انجمن های تخصصی  فلش خور
انتقادات - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مربوط به انجمن ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: پیشنهادات و انتقادات (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=2)
+--- موضوع: انتقادات (/showthread.php?tid=129)

RE: انتقادات - ☪爪尺.山丨几几乇尺☪ - 05-10-2020

(04-10-2020، 19:06)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول هارو به حالت قبل برگردونید خیلی بهتره !

من مخالفم!

توی گفتگوی آزاد وقتی دو تا کاربز با هم چت میکردن نقل قول زیاد میزدن و خیلی نقل قول های طولانی آزار دهنده بود.

و وقتی هم یه کاربر یه پیام کوتاه ارسال میکرد نقل قول های طولانی باعث میشد که اون پیام کلا در اون صفحه گم بشه :/

RE: انتقادات - Faust - 05-10-2020

(05-10-2020، 16:50)☪MR.WINNER☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-10-2020، 19:06)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من مخالفم!

توی گفتگوی آزاد وقتی دو تا کاربز با هم چت میکردن نقل قول زیاد میزدن و خیلی نقل قول های طولانی آزار دهنده بود.

و وقتی هم یه کاربر یه پیام کوتاه ارسال میکرد نقل قول های طولانی باعث میشد که اون پیام کلا در اون صفحه گم بشه :/

مخالف باش ! (سخنی از بزرگان)

هرچی بود بهتر از این بود این نقل قول ها هی جا‌به‌جا بشن !
به شدت کلافه کننده‌اس .

کسی با این مدل جدیدش مشکل نداره؟
دستتون هی نمیخوره بهش که بالا پایین بشه؟!
_

راه دیگه ای نبود ؟ مثلاً‌ هنگام نقل قول گرفتن فقط اون کادر آخرش نقل بشه؟
@"мιѕтαкє"

RE: انتقادات - امیر‌حسین - 05-10-2020

(05-10-2020، 16:56)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-10-2020، 16:50)☪MR.WINNER☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من مخالفم!

مخالف باش ! (سخنی از بزرگان)

هرچی بود بهتر از این بود این نقل قول ها هی جا‌به‌جا بشن !
به شدت کلافه کننده‌اس .

کسی با این مدل جدیدش مشکل نداره؟
دستتون هی نمیخوره بهش که بالا پایین بشه؟!
_

راه دیگه ای نبود ؟ مثلاً‌ هنگام نقل قول گرفتن فقط اون کادر آخرش نقل بشه؟
@"мιѕтαкє"

میشه تعداد نقل و قول هارو کمتر کرد مثلا 2تا

RE: انتقادات - Faust - 05-10-2020

(05-10-2020، 17:01)мιѕтαкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یکی خیلی بهتره.
اگه امکانش باشه البته ..
در هر صورت اگه اونم نشد
از این مدل خیلی خیلی فکر میکنم بهتر باشه !

RE: انتقادات - SABER - 05-10-2020

(05-10-2020، 17:01)мιѕтαкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-10-2020، 17:02)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یکی خیلی بهتره.
اگه امکانش باشه البته ..
در هر صورت اگه اونم نشد
از این مدل خیلی خیلی فکر میکنم بهتر باشه !
یه حرکت جدید زدیم.
که مشکل برطرف شد.
با سپاس.

(04-10-2020، 19:41)☪MR.WINNER☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لطفا یه کاری کنید بشه  تمام ایموجی های کیبورد رو در انجمن ارسال کرد
بررسی می شه.
با سپاس.

RE: انتقادات - SABER - 05-10-2020

(24-09-2020، 23:12)мᴀᴢᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
خسته نباشین
وارد پروفایل یه نفر شدم و توی آخرین بازدیدکنندگان متوجه شدم ساعت انجمن همون ساعت قبلیه در حالی که یک ساعت به عقب کشیده شده
اصلاح شد.
با سپاس.

RE: انتقادات - ☪爪尺.山丨几几乇尺☪ - 08-10-2020

(08-10-2020، 12:59)☪MR.WINNER☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لطفا یه کاری کنید شکلک های کیبورد ارسال بشه

شنیدم تو سئو سایت خیلی تاثیر داره

@Faust

الان نقل قول ها بهتر شد

RE: انتقادات - ☪爪尺.山丨几几乇尺☪ - 15-10-2020

@SABER

کدوم مدیر امضای منو ویرایش کرد Angry

+

چرا هیچکدوم از مدیرای گفتگو ازاد انلاین نیستن!

کل تاپیکم اسپم خورده Angry

RE: انتقادات - ☪爪尺.山丨几几乇尺☪ - 15-10-2020

موقعی که من داشتم تاپیک های نتایج مسابقات کشتی کج رو جداگانه میزاشتم منو مجبور کردید که همشو تو یک تاپیک بزارم!

اوتم به دلیل اینکه کل انجمن فوتبال و سایر ورزش ها پر از تاپیک کشتی کج نشه که شاید کسی دوست نداشته باشه و کل انجمن تاپیک کشتی کج نشه

اونوقت پرهام که کل بخش تاریخ رو پر از تاپیک های رویداد نگار کرده بهش گیر ندادید

این انصافه؟ @SABER

RE: انتقادات - SABER - 15-10-2020

(15-10-2020، 19:07)☪MR.WINNER☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@SABER

کدوم مدیر امضای منو ویرایش کرد Angry

+

چرا هیچکدوم از مدیرای گفتگو ازاد انلاین نیستن!

کل تاپیکم اسپم خورده Angry
سلام. من.
چون کار نمی کنه لینک آهنگ شما.
هم این که صفحه سنگین می شه.

آنلاین بشن رسیدگی می کنن. 
ضروری نیست همون لحظه بیان.
با سپاس.

(15-10-2020، 19:29)☪MR.WINNER☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

موقعی که من داشتم تاپیک های نتایج مسابقات کشتی کج رو جداگانه میزاشتم منو مجبور کردید که همشو تو یک تاپیک بزارم!

اوتم به دلیل اینکه کل انجمن فوتبال و سایر ورزش ها پر از تاپیک کشتی کج نشه که شاید کسی دوست نداشته باشه و کل انجمن تاپیک کشتی کج نشه

اونوقت پرهام که کل بخش تاریخ رو پر از تاپیک های رویداد نگار کرده بهش گیر ندادید

این انصافه؟ @SABER
الان بهشون تذکر داده شد.
با سپاس.