انجمن های تخصصی  فلش خور
انتقادات - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مربوط به انجمن ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: پیشنهادات و انتقادات (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=2)
+--- موضوع: انتقادات (/showthread.php?tid=129)

RE: انتقادات - ✘ ßαÐ-þʘy ✘ - 10-08-2013

چرا براي نويسنده شدن بايد حداقل 4 ماه از تاريخ صبت نام گذشته باشهDodgyDodgy

RE: انتقادات - FARID.SHOMPET - 10-08-2013

نقل قول: چرا براي نويسنده شدن بايد حداقل 4 ماه از تاريخ صبت نام گذشته باشهانتقادات 74انتقادات 74
که هر کسی که از راه نرسه زود نویسنده نشه و کاربرای زیادی بشناسنش.

RE: انتقادات - ∆ MeRzaD ∆ - 10-08-2013

(10-08-2013، 15:53)فرید_رومل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: چرا براي نويسنده شدن بايد حداقل 4 ماه از تاريخ صبت نام گذشته باشهانتقادات 74انتقادات 74
که هر کسی که از راه نرسه زود نویسنده نشه و کاربرای زیادی بشناسنش.
☼حداقل این 4 ماهو میکردین 2 یا 3☼

RE: انتقادات - Andrea - 10-08-2013

من تا يك ماه پيش 900 تا ارسال داشتم الان شده 500 تا اين چه وضعه مديراي بي مصرفAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngry

RE: انتقادات - τοxικ - 10-08-2013

خانوم ادبتو كجا بردي اسپم زدي پاك شدنDodgyDodgyDodgy

RE: انتقادات - ss.mu - 10-08-2013

(10-08-2013، 16:12)آندريا77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من تا يك ماه پيش 900 تا ارسال داشتم الان شده 500 تا اين چه وضعه مديراي بي مصرفAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngry

شما خیلی وقته نیومدی نمی دونی سایت خراب شده؟
همه چیز پرید به یک ماه پیش
من خودم 1000تا ارسالم پرید شدم345
تاحالا شما 400تا پریده ولش کن دوباره می شه درستش کرد
و شما هم ادب رو رعایت کنید
بی مصرف کلمه ی قشنگی نیست

نقل قول: خانوم ادبتو كجا بردي اسپم زدي پاك شدن
نمیشه ادم که 400تا اسپم بده 400تا اسپم حدودا 1تا 2 هفته محرومیت داره خوش بینانش

RE: انتقادات - FARID.SHOMPET - 10-08-2013

بله اگه برن به زباله دانی یا پاک بشن کم میشن ولی اگر شماری از پست هاتون در خرابی تیر ماه بوده ممکنه به اندازه ی یک ماه پاک شدهباشه.

RE: انتقادات - ss.mu - 10-08-2013

و نویسنده شدن هم 4ماه کافیه شما ها تا اودید نباید فکر مدیریت به سرتون بزنه من 1سال هست این جام تازه نویسندم شما ها می خواهید که هنوز 4ماهتان تموم نشده نویسنده شید
(چند پیشنهاد شما می تونید با گذشتن پست و مطلب زیاد سریع تر نویسنده شید
مثلا اگه بخواهن نویسنده انتخاب کنن بین کسی که 350تا ارسال داره با کسی که 800تا ارسال داره رو اونی که بیشتر پداره رو انتخاب می کنن
سعی کنید مخ فرید رو بخورید که نویسنده شوید جواب میده 100درصد کار می کنه اما زیادی گیر ندید چون امکان داره اخطار بده فرید دیگهBig Grin (شوخی بود کمیش))

RE: انتقادات - ✘ ßαÐ-þʘy ✘ - 10-08-2013

من نميخوام مدير شم ميخوام نويسنده شم
الان 675 تا موضوع دارم واسه همين اصرار دارم نويسنده شم
باشه پس نميشم

RE: انتقادات - ∆ MeRzaD ∆ - 10-08-2013

(10-08-2013، 16:39)ss.ss نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

و نویسنده شدن هم 4ماه کافیه شما ها تا اودید نباید فکر مدیریت به سرتون بزنه من 1سال هست این جام تازه نویسندم شما ها می خواهید که هنوز 4ماهتان تموم نشده نویسنده شید
(چند پیشنهاد شما می تونید با گذشتن پست و مطلب زیاد سریع تر نویسنده شید
مثلا اگه بخواهن نویسنده انتخاب کنن بین کسی که 350تا ارسال داره با کسی که 800تا ارسال داره رو اونی که بیشتر پداره رو انتخاب می کنن
سعی کنید مخ فرید رو بخورید که نویسنده شوید جواب میده 100درصد کار می کنه اما زیادی گیر ندید چون امکان داره اخطار بده فرید دیگهBig Grin (شوخی بود کمیش))
مشکل اینجا اینه چنتا از نویسنده هاش خیلی اسپم میدن یارو از 1 ستاره میشه در عرض 2ساعت میشه 2 ستاره
اونوقت چرا حذف نمیشن از نویسندگی؟