انجمن های تخصصی  فلش خور
انتقادات - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مربوط به انجمن ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: پیشنهادات و انتقادات (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=2)
+--- موضوع: انتقادات (/showthread.php?tid=129)

RE: انتقادات - **یــــــــــــــــــــاس** - 17-11-2012

من الان باید ارسال هام بالای 250 تا باشه که به دلیل اسپم بودن حذف شدن که این درسته
ولی الان من تو هر جایی میرم از این اسپم ها کلی میبینم چرا یک مدر مخصوص حذف اسپم نمیذارید؟؟؟؟؟؟؟

RE: انتقادات - Anahita12 - 17-11-2012

چرا موضوع پندآموز من را بستید؟؟؟؟؟؟؟
گزیده ای از سخنان دکترعلی شریعتی(پندآموز)
یه جاهای قشنگی توی زندگی هست..._جالب و پندآموز)
هیچکس هم بدش نیومد!!خیلی هم خوششون اومد!!!!!!
حتی دلیل را هم ننوشتین که چرا بستین!!!!!!!!!!!
واقعا که...!!
AngryAngryAngryAngrycryingcryingcrying

RE: انتقادات - poya - 17-11-2012

برای خوش اومدن نیست دوست عزیز برای با کیفیت بودنشه

RE: انتقادات - Anahita12 - 17-11-2012

مگه این کیفیت کیه که شما همش ازش صحبت میکنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟Angry
مطمئنم باکیفیت بودن!!!!!!!!!!!!!!!!!
مهم اینه که بچه ها خوششون بیاد!!
یکی از قوانین موضوع ها اینه که پند داشته باشه!
خب داشتن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!cryingcryingcryingSad

RE: انتقادات - Apathetic - 03-12-2012

من یه انتقاد برای مدیریت داشتم.(البته حسابش کنین برای روز جمعه که اخطارم تموم میشه)
من نمیدونم چرا مدیریت اینطوره؟نباید مگه هم شرایط رو کامل داشته باشنتا مدیر بشن؟پس چرا اقای suf zero با اینکه شرایط رو کامل ندارن و ارسالاشون کمه مدیرن؟نمیخوا بگم ایشنو برکنار کنید ولی لاقال منو بکنید.امروز دوشنبه ست و تمامی شرایط مدیریت رو جزء اخطار دارم.4 روز دیگه جمعه اخطارمم تموم میشه دیگه برای مدیریت شرایطم کامله.بازم صبر می کنم این همه صبر کردم ولی اون روز شرایطم کامل شد منم حقمه مدیر بشم
مدیر ازمایشی فیلم و سینما...
خواهشا یکم روش فک کنید.

RE: انتقادات - serpico - 03-12-2012

(03-12-2012، 15:13)~LONA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من یه انتقاد برای مدیریت داشتم.(البته حسابش کنین برای روز جمعه که اخطارم تموم میشه)
من نمیدونم چرا مدیریت اینطوره؟نباید مگه هم شرایط رو کامل داشته باشنتا مدیر بشن؟پس چرا اقای suf zero با اینکه شرایط رو کامل ندارن و ارسالاشون کمه مدیرن؟نمیخوا بگم ایشنو برکنار کنید ولی لاقال منو بکنید.امروز دوشنبه ست و تمامی شرایط مدیریت رو جزء اخطار دارم.4 روز دیگه جمعه اخطارمم تموم میشه دیگه برای مدیریت شرایطم کامله.بازم صبر می کنم این همه صبر کردم ولی اون روز شرایطم کامل شد منم حقمه مدیر بشمcrying
خواهشا یکم روش فک کنید.

شما 455 ارسال بیهوده داشتید ( اسپم ) که توسط تیم مدیریت حذف شد

و من می خواستم به شما اخطار بدم ولی چون بیشتر از 100% میشد

5 روز از ارسال تعلیق میشدید

.....

شما اگه انتقادی از مدیر دارید به مدیران ارشد پیام بفرستید

.......

شما هنوز نمیدونید پیشنهاد مدیریت رو کجا باید بگید ..بعدش میخواید مدیر بشید

RE: انتقادات - Albert wesker - 03-12-2012

(03-12-2012، 15:13)~LONA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من نمیدونم چرا مدیریت اینطوره؟نباید مگه هم شرایط رو کامل داشته باشنتا مدیر بشن؟پس چرا اقای suf zero با اینکه شرایط رو کامل ندارن و ارسالاشون کمه مدیرن؟نمیخوا بگم ایشنو برکنار کنید ولی لاقال منو بکنید.امروز دوشنبه ست و تمامی شرایط مدیریت رو جزء اخطار دارم.4 روز دیگه جمعه اخطارمم تموم میشه دیگه برای مدیریت شرایطم کامله.بازم صبر می کنم این همه صبر کردم ولی اون روز شرایطم کامل شد منم حقمه مدیر بشمcrying
خواهشا یکم روش فک کنید.

باید خدمت شما بگم که من حدود 400 تا ارسال دارم ولی اسپم ندارم تازه اگه داشتم باشم به دست مدیران پاک شده و خواهد شد و من نزدیک یک سال و نیمه که اینجا عضو هستم شما الانم که 355 تا از اسپم هاتون پاک شده بازم اسپم دارید!!!!Dodgy
تازه اخطار های شما بیشترش به دلیل اسپم هستش پس اول اسپم دادنتون رو تموم کنید !

RE: انتقادات - Apathetic - 03-12-2012

Sadcryingcryingاقای sub zero ی عزیز من معذرت میخوام اگه ناراحت شدید منظور بدی نداشتم.الانم با هزار ناخوشی اومدم که دوباره 100 ارسال ازم کم شده.یعنی اینقد اسپم میدم؟حالا من از همه ی مدیرا معذرت میخوام این پست پست بدی بود پس ویرایشش کردم.حالا هنوزم امید دارم چون جمعه شرایطم کامل میشه. ولی امیدوارم دل کسی از مناراحت نباشه ببخشیـــــــــــــــــــــــــــــــدcryingcryingcryingcryingcryingcryingcrying

RE: انتقادات - poorman - 04-12-2012

این مدیر حداقل 6 برابر شما سابقه داره، اگر می خواست اسپم بده الان حداقل 3000 تا ارسال داشت!!!
در ضمن ایشون برای بخشی که توش تخصص داشته انتخاب شده.
شما هم یه فکری برای اخطار نگرفتنتون بکنید تا بتونید زودتر نویسنده ی متخصص بشید. اگر همینطور اخطار بگیرید نمی تونیم از شما استفاده کنیم.Dodgy

من نمیدونم چرا مدیریت اینطوره؟نباید مگه هم شرایط رو کامل داشته باشنتا مدیر بشن؟پس چرا اقای suf zero با اینکه شرایط رو کامل ندارن و ارسالاشون کمه مدیرن؟نمیخوا بگم ایشنو برکنار کنید ولی لاقال منو بکنید.امروز دوشنبه ست و تمامی شرایط مدیریت رو جزء اخطار دارم.4 روز دیگه جمعه اخطارمم تموم میشه دیگه برای مدیریت شرایطم کامله.بازم صبر می کنم این همه صبر کردم ولی اون روز شرایطم کامل شد منم حقمه مدیر بشم
خواهشا یکم روش فک کنید.

RE: انتقادات - Apathetic - 04-12-2012

چشم اقا پورمن. من که گفتم معذرت.الانم 3 روز دیگه اخطارم تموم میشه و سعی دارم دیگه اخطار نگیرم تا به فلش خور کمک کنمSmile