انجمن های تخصصی  فلش خور
انتقادات - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مربوط به انجمن ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: پیشنهادات و انتقادات (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=2)
+--- موضوع: انتقادات (/showthread.php?tid=129)

RE: انتقادات - ☼آریا☼ - 14-08-2013

(13-08-2013، 12:18)روشا2012 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-08-2013، 8:01)..آریا.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-08-2013، 18:29)روشا2012 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قرار نیست تو هر تایمی ی مدیر انلاین باشهـ...
کاربرا اگهـ کاری داشتن میتونن پ.خ بدن و وقتی ما آن شدیم بهشون جواب میدیم.

(11-08-2013، 7:47)..آریا.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام.شما با این کارتون باعث شدین نویسنده های بخش گفتوگوی آزاد خیلی زیاد بشه.درحالی که من مدت هاست دارم برای نویسنده شدن تو بخش گفتوگو آزاد تلاش میکنم.تازه تعدادی از نویسنده هاتون اصلا سر نمی زنن و فعالیتی ندارن
میدونید که یکی از شرایط مدیریتـ اسپم ندادن هس...!!
اما شما هر ثانیه بیشتر از ثانیه پیش اسپم میدین.اصلاهم به اخطارا و هشدارای من و بقیه مدیرا توجهی ندارین.

با سلام.شما چرا به من میگین بعضی از نویسنده ها و کاربرا هستن که از من بیشتر اسپم دادن تازه من اصلا توی ادبیات به موضوع های زیادی نظر ندادم
شاید شما خیلی کم تو بخش ادبیاتـ ارسال دارین اما همونا هم اسپم هستند.

آخه به نظرتون به یک متن چی باید بگم؟

(14-08-2013، 12:58)Pooriya Poo نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-08-2013، 18:50)sky boy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من با اين كه تازه عضو شدم فعاليتم عالي بوده از بعضي نويسنده هاي شما هم لايق ترم...من نويسنده موبايل شم عاليه
من با اينكه دير تر از تو عضو شدم ارسال هام و پست هام از تو بيشتره
كجاشو ديدي

با سلام من فعالیتم از هر دوتون بیشتر بوده

RE: انتقادات - TinaMk - 14-08-2013

چرا وقتی اخطار میگیری به ستاره هات اضافه نمیه؟

RE: انتقادات - melodi+ - 14-08-2013

نقل قول:
چرا وقتی اخطار میگیری به ستاره هات اضافه نمیه؟
اخطار ینی شما برخلاف قوانین عمل کردید و اگر اخطار هاتون زیاد بشه محروم میشید :|
ربطی به ستاره ها نداره :|

RE: انتقادات - 14.anita - 14-08-2013

من الان سه تا ستاره دارم بیشتر از 30 تا نظر دادم اما ستاره هام 4 تا نشد

RE: انتقادات - ∆ MeRzaD ∆ - 14-08-2013

(14-08-2013، 17:15)14.anita نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من الان سه تا ستاره دارم بیشتر از 30 تا نظر دادم اما ستاره هام 4 تا نشد
باید 250 تا ارسال داشته باشی تا 4 ستاره بشی
750 ارسال یه ستاره بزرگ

RE: انتقادات - ღ دختـــر آسمان ღ - 14-08-2013

قالب سایت رو عوض کنید
من تو یه سایتی دیدم پایینش چت روم داره خیلی سایت باحالی شده تازه من به خاطر همون چت خصوصیش دیگه خیلی کم میام مثلا 2هفته یه بار از اقا صابر درخواست م کنم اونو بزاره اگه خواست نمونشو ببینه من ادرس سایت رو به ایشون میگم راستی رنگ قالب اینجا خیلی زشته و زیاد کسی رو جلب نمی کنه Angry

RE: انتقادات - ∆ MeRzaD ∆ - 15-08-2013

(14-08-2013، 23:38)ღ دختـــر آسمان ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قالب سایت رو عوض کنید
من تو یه سایتی دیدم پایینش چت روم داره خیلی سایت باحالی شده تازه من به خاطر همون چت خصوصیش دیگه خیلی کم میام مثلا 2هفته یه بار از اقا صابر درخواست م کنم اونو بزاره اگه خواست نمونشو ببینه من ادرس سایت رو به ایشون میگم راستی رنگ قالب اینجا خیلی زشته و زیاد کسی رو جلب نمی کنه Angry
قالب خیلی خوبه.....
ولی اگه یه دونه از اینا به اینجا اضافه کنن خیلی انجمن بهتری میشه....همه ی انجمنا دارن پیشرفت میکنن....

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://uploadtak.com/images/h9265_34456.png

RE: انتقادات - aCrimoniouSs - 15-08-2013

درباره قالب سایت قبلا بحث شدهـ.
همین میمونه چون درغیر این صورت انجمن سنگین تر از اینی که هس میشه.

RE: انتقادات - ERF@N - 15-08-2013

(15-08-2013، 1:08)✯مهرزاد✯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-08-2013، 23:38)ღ دختـــر آسمان ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قالب سایت رو عوض کنید
قالب خیلی خوبه.....
ولی اگه یه دونه از اینا به اینجا اضافه کنن خیلی انجمن بهتری میشه....همه ی انجمنا دارن پیشرفت میکنن....

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://uploadtak.com/images/h9265_34456.png
به این صفحه مراجعه کنید کامل نیست ولی تقریبا اون چیزیه که شما میخواید. منم موافقم که سایت بهش این چیزا اضافه شه

http://www.flashkhor.com/forum/stats.php

RE: انتقادات - ss.mu - 15-08-2013

اخه وقتی 5تا از این تبلیغ های متحرک می زارید انجمن سنگین میشه حتا اگر خیلی سبک باشد

انتقادات 82  دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
انتقادات 82
انتقادات 82   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
انتقادات 82