انجمن های تخصصی  فلش خور
انتقادات - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مربوط به انجمن ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: پیشنهادات و انتقادات (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=2)
+--- موضوع: انتقادات (/showthread.php?tid=129)

RE: انتقادات - poya - 01-08-2013

خیر!شما نمیدونید که بعدا زباله دان پاک میشه و همه پست های مدیرا هم پاک میشه پس این اسپمه؟

RE: انتقادات - melodi+ - 01-08-2013

خوب
میگی بزنیم به فلان دلیل بسته شد
اولا اینقد شماها موضوع های خوبی میزارید که ادم نمیدونه واسه مدیریتش جه فعالیتی کنه وقت نداره دلیل برای تک تک بزنه
و اینکه
ارسالی که میره تو سطل زباله هم حساب نمیشه
و من اصلا نفهمیدم منظورش چیه که میگه اسپمه :|

(به دلیل توهیین ویرایش شد)

RE: انتقادات - D-: - 01-08-2013

واقعا طرز صحبت خانوم ملودی بده.منم الان اومدم همین موضوع رو بگم ولی دیدم یه نفر دیگه گفته و همچنین جوابای قشنگ ملودی رو خوندم...!!!!
اون روزی که ویژگی های مدیر رو گفتین کاش اینم مینوشتین که بقیه رو مسخره نکنه و فکر نکنه رئیس جمهوره.اون فقط مدیره فقط مدیر.الان این چه طرز صحبت کردنه؟؟؟؟ایشون موظفن جواب بدن.اونم درست نه اینطوری.
خب میری یه موضوعی که هیچ پست تکراری یا بی کیفیت توش ننوشته شده فقط با نوشتن یه لینک میبندی.طرفم میره تو لینک میبینه اونجا نوشته اگه بی کیفیت و اسپم زا باشه بسته میشه.وقتی طرف به نظرش اینجوری نیست چی؟
تو مثلا مدیری و واسه همین اینجایی نه واسه مسخره کردن و اینکه بگی سرم شلوغه.
لطف کن دلیل بذار.نگفتیم انشا یا نامه ی فدایت شوم بذار که.خرجش یه جملس.مینویسی به این دلیل بسته شد.نه اینکه لینک بذاری بعدم بگی سرم شلوغه.خب مدیر شدی واسه چی؟اگه قرار باشه هرکی مدیر شه حرف زدن درست یادش بره که نمیشه.الان خیلیا به رفتارای ایشون معترضن.ولی شما رسیدگی نمیکنین.لطفا به ایشون بگین یه کم متواضعانه تر برخورد کنن.دیگه از آقا فرید که سرشون شلوغ تر نیست.

(قسمتی که پاسخ به توهیین مدیر بود پاک شد)

RE: انتقادات - Hamidreza jefri HHH - 01-08-2013

نقل قول: و من اصلا نفهمیدم منظورش چیه که میگه اسپمه :|
یه کلمه یاد گرفته هعی میخواد خزش کنه
به پسته بی مصرف و بیهوده میگن اسپم
پست با تاپیک خیلی فرق میکنه
همش میگه 50 تا پستو بسته :|

این خودش یه انتقاده
چرا کاربرایی که در مورد انجمن و مدیریتش چیزی نمیدونن مدیر یا نویسنده میشن ؟
چون تعداد ارسالاشون زیاده ؟
نمیشه که
شما که اینجور کاربرا رو درجه بهشون میدین یه تاپیک بزنین یادشون بدین این کلمه ها معنیشون چیه و کجا باید استفاده شه
والله راه دوری نمیره Undecided

RE: انتقادات - FARID.SHOMPET - 01-08-2013

نکته ی 1:

با مدیران و نویسندگانی که برخورد درستی ندارند برخورد میشه کاربران گرامی(بار ها شده که درصد اخطار بگیرند و یا نام کارببریشون چند روز بسته باشه)

نکته ی 2:
ما تنها به شمار پست ها و تاپیک ها نگاه نمی کنیم. ما به همه ی نکات کاربر نگاه میکنیم ولی پیشگو که نیستیم بدونیم ممکنه یک سریاز مدیر ها یا نویسنده در آینده ممکنه چه خطا هایی بکنن .
ما تمام تلاشمون رو می کنیم که مدیر ها و نویسندگان خوبی داشته باشیم.

یا مثلا یکی از نویسنده ها ارمین 2012
هعی میاد توی موضوهای طولانی  میگه :
" طولانی بود Angry "
مگه مجبورش کردن که بره توی اون تاپیک  یا مگه مجبوره پست بزاره ؟Undecided
فرید جان این یه مسئله ی کوچیک نیس که الکی با یه جواب ازش رد شی
اینا بالاخره یه روزی مدیر اینجا میشن اگه از الان درس یاد بگیرن فردا یه فلشخوره خوب داریم و رتبه یک ایران
من اینارو واسه خودت فلشخور میگمو بس
وگرنه منو سَنَنَ Undecided

RE: انتقادات - FARID.SHOMPET - 01-08-2013

(01-08-2013، 19:50)Hamidreza jefri HHH نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یا مثلا یکی از نویسنده ها ارمین 2012
هعی میاد توی موضوهای طولانی  میگه :
" طولانی بود Angry "
مگه مجبورش کردن که بره توی اون تاپیک  یا مگه مجبوره پست بزاره ؟Undecided
فرید جان این یه مسئله ی کوچیک نیس که الکی با یه جواب ازش رد شی
اینا بالاخره یه روزی مدیر اینجا میشن اگه از الان درس یاد بگیرن فردا یه فلشخوره خوب داریم و رتبه یک ایران
من اینارو واسه خود فلشخور میگمو بس
وگرنه منو سَنَنَ Undecided
اقا من که نمی گم درست نمیگی.

نگران نباشید هیچ نویسنده ای که اسپم بده یا هنجار ها رو رعایت نکنه مدیر نمیشه مگر این که مدت ها بدون هنجار شکنی کار کنه و جبران هنجار شکنی های پیشینش بشه.
برای نمونه همین کاربری که شما میگی با اسپم های این روز های اخیر نامش از توی لیست دیدگاه سنجی برای رای اعتماد گردتن از مدیر ها پاک شد!

پس ما بی خود کسی رو نویسنده یا مدیر نمیکنیم.

ولي خوب اين دوتا پستو به صابر هم بده بخونه يا من خودم بهش پيام ميدمچيزي نه از من كم ميشه نه از تو

RE: انتقادات - melodi+ - 01-08-2013

اول اینکه فرید الان میاد 4 تا جوابه بچه های این جارو میده و انجمن فرهنگی که خیلی خلوتهمن دارم گفت و گو آزادو اداره می کنم که تو هر یک دیقه دو سه تا تاپیک میزنن حجم کاره من بیشتره
و من درگیره مسائل دیگه ایم هستم
مدیره ارشده اینجا عاقای صابر گفتن موضوع تاپیک بی کیفیتیو میزنی لینکو واسشون کپی می کنی
توقعات شما زیادیه بیایم دلیلشو توضیح بدیم
دلیل کلیش اینه یا تکراریه یا بی کیفیته یا کم محتواس یا جاش اشتباهه
که ما لینکو میزاریم با توضیحات بیشتر متوجه شید مثلا :|
در مورده حمیدم عزیز میدونم اسپم چیه منظورم این بود که این میگه من بخوام لینک بزارم بجا نوشتن کلمه ی بی کیفیت فرقش کجاست که میگه اسپمه :|
متوجه شدی؟
اون لینک همون دلیله بسته شده موضوع شماهاس
حالا بیاید بخونیدش مشکل ما اینه زحمت خوندنشو خیلیا به خودشون نمیدن
مثلا من یه موضوع میزنم جکه
میان میبندش واسم لینک میزارم
میرم اون لینکو میخونم میبینم زده برای گذاشتن مطالب طنز به لینک زیر برید(ینی توی همون یه موضوع باید پست کنیدش نه این که موضوع جدید بزنید)در غیر این صورت موضوع شما بی کیفییته و بسته میشه
وقتی من خوندمش کاملا میتونم درک کنم که چرا موضوعم بسته شده
در مورده رفتارمم میخواید قبول کنید یا نه کاربرا باهاشون با محبت حرف بزنی میان بات دوس شن مثلا به خاطره رسیدن به منافعشون
که نویسنده یا مدیر شن
منم کسی نیسم که با یه غریبه که شما باشی و در اولین برخوردم باشما که معمولا هم میگین چرا موضوع منو بستی(یه سوال فوق مسخره که دلیلش تو اون لینک هست ولی به دلیل تنبلیه دوستان کار به خصوصیم میرسه)بیام بگم مثلا عزیزم گلم فدات شم و اینا بهشون سه ساعتم توضیح بدم

ملودي جان منظورم شما نبودي در كل 
نويسنده ها بودن كه عمرا حرف گوش كنن :|