انجمن های تخصصی  فلش خور
انتقادات - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مربوط به انجمن ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: پیشنهادات و انتقادات (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=2)
+--- موضوع: انتقادات (/showthread.php?tid=129)

RE: انتقادات - pink devil - 16-06-2012

اوه اوه اینجارو ببینین!
ببین شهاب جان شما ول کن و برو یک مدت دیگه نام های کاربریت از محرومیت درمیاد یعنی چی اینکارا زشته به خدا زشته!

RE: انتقادات - shahab110 - 16-06-2012

(16-06-2012، 11:55)...Sara SHZ... نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اقا شهاب شما همش داری میگی من سیدم من سیدم من سیدمDodgyخب باش خوش به حالتDodgyهر حرفی که میزنی میگی من سیدمDodgy

این برادرمون گفت سید بودنتو به رخ میکشی منم سیدم ولی به رخ کسی نمیکشم منم جوابشو دادم هر حرفی زدم نگفتم من سیدم
خوبه شماها ازش طرفداری کنین بلکه ستارهاتونو اضافه کنه

RE: انتقادات - lili jojo - 16-06-2012

(16-06-2012، 11:58)shahab110 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-06-2012، 11:55)...Sara SHZ... نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اقا شهاب شما همش داری میگی من سیدم من سیدم من سیدمDodgyخب باش خوش به حالتDodgyهر حرفی که میزنی میگی من سیدمDodgy

این برادرمون گفت سید بودنتو به رخ میکشی منم سیدم ولی به رخ کسی نمیکشم منم جوابشو دادم هر حرفی زدم نگفتم من سیدم

ستاره رو ایشون اضافه نمیکنن . ما خودمون باید اضافش کنیم با ارسالامونDodgyDodgy

(16-06-2012، 11:55)pink devil نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اوه اوه اینجارو ببینین!
ببین شهاب جان شما ول کن و برو یک مدت دیگه نام های کاربریت از محرومیت درمیاد یعنی چی اینکارا زشته به خدا زشته!

من نمیخواستم دیگه بیام چون صابر توهین کرد و لیاقت خودشو به من نسبت داد من اومدم که دفاع کنم از خودم

RE: انتقادات - sp_go - 16-06-2012

شهاب داداشه من بی خیال دیگه!Blush

(16-06-2012، 11:59)lili jojo نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-06-2012، 11:58)shahab110 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بله شاید!!!!

(16-06-2012، 12:00)shahab110 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-06-2012، 11:55)pink devil نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اوه اوه اینجارو ببینین!

من نمیخواستم دیگه بیام چون صابر توهین کرد و لیاقت خودشو به من نسبت داد من اومدم که دفاع کنم از خودم

اگه میخوایی دفاع کنی دفاع کن ولی توهین نکن!

RE: انتقادات - ...Sara SHZ... - 16-06-2012

اقا شهاب اینجا سایته!!!یه دنیایه مجازیــــــــــــــــــــــــ سایته بازیه مارو هم حذف کنن میریم یه جا دیگه عضو میشیم ستاره هم برا من کنکور نمیشه نترس ستاره ها به درد من یکی اصلا نمیخوره دارم حقو بهت میگم انگار خوشت میاد دعوا کنی بعدم این همه توهین کردی میگی من کی تو هین کردم تو شهر ما به این طرز حرف زدن میگن تو هینDodgyمنم حوصله ندارم بگردم حرفاتو پیدا کنم وگرنه نشونت میدادم حرفات توهینه بی ادب

(16-06-2012، 12:00)sp_go نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شهاب داداشه من بی خیال دیگه!Blush

من دیشب بیخیال شدم ولی انگار این اقا صابر بیخیال نمیشه و بنا رو گذاشته بر توهین

(16-06-2012، 12:01)shahab110 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-06-2012، 11:59)lili jojo نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بله شاید!!!!

شاید نه چون واقعا اینجوری هست!