد پس این سایت نمی مونن و زود می رن.
سینا جان خوب شد؟؟؟(در جستجوی حقیقت ګفته بود که این قضیه مشکل داره که اسپم زیاد شده و واقعا راست هم می ګفت و ما باهاش موافقیم)