انجمن های تخصصی  فلش خور
انتقادات - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مربوط به انجمن ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: پیشنهادات و انتقادات (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=2)
+--- موضوع: انتقادات (/showthread.php?tid=129)

RE: انتقادات - ~SoLTaN~ - 09-07-2012

یعنی با هم یکی شدن . Angel

RE: انتقادات - serpico - 09-07-2012

با اجازه ی محمد :

یکی از داستان های شما به این مکان رفت : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=19

و دیگری به اینجا : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=2129

باید برای داستان ها به این تایپک ها مراجعه کنید برای داستان کوتاه به اولی

و برای داستان ها ی عاشقانه به دومی

با تشکر

RE: انتقادات - خانوم گل - 09-07-2012

کاربران گرامی چرا واسه هرچیز الکی ورمیدارین تاپیک میزنین.Confused
خسته شدم از بس ادغام کردم.
میبینی نیم سطر متن ادبیه وورمیدارن یه پست میزنن.اه اهDodgy

RE: انتقادات - frozen✘girl - 09-07-2012

خب سپیده جون شما بیا انتقادات مخصوص تیم مدیریت من باهات کار دارم در این باره ..Angel

RE: انتقادات - serpico - 10-07-2012

یک انتقاد :

تایپک رتبه فلش خور در ایران و در جهان

شده یک مسابقه بین مدیر ها که کدوم زود تر بگن و حتی باعث کل کل هم میشه

لطفا فقط یکی از مدیر ها بگه

خیلی هم زود به زود اعلام میشه

لطفا رسیدگی شود

با تشکر امید وارم ناراحت نشوید

RE: انتقادات - NINJA. - 11-07-2012

آقای مدیر سایت .
یک موقعی من وارد سایت شدم و دیدم که نام کاربری من رو فراموش کرده و میتوان دوباره ثبت نام کرد. منم دوباره با همین نام نینجایی که میبینین دوباره عضو شدم و کاربری قبلیم رو از دست دادم . حالا میخام این کار بریم رو حذف کنین و کار بری قبلیم رو که اسمش komando بود به من برگر دونین.راستی من رمزش رو هم فراموش کردم .
تو رو بخدا کمک کنین.cryingcryingcrying
راستی من آدرس وبلاگم رو تو سایتتون با نام کاربری قبلیم وارد کردم و حالا تا وبلاگم رو باز میکنم سایت شما هم باز میشه.که اگر چند بار دیگه هم با باز کردن وبلاگ من سایت شما باز بشه واسه من مشکل ایجاد میشه !در این مورد هم خوهشا کمکم کنین.
ارادت مند شما شاهین

RE: انتقادات - ~SoLTaN~ - 11-07-2012

درود ...

امکان بازگردانی نام کاربری و رمز ورود شما توسط ما مقدور نیست !

اگر ایمیل معتبری در موقع ثبت نام وارد کرده باشید امکان بازگردانی رمز وجود دارد(در قسمت رمز خود را فراموش کرده ام..) در غیر این صورت خیر ...

در مورد وبلاگ هم ، مربوط به تنظیمات وبلاگ شماست ؛ نه انجمن ... Angel

RE: انتقادات - mohsenniceboy - 13-07-2012

سلام علیکم.

بعضی از افراد نام کاربری خودشونو شماره ی گوشیشون گذاشتن و برخی دیگه از اونکار بد تر انجام دادن و الفاظ رکیکی به زبان انگلیسی رو به عنوان نام کاربری انتخاب کردن که معمولا هم ارسالاشون رو همون 0 مونده که نشون میده مقصودشون از عضویت همونه . . واکنش تیم مدیریت در مورد این خصوص این بوده که فقط اونو بن کنن . ولی مشکل اینجاس که بعد از این عکس العمل ، کاربر بازم وارد سایت میشه و در واقع کار شما رو بی اثر میکنه .
آیا نمیشه این اقدام رو جدی تر کرد . مثلا نام کاربریشو تغییر داد یا بکلی پروفایلشو حذف کرد .
ممنون

RE: انتقادات - در جستجوی حقیقت - 13-07-2012

با سلام و عرض خسته نباشید خدمت تمامی اعضا و مدیرات زحمتکش فلش خور

بنده به عنوان یک کاربر که حدودا یک ساله در این انجمن عضو هستم و روزهای تلخ و شیرین بسیاری رو باهم گذروندیم و در بخش های مختلف این انجمن اعم از بازی و تاریخ و فلسفه و دین و جوک و خنده و هر چی فعالیت کردم از مدیر انجمن جناب Nicola شکایت دارم که ایشان با بیان سخنان غیر واقعی و ادعا های واهی و پافشاری بر روی این ادعا ها بصورت جاهلانه و با توجه به این که یک بار هم تخلف ایشان در اخطار دهی به افراد مخالف با ایشان ثابت شد سطح فرهنگی و علمی انجمن را پایین آورده اند

ایشان مدیر تالار فرهنگی هستند ولی بیشتر اوقات در تالار تاریخ مشغول بحثهای غیر واقعی و ادعاهای واهی و توهین های متعدد به طرف بحث می باشند به نظر بنده ایشان جو انجمن را به هم زده اند و این عمل از یک مدیر انجمن به این خوبی بعید می باشد

انجمنی که دوستانه درش روزهای خوب و بد گذراندیم و دوستان صمیمی زیادی هم داشتیم الان توسط ایشان به یک محل کمونیستی و دروغ پردازی مبدل شده است

بگذریم از این که رفتار های ایشان ممکن است خطر ف***ر را برای انجمن به دنبال داشته باشد

به هر حال از مدیران ارشد خواهان رسیدگی دارم و پیشنهاد هم می دهم در صورت شک به قضیه مدیران انجمن باهم بدون دخالت این شخص مشورتی انجام داده و نتیجه را اعلام نمایند

با تشکر از تمامی اعضای انجمن بزرگ فلش خور

RE: انتقادات - ☭Nicola☭ - 13-07-2012

بنده نسبت به فعالیت های تبلیغاتی نازیسمی در جست وجوی حقیقت اعتراض دارم.
دربخش تارخ ایشان همواره به تبلیغ هیتلر وحزب نازی می پردازند. وقبل از آمدن من به انجمن فضای انجمن نازیستی شده بود.
منابعی کاملا بی ربط با موضوع ارائه داده اند وبنده هزاران جور منابع ذکر کرده ام ولی ایشون مشکلات هیتلر فبول نرکردن وگفتن تاریخ رو فاتحان می نویسند.
اونوقت زمانی که به عقاید افراد دیگر چیزی مطرح می کنند.یا درمورد استالین مطلبی رو می گویند که معتبر نیست واز سایت ها وشبکه های بهایی م*ن*ت*و استفاده می کنن.و نوشته شدن تاریخ توسط فاتاحن علیه استالین رو قبول ندارند.
همچنین ایشون آدرس فروم انجمن های دیگر را در امضایشان مطرح کردن.آیا این خلاف قوانین نیست؟