انجمن های تخصصی  فلش خور
انتقادات - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مربوط به انجمن ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: پیشنهادات و انتقادات (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=2)
+--- موضوع: انتقادات (/showthread.php?tid=129)

RE: انتقادات - .س ملکی - 04-12-2012

ببخشید چطور انجمن فیلم وسینما را پیداکنم

RE: انتقادات - serpico - 04-12-2012

تو بخش مسائل متفرقه است

RE: انتقادات - mobina.p - 04-12-2012

سلام...خیلی بازی ها دیر میاد من الان 45 دقیقس نشستم تازه60 است...UndecidedچراHuhHuhHuh

RE: انتقادات - poya - 04-12-2012

فلش پلیر نصب کردید؟در ضمن سوالات این جا پرسیده نمیشه

RE: انتقادات - mahdi_k - 05-12-2012

موقعی که قرار بر طرح موضوع هستش مطمئنا آنالیز میکنیم بعد مطرح میکنیم ولی متاسفانه با ی واژه اینجا آشنا شدیم به نام بی کیفیت که خیلی جالب بود بدونه هیچ توضیحی ی شخص به خودش اجازه میده موضوعی رو که شاید از نظر بقیه اعضا یا مدیران مشکلی نداره و واسه بقیه کاربران شاید جالب باشه رو تحت این عنوان که حیطه اختیاراتش بیشتر هستش یا به اسم مدیریت انجمن حذف کنه چون بیشتر به نام کاربر طراح موضوع توجه میشه تا اهمیت موضوع..[align=justify]ما همه اهل منطقیم و گفتگو پس نباید بی دلیل شخصیت کسی ترور بشه وبا توجه به اینکه واقعا مدیران انجمن از نظر شخصیتی انسانهای ویژه ای هستند لطفا تقاضامندم به صحبتهای منه نوعی بعنوان ی دوست واقعی نگاه کنن و آنالیز کنند... باتشکر

RE: انتقادات - bahare_021 - 05-12-2012

(05-12-2012، 17:19)mahdi_k نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

موقعی که قرار بر طرح موضوع هستش مطمئنا آنالیز میکنیم بعد مطرح میکنیم ولی متاسفانه با ی واژه اینجا آشنا شدیم به نام بی کیفیت که خیلی جالب بود بدونه هیچ توضیحی ی شخص به خودش اجازه میده موضوعی رو که شاید از نظر بقیه اعضا یا مدیران مشکلی نداره و واسه بقیه کاربران شاید جالب باشه رو تحت این عنوان که حیطه اختیاراتش بیشتر هستش یا به اسم مدیریت انجمن حذف کنه چون بیشتر به نام کاربر طراح موضوع توجه میشه تا اهمیت موضوع..[align=justify]ما همه اهل منطقیم و گفتگو پس نباید بی دلیل شخصیت کسی ترور بشه وبا توجه به اینکه واقعا مدیران انجمن از نظر شخصیتی انسانهای ویژه ای هستند لطفا تقاضامندم به صحبتهای منه نوعی بعنوان ی دوست واقعی نگاه کنن و آنالیز کنند... باتشکر

با عرض معذرت از آقایون مدیراConfusedConfused
بنده مثل شما 1کاربر معمولیم اما در جواب شما که آدم منطقی هستید باید بگم اینجا تعداد کاربرهایی که هرروز آنلاین میشن کم نیست ضمن اینکه بیشترشون هم برای مدیر شدن هرکاری میکنن از اسپم زدن گرفته تا موضوعهای بیکیفیت و تکراری.
اگر قرار باشه هرکسی 1تاپیک باز کنه و هرچیزی بنویسه و هیچ کسی کاری نداشته باشه که سنگ رو سنگ بند نبود
اینجا صحبت از خوش اومدن یا نیومدن بقیه کاربرا نیست و اگه مدیری تشخیص بده موضوع بیکیفیت هست وظیفشه موضوع رو قفل کنه .
مدیرا هم با کسی خصومت شخصی ندارن و اگه موضوعی بیکیفیت اعلام میشه شخصیت کسی ترور نمیشه و تلاش میکنه تا موضوعات بهتری رو مطرح کنه

موفق باشیدShy

RE: انتقادات - serpico - 05-12-2012

متاسفانه بعضی از کار بر ها مفهوم دقیقی از تایپک بی کیفیت ندارند

تایپک بی کیفیت عبارت است از :

1-مطالب تاپیک کم محتوا یا تکراری باشد !
2-مطلب آموزنده و مفید درون آن نباشد !
3-عکس های آن به صورت لینک نادرست قرار داده شود و یا اگر عکس ها زیاد بود به صورت لینک مستقیم نباشد !
4-تاپیک هایی با عنوان های (کمکم کنید ، اینو نبینی ضرر میکنی ، حتما بخونید ، ...) نیز جز این گروه میباشند !
5-تاپیک های ضد دختران و پسران و همچنین تایپک هایی که باعث اسپم های فراوان میشوند نیز جز این گروه از تایپک ها هستند !
6-تاپیک هایی که محتوای آن با عنوان آن تایپک همخوانی نداشته باشد هم بی کیفیت محسوب میشود !
7-تایپک هایی که در مکان مخصوص به خود قرار نگرفته باشند بی کیفیت هستند !

RE: انتقادات - mahdi_k - 06-12-2012

امیدوارم همینجور باشه چون من نوعا این اصول رو رعایت میکنم واگه غیر از این اصول بود حق اینکه ناراحت بشم رو دارم چون موضوعاتی که مطرح کردم همه در دسترس هستش..[align=justify]ممنون از پاسختون و به امید موفقیت روز افزون.

RE: انتقادات - serpico - 06-12-2012

ممنونم

اگه باز هم مشکلی داشتید در رابطه با موضوع حذف شده ..قبل از حذف شدن موضوع در زباله دان به لینک زیر مراجعه کنید

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رسیدگی به تایپک های بسته شده "بدون دلیل"

RE: انتقادات - کمک - 10-12-2012

ببخشید این موضوع رو دوباره مینویسم ولی باید کمک کنید لطفا کمکم کنید خواهش میکنم من همون sub zero هستم ویندوزمو عوض کردم و رمزمو یادم رفت حالا نمیتونم وارد پروفایلم بشم حتی وقتی درخواست گذرواژه ی تازه میکنم ایمیل یا برام میاد یا کد فعال سازیش میاد که وقتی میزنم مینویسه به نظر میاد که کد فعال سازی شما از قبل فعال شده حالا نمیدونم پسوردم چیه کمکم کنید!!!!!خواهش میکنم!!!!!!!!