انجمن های تخصصی  فلش خور
انتقادات - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مربوط به انجمن ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: پیشنهادات و انتقادات (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=2)
+--- موضوع: انتقادات (/showthread.php?tid=129)

RE: انتقادات - ERF@N - 13-08-2013

(13-08-2013، 15:02)sky boy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به خدا تو كدوم انجمن با 200تا مدير ميكنن مدير ازمايشي هاتون نصفشون پست هاشون كمهDodgyDodgyDodgyDodgy

این مدیرها در بخش هایی مدیر شدن که دارایه بازدید ، تاپیک ، کامنت و متقاضیه مدیر شدنه کمه که به اجبار به عنوان مدیر انتخاب شدن

جناب ساسان [بنیامین سابق] اگه به اینه که خوده من 12 یا 13 صفحه تاپیک دارم به اندازه ی تمام ارسال هایه شما تو دانستنی ها تاپیک زدم میتنونی ببینی ملودی به این دلیل در گذشته مدیر شده که به ایشون پیشنهاد دادن به دلیل فعالیته زیاد و خصوصیاتشون [در اون زمان نیاز به مدیر بسیار زیاد بود برایه همین بدون نویسندگی انتخاب شدن] بنابراین تاپیک هاشون بسیار کمه

RE: انتقادات - ss.mu - 13-08-2013

عرفان بی خودی جو نده
به هر صورت سایت مدیر افلاین زیاد داره

RE: انتقادات - τοxικ - 13-08-2013

يه دونه مدير ازمايشي شون بلد نبود موضوع رو مهم كنه بعد مدير شده خدايا شانس بدهRolleyesRolleyesRolleyes

(13-08-2013، 15:17)ss.mu نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عرفان بی خودی جو نده
به  هر صورت سایت مدیر افلاین زیاد داره
من حرفه منطقی زدم. خودتم میدونی من از یک سال پیش اینجا بودم ولی تو شش ماه هم اینجا نبودی بنابراین بیشتر از اتفاقات انجمن خبر دارم تو این که سایت مدیر آفلاین زیاد داره شکی نیست حالا من اسم نمیبرم ولی یکیشون 3 ماهه که نیومده مدیره ثابت هم هست نه آزمایشی. بعد میشه بگی من کی درباره ی مدیر های آفلاین صحبت کردم؟

RE: انتقادات - sasan1 - 13-08-2013

(13-08-2013، 15:09)rF@N£ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-08-2013، 15:02)sky boy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به خدا تو كدوم انجمن با 200تا مدير ميكنن مدير ازمايشي هاتون نصفشون پست هاشون كمهDodgyDodgyDodgyDodgy

این مدیرها در بخش هایی مدیر شدن که دارایه بازدید ، تاپیک ، کامنت و متقاضیه مدیر شدنه کمه که به اجبار به عنوان مدیر انتخاب شدن

جناب ساسان [بنیامین سابق] اگه به اینه که خوده من 12 یا 13 صفحه تاپیک دارم به اندازه ی تمام ارسال هایه شما تو دانستنی ها تاپیک زدم میتنونی ببینی ملودی به این دلیل در گذشته مدیر شده که به ایشون پیشنهاد دادن به دلیل فعالیته زیاد و خصوصیاتشون [در اون زمان نیاز به مدیر بسیار زیاد بود برایه همین بدون نویسندگی انتخاب شدن] بنابراین تاپیک هاشون بسیار کمه
توصاحبه اینجایی جو گرفتی. برو بیرون بذار کارمونو بکنیم.
ما همه خسته شدیم 2 ساله نشستیمتا مدیر بشیم.

(13-08-2013، 15:22)sasan1 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-08-2013، 15:09)rF@N£ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

توصاحبه اینجایی جو گرفتی. برو بیرون بذار کارمونو بکنیم.
ما همه خسته شدیم 2 ساله نشستیمتا مدیر بشیم.
Big Grin میدونی چرا میخندم چون خودم دیدم هر 3 یا چهار روز میای سر میزنی اون وقت میخوای مدیر شی؟ یکیم که درست حرف میزنه و جواب میده بهش میگن جوگیر پس معلوم میشه شما فقط میخواید بگید که حرفه خودتون درسته دنباله جواب منطقی نیستید

(13-08-2013، 15:21)rF@N£ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-08-2013، 15:17)ss.mu نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عرفان بی خودی جو نده
به  هر صورت سایت مدیر افلاین زیاد داره
من حرفه منطقی زدم. خودتم میدونی من از یک سال پیش اینجا بود ولی تو شش ماه هم اینجا نبودی بنابراین بیشتر از اتفاقات انجمن خبر دارم تو این که سایت مدیر آفلاین زیاد داره شکی نیست حالا من اسم نمیبرم ولی یکیشون 3 ماهه که نیومده مدیره ثابت هم هست نه آزمایشی. بعد میشه بگی من کی درباره ی مدیر های آفلاین صحبت کردم؟

من هم خودم یک ساله این جام با یه اسم دیگه که رمزش یادم رفتExclamation

RE: انتقادات - melodi+ - 13-08-2013

بسه دیگه بچه بازی در نیارید
زمانی که من مدیر شدم چیزی به اسم نویسندگی نبود 
من 24 ساعت آن بودم فعالیت زیادیم تو گفت و گو داشم شناختم رو کاربرا زیاد بود
بنابراین زمانی که مدیرای اینجا کم بودن من ازمایشی شدم
و الانم مدیرم
درحال حاضر کسی که لیاقت و عرضه ی مدیریت داشته باشه مدیر میشه
با بچه بازی در اوردن اینجا خودتونو خسته نکنید تا فعالیت مناسب ازتون نبینیم حتی تصمیم گرفته نمیشه در موردتون قضاوت شه که مدیر شین یا نه چون نتونسین شرایط اولتونو کامل کنید

من که فقط کافیه تا موضوع توی خبر بدم تا همیه ی شرایطو داشته باشم
من که از نظر ارسال ها صفحه ی یک هستم
شانزدهمین نفر سایت
هر روز هم که انلاینم
اسپم هم نمی دم
1سال هم هست که توی این سایتم
فقط مونده تا چند وقت نویسنده بشم

RE: انتقادات - melodi+ - 13-08-2013

خوب پس به کارت ادامه بده  تا مدیر بشی
وقتی خودت میدونی باید چیکار کنی برای چی میای شکایت می کنی؟
شرایطتتو داری کامل کنی توقع نداری که تازه نویسنده شدی مدیر شی؟
بعداز اون هم میمونه رضایت مدیرا در موردت
پس جای حرفی نیست