انجمن های تخصصی  فلش خور
انتقادات - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مربوط به انجمن ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: پیشنهادات و انتقادات (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=2)
+--- موضوع: انتقادات (/showthread.php?tid=129)

RE: انتقادات - در جستجوی حقیقت - 13-07-2012

نقل قول: خب می خونم شما معرفیشون کن وانتشاراتیشون رو بگو.مطمئننا در بازار پیدا میشه.

تحولات روابط بین الملل:احمد نقیب زاده
جهان در قرن بیستم:اسنایدر لوییس
بحران های قرن بیستم:پی یر رونون
تاریخ جنگ سرد:فونتن آندره
تاریخ جهان از کنگره وین تا ج ج 2:اسماعیل دولتشاهی
جهان در قرن بیستم:جان گرنویل
تاریخ معاصر اروپا:هنری استوار هیوز

اگر قرار بر این باشد که انتشاراتشون رو هم حفظ می کردم دیگه جایی برای اطلاعات دیگر نمی موند

نقل قول: همان طور که گفته شد.هیچ مشکلی در این باره نیست.اگر بدین منوال بود تایپیک های نازیستی هم همین وضعیت رو داشت.
تایپیک های نازیستی هیچ کدام چنین وضعیتی ندارند به علاوه که تایپیک های کمونیستی در اکثریت اند
نازی ها در ایران کاری کرده اند؟؟؟ما که در تاریخ چنین چیزی ندیدیم!!!

همین رفقای کمونیست روسی شما بودند که آذربایجان و کردستان را می خواستند از ایران جدا کنند زمان استالین!
دست کمونیست ها به خون شهدای پر افتخار 8 سال دفاع مقدس هم آغشته است چرا که آنان نیز عراق را تجهیز می کردند
حزب توده و کمونیسم است که با نظام مشکل دارد نه نازیسم!!!
این حزب توده بود که شهید مظلوم دکتر بهشتی دست شان را رو می کرد نه حزب نازی!!!

نقل قول: کسی نگفته اونا دشمن ایرانن این اتهام از سوی شماست.

همان گونه که از طرف مدیر فعال بخش تاریخ تایید شد مشکلی وجود ندارد.پس انتقاد واعتراض بیهوده نکنید.
شما هم اگه توانستید یک نمونه بیاورید که سخنان من غیر واقعی باشد.
کسی نگفته؟؟؟
سال 1906 ایران رو کی به سه بخش تقسیم کرد؟؟؟زمان سلطنت نیکلای دوم بود خودشم
کی ثقه الاسلام تبریزی رو دار زد در تبریز؟
چه کسی بود که گنبد مطهر امام رضا (ع) را به توپ بست؟
چه کسی مجلس مشروطه ایران را که ملت با خون دل به دست آورده بود را به توپ بست؟؟؟
چه کسی بود که در شهر خوی سگ اش از ماست مسلیمن خورد و چون صاحب مغازه آن ماست را دور ریخت به سر نیزه کشته شد؟
چه دولتی بود که آذربایجان ایران را اشغال کرده بود و قصد تجزیه این بخش از کشور عزیزمان را داشت و به جز امتیاز نفت شمال حاضر نشدند کشورمان را تخلیه کنند؟

اینها جنایت کیست؟آیا غیر از رفقای اسلاو روس شما؟؟؟

نقل قول: من چنین فردی نیستم می دونم دارم از کی وبرای چی حمایت می کنم وبه خودم مربوطه .درضمن فکر نمی کنم برای آواتارم باید به شما جواب پس دهم.

اینجا تایپیک گفت وگوی آزاد نیستش.این بحثو تمومش کنید جناب درجست وجوی حقیقت.
آواتارتان به بنده ربط ندارد ولی اگر یادتان باشد یک زمانی گفتید که شما هرگز نه نام کاربری تان را نه آوتارتان را نه امضایتان را به کمونیست ها نفروخته اید و نخواهید فروخت
شرایط فعلی شما گواهی بر این موضوع است که شما دمدمی مزاج اید چون الان بر خلاف ادعا هایتان عمل کردید!!!

RE: انتقادات - FARID.SHOMPET - 13-07-2012

بسه دیگه.
پس از این اگر از شما دو تا در این مورد در این جا پست دیده بشه حذف میشه.

RE: انتقادات - poya - 14-07-2012

موضوع سر چیه؟
تابیک انتقادات هیچ شد دیگه.
خب چی شده؟

RE: انتقادات - 1939 - 14-07-2012

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=11828
اینجا مطرح میشود جناب صابر

RE: انتقادات - pegah-p - 14-07-2012

میخاستم بگم توی بازهای آنلاین قسمت نظرات همیشه دعواست ومهمانا همش بهم فحش میدن-اگه میشه فکری به حالش کنین-ممنون

RE: انتقادات - SABER - 14-07-2012

(14-07-2012، 18:50)PEGOL نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میخاستم بگم توی بازهای آنلاین قسمت نظرات همیشه دعواست ومهمانا همش بهم فحش میدن-اگه میشه فکری به حالش کنین-ممنون
هر نظر بعد از 15 روز پاک می شود...

RE: انتقادات - meloD - 15-07-2012

همه که جنبه مدیریت ندارن
بد نمیشه مدیراتونو ی گزینش کنید آقا صابر

RE: انتقادات - SABER - 15-07-2012

برای انتخاب مدیر در بخش مدیریت بحث و تبادل نظر می شود و از کل داوطلبان افرادی برای مدیریت انتخاب و گزینش می شوند.

البته بخش مدیریت برای شما قابل مشاهده نیست...

RE: انتقادات - يكتا - 24-07-2012

من نمي دونم چطوري يك موضوع تازه بزارم ميشه اين جا يك نفر به من بگه چطوري و از كجاcryingcrying

RE: انتقادات - ارمغان - 31-07-2012

لطفا یه جای بگذارید که کاربرا حرساشونو خالی کنند